Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shozy Alien+


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie! mój Alien+ zmartwychwstał! Dzięki instrukcjom [mention=18862]griffith[/mention]  (dzięki wielkie kolego!) udało mi się go wskrzesić i znów ładuje!
Oto co należy zrobić:
- rozkręcić go
- delikatnie wyjąć baterię i rozłączyć tę białą szybkozłączkę łączącą baterię z płytą główną
- wcisnąć i przytrzymać przycisk resetu (pierwszy z boku) przez jakieś 10-20 sekund
- puścić przycisk i podłączyć baterię ponownie
- delikatnie włożyć baterię do środka, zamknąć pokrywę i podładować baterię
- uruchomić grajka normalnie
U mnie po wykonaniu tych kroków Alien ruszył i póki co ładuje normalnie, można go włączać i wyłączać i za każdym razem reaguje jak gdyby nigdy nic! Zobaczymy jak długo. Powodzenia

Dobrze wiedzieć w razie co

Już jednego z tego powodu wymieniałem, a ten co mam to już po gwarancji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jarrro napisał:

Na aliexpres widzę jakąś wersję gold . I piszą, że to limitowana ulepszona wersja. Prawda to? Napędzi Fostex th610?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Podrzuciłbyś linka? Nie widzę ślepy jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzech napisał:

Schozy alien + jest dobry, mam go, ale nie przeceniałbym jego możliwości, w kwestii wysterowania wymagających słuchawek default_smile.png

 

Wysłano w otchłań internetu.

 

 

 

 

No jakichś mega Audeze może nie uciągnie, ale i tak jest bardzo mocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2019 o 18:45, Weird_O napisał:

Ludzie! mój Alien+ zmartwychwstał! Dzięki instrukcjom @griffith  (dzięki wielkie kolego!) udało mi się go wskrzesić i znów ładuje!

Oto co należy zrobić:

- rozkręcić go

- delikatnie wyjąć baterię i rozłączyć tę białą szybkozłączkę łączącą baterię z płytą główną

- wcisnąć i przytrzymać przycisk resetu (pierwszy z boku) przez jakieś 10-20 sekund

- puścić przycisk i podłączyć baterię ponownie

- delikatnie włożyć baterię do środka, zamknąć pokrywę i podładować baterię

- uruchomić grajka normalnie

U mnie po wykonaniu tych kroków Alien ruszył i póki co ładuje normalnie, można go włączać i wyłączać i za każdym razem reaguje jak gdyby nigdy nic! Zobaczymy jak długo. Powodzenia ;)


U mnie ten sposób nie reanimował Aliena+, może jeszcze jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mój" sposób działa ponoć pod warunkiem, że grajek odpala w trybie update'u. Jak nie odpala to przyczyna musi leżeć gdzie indziej. 

Aha, ja przed rozkręceniem aliena najpierw go zaktualizowałem do najnowszego softu, potem dopiero grzebałem i resetowałem, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

cześć,

 

mam taki problem z moim Alienem+: wszystko niby działa (obsługa bez żadnych problemów), ale nie słychać muzyki w słuchawkach 😞 (plik jest odtwarzany, bo widać upływ czasu). Po LO też nie ma sygnału.

 

Ten problem się pojawił po tym, jak dograłem parę utworów na kartę - pojawił się jakiś komunikat o błedach i nie chciał odtwarzać utworów a w słuchawkach było słychać szumy i trzaski. Wymieniłem kartę na nową i nic, wgrałem nowy firmware i też nic. Cisza w słuchawkach...

 

ma ktoś może jakieś sugestie?

 

dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności