Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet w MP3store Poznań 11 luty 2017 i jakie sprzęty


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

A czy ktoś z Was jest może w posiadaniu kabla zbalansowanego na wtykach mmcx i mógłby go zabrać na meet? Chciałbym sprawdzić jak moje słuchawki grają po balansie zanim wyłożę $$$ na nowy kabel.

 

Na sklepie mam zbalansowany kabel FiiO RE-SE1B, szczegóły http://www.mp3store.pl/article/fiio-rc-se1b-kabel-sluchawkowy-zbalansowany-shure-ultrasone-zlacze-mmcx-ean.6953175730040,2016410888741142018.html

 

Nie będzie problemu z przetestowaniem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czy ktoś z Was jest może w posiadaniu kabla zbalansowanego na wtykach mmcx i mógłby go zabrać na meet? Chciałbym sprawdzić jak moje słuchawki grają po balansie zanim wyłożę $$$ na nowy kabel.

 

Na sklepie mam zbalansowany kabel FiiO RE-SE1B, szczegóły http://www.mp3store.pl/article/fiio-rc-se1b-kabel-sluchawkowy-zbalansowany-shure-ultrasone-zlacze-mmcx-ean.6953175730040,2016410888741142018.html

 

Nie będzie problemu z przetestowaniem ;)

 

Super, dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A byłaby szansa na DT150?

Już kolega wyżej pisał że weźmie dt150 na welurach :) też się czaję bo znam je tylko na skórkach.

 

Btw, tyle sprzętu się zapowiada że czasu nie starczy :D

 

 

 

zgadza się, te 4h, to tylko żeby zobaczyć, co w ogóle jest - bez odsłuchów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo się cieszę, że będę mógł posłuchać Elearów i Denonów … już nie wspominając nawet o Utopii ;) Rzeczywiście czasu bardzo mało, więc słuchanie będzie bardzo powierzchowne – ale może pomoże mi w doborze przyszłych słuchawek silnie kontrastujących z NH :)

 

Już nie mogę się doczekać – do zobaczenia na miejscu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Ja bym skromnie poprosił Dragonfly Black i A&K XB10 - tak bardziej przy okazji, żeby szybko przesłuchać przed kupnem nim promocja trwa...

 

Nie będzie problemu, XB-10 mam testówkę którą w razie czego mogę wypożyczyć

Jest szansa na testowy FiiO X5III? Niekoniecznie na meet, bo w tę sobotę i tak nie mam szans się pojawić. Ale w najbliższym tygodniu nawet.

 

Tak, jutro dostanę i będzie u mnie parę dni, możemy się umówić na odsłuch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Bierz. To kultowe słuchawki więc chyba warto. Chociaż na sklepie u kolegi powinny być.

 

Będziemy prezentować też świetne słuchaweczki marki Chord&Major. Jest tam kilka hitów.

Dla tych,którzy zdecydują się na zakup w ciągu tygodnia od meetu i będą w stanie osobiście odebrać w Poznaniu, oferujemy 20% rabatu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to HD580 mają więcej basu i ostrzejszą górę, a HD600 są równiejsze.

Będziesz może jutro trochę wcześniej? Będę około 9:40 pod sklepem i nie wiem czy poczekać na dworcu czy jechać.

 

Wezmę ze sobą kabel zasilający mojej produkcji, będzie szansa sprawdzić czy słychać różnicę :)

lNiahdt.jpg

Edytowane przez Lemonsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności