Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zestaw kina domowego - 2000zł


SOGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje zakup kina domowego, mój budżet to +\- 2000zł

Zależy mi by był to cały zestaw, czyli amplituner + głośniki + okablowanie. Nie ukrywam że chciał bym możliwie jak najlepszy sprzęt kupić w tej cenie.

Bardzo bym prosił o pomoc w wyborze owego zestawu.

 

Dziękuje, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tysiące nie da się złożyć fajnego kina. Za tyle można kupić jakieś fajne kolumny stereo co najwyżej+wzmacniacz. Będziesz używał tego kina do muzyki? Jeśli tak to odpuść bo kino się nie nadaje do muzyki...jeśli do filmów to ok, ale kino trzeba dobrze rozstawićm żeby byl dobry efekt inaczej nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tysiące nie da się złożyć fajnego kina. Za tyle można kupić jakieś fajne kolumny stereo co najwyżej+wzmacniacz. Będziesz używał tego kina do muzyki? Jeśli tak to odpuść bo kino się nie nadaje do muzyki...jeśli do filmów to ok, ale kino trzeba dobrze rozstawićm żeby byl dobry efekt inaczej nie ma sensu.

pozwolę się nie zgodzić.

 

Można kupić w miarę sensowny sprzęt nawet nowy. Ja bym poszukał w wyprzedażach Saturnowych. Czasami trafia się niezły towar.

Ot choćby po takim filtrze:

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/kino-domowe/zestawy-kina-domowego?priceFilter%5Bmin%5D=797&priceFilter%5Bmax%5D=2200&page=2

 

Ten zestaw Pioneera znam, słuchałem i byłem bardzo miło zaskoczony.

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/kino-domowe-pioneer-vsx-330-s-es21tb-czarny

 

Ten zestaw jest chyba nawet w którymś sklepie we Wrocławiu w pokoju odsłuchowym.

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/kino-domowe-denon-avr-x520bt-eltax-exposure-hcp-czarny

I też mi się bardzo podobało.

 

A w kwestii kina do muzyki - tutaj też mam wrażenie jest to raczej obiegowa opinia niż fakt. Ja mam Pioneer VSX-831 + zestaw Dali Zensor 7, Zensor Vokal i Zensor 1. W roli zestawu stereo sprawdza się świetnie. W pokoju 16m^2 z otwartą lewą ścianą jest wszystko - scena, przestrzeń i głębia. A paru sprzętów w życiu słuchałem. I wybierałem uchem a nie portfelem.

Edytowane przez Fatso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam świadomość co można mieć za 2kpln. I w tym budżecie starałem się pomóc. A mój zestaw był raczej w kontekście zdania:

 

Jeśli tak to odpuść bo kino się nie nadaje do muzyki...jeśli do filmów to ok, ale kino trzeba dobrze rozstawićm żeby byl dobry efekt inaczej nie ma sensu.

 

Natomiast w kasie do 2kpln, to co wyszczególniłem, to też słyszałem i jeśli ktoś ma mus na kino, to IMHO nic lepszego nie kupi. A zawsze może dużo gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zdaje sobie sprawę z tego że za tą kwotę nie kupię 'rewelacji' - ale też audiofilem nie jestem, tyle chce przeznaczyć na ten sprzęt i chciał bym kupić możliwie jak najlepszy za te pieniążki. Dlatego skierowałem do Was to pytanie, do ludzi którzy się na tym znają i mogą coś doradzić ;)

@Red Baron - z tych dwóch zestawów które podałeś, który będzie lepszą opcją?

Może ktoś coś jeszcze poleci?

Ma służyć i do muzyki i do oglądania filmów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności