Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Nowe doki do 400zł


Dreyark

Pytanie

Cześć
Potrzebuję nowych słuchawek maksymalnie ile mogę wydać to 400zł, ale jak by było coś tańszego równie dobrego to bym nie narzekał. Do teraz używałem JVC HA-KX100 ale jak wiadomo ich jakość wykonania jest daleka od ideału i prawa słuchawka zaczęła przerywać (gdzieś na spojeniu z przyciskiem). Słyszałem o Yamaha Eph-100, jak to wygląda z jakościom dźwięku i wykonania?
Słuchawki będą głównie używane do telefonu galaxy s6 i komputera gdzie będę słuchał głównie rapu,rocka ewentualnie do cs:go, więc fajnie jak by miały dobre pozycjonowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wolał bym coś zakładanego "normalnie" to znaczy, nie zahaczając kablem o ucho. Zresztą słuchawki trochę przekraczają budżet.

Edytowane przez Dreyark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z S6 bardzo dobrze sprawują się Soundmagic E80 (lub z pilotem E80s). Tylko przy nich trzeba pamiętać o jednym: na początku grają słabo. Muszą przegrać te minimum 50 godzin, żeby dźwięk się ułożył. Później z Samsungiem jest świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z S6 bardzo dobrze sprawują się Soundmagic E80 (lub z pilotem E80s). Tylko przy nich trzeba pamiętać o jednym: na początku grają słabo. Muszą przegrać te minimum 50 godzin, żeby dźwięk się ułożył. Później z Samsungiem jest świetnie.

A jak to wygląda ze sceną? jest ona dobrze zauważalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zacytuję sam siebie:

"Oczekując na przesyłkę, naczytałem się trochę zachwytów nad sceną Soundmagiców. Cóż, nie jest źle, ale i bez rewelacji. Bo o ile muzycy oraz wokale są dobrze rozmieszczeni w nagraniach i tworzą spójny twór nie wchodząc sobie w paradę, to jednak wyraźnie brakuje głębi. Mamy mocny podział na lewą i prawą stronę, scena rozchodzi się dość szeroko i nie jest tłamszona w centrum głowy, jednak brakuje przestrzeni przed słuchaczem i częściej usłyszymy muzyką delikatnie za sobą niż przed.

Może odebrałbym je lepiej, ale nieszczęśliwie dla nich doszły w jednej paczce z Macawami GT100s, które pod tym względem są wręcz wybitne na tle konkurencji cenowej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności