Jump to content

Wasze ulubione zamnięte które mieliście dłużej niż 3 miechy

Recommended Posts

2 godziny temu, neonlight napisał:

Jak grają tak, jak Classic'i, to szkoda zachodu, bardzo słaba rozdzielczość i przewalony bas, a na plus łatwość wysterowania, ciepłe i łagodne brzmienie, no i wygoda użytkowania. Kompletnie nie rozumiem zachwytów bodajże kolegi @fatso, w czasie ich premiery. ;)

Generalizujesz troche. Roznie graja z roznym sprzetem. Zgodze sie ze tak jest na wzmakach lampowych, tak mi tez troche graly na Cayin i5, ale juz nie mam/mialem zadnego przewalonego basu na Ultimie, Cayin IHA-6 czy na NuForce Icon HDP. Wciaz jest potezny ale kontrolowany i potrafi byc naprawde szybki. To muzykalnie grajace sluchawki za calkiem niezla cene.

Notabene @Fatso sluchal ich swego czasu wlasnie miedzy innymi na IHA-6.

Edited by lsd
  • Like 2
  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na razie rozpoznaję czy na ziemi nadal istnieje życie

Uff, trochę jeszcze zza światów, ale pisać niby mogę.  To ja zostałem z Lambda Pro (się spaliły ostatnio i cierpię), HD650, Meze99 (właśnie) i Beyerami DT880 Manufaktur. I to wszystko mam już par

Meze 99 classic - zakupilem jakos miesiac po premierze i mam do dzis, za latwosc w napedzeniu, latwe parowanie prawie z kazdym sprzetem, rowniez tym przenosnym, za potezny, koncertowy bas,  najblizszy

• 2 weeks later...

Uff, trochę jeszcze zza światów, ale pisać niby mogę. 

To ja zostałem z Lambda Pro (się spaliły ostatnio i cierpię), HD650, Meze99 (właśnie) i Beyerami DT880 Manufaktur. I to wszystko mam już parę lat. To i w sumię 2 wiadra IEMów (CIEMów).

Niby nadal mam w domu 20+ zestawów słuchakowych, ale HD650 i AuneS6 albo niedawno zeszłe Lambdy - to jest mój podstawowy wybór.

• Like 5
Uff, trochę jeszcze zza światów, ale pisać niby mogę. 
To ja zostałem z Lambda Pro (się spaliły ostatnio i cierpię), HD650, Meze99 (właśnie) i Beyerami DT880 Manufaktur. I to wszystko mam już parę lat. To i w sumię 2 wiadra IEMów (CIEMów).
Niby nadal mam w domu 20+ zestawów słuchakowych, ale HD650 i AuneS6 albo niedawno zeszłe Lambdy - to jest mój podstawowy wybór.

Welcome back:)
Teraz, retter napisał:

Nawrót aufionerwosy "muszę coś kupic"?
pisane mobilnie

To kupuj. Kto Ci chłopie broni!?

I wykasuj to" pisanie mobilnie", bo ten podpis czasami ma więcej sensu niż twoja wniesiona treść.

• Like 1
  • Haha 3
To kupuj. Kto Ci chłopie broni!?

I wykasuj to" pisanie mobilnie", bo ten podpis czasami ma więcej sensu niż twoja wniesiona treść.
Wymień procesor bo czasy atari to już troche dawno.
To nie o mnie było.

taptak ;p

1 minutę temu, retter napisał:

Wymień procesor bo czasy atari to już troche dawno.
To nie o mnie było.

taptak 😜

Chłopie, nie spamuj!

Jesteś wszędzie i piszesz o niczym.

Zamiast spamu, polecam lekturę słownika ortograficznego języka polskiego.

Na pewno znajomość jego będzie Ci bardziej pomocna i użyteczna w życiu niż ilość nabitych postów na forum.

• Like 1

Nie mam żadnej nerwicy. Nadal ogarniam możliwości tego co sobie zostawiłem :)

A żeby było na temat to mam jeszcze Fischer Audio FA-003. Będzie już z 5 lat. Guma się już na nich łuszczy a nadal grają mi pięknie.

3 minuty temu, Fatso napisał:

Nie mam żadnej nerwicy. Nadal ogarniam możliwości tego co sobie zostawiłem :)

A żeby było na temat to mam jeszcze Fischer Audio FA-003. Będzie już z 5 lat. Guma się już na nich łuszczy a nadal grają mi pięknie.

Ominęło Cię łuszczenie ekoskóry na Oppo PM-2, PM-3 i AKG K550 II.

• 2 months later...
  • 2 months later...

Obecnie od lata 2015 jak obok, a wcześniej  - Akai ASE 30.

(Witam, przeniosłem się czasowo z audiostereo..., gdzie padł im dziś z rana portal i forum)

I pozdrawiam !

Edited by xetras
korekta czasu

AH-D600 mam już tyle że ho ho i nie szukam żadnych innych zamkniętych. Ostatnio do nich pady nowe sobie sprawiłem, teraz znów grają bardziej 3D z większym basem. W zasadzie wolę granie otwartych słuchawek, ale po zamniętych oczekuję właśnie tego co mam w denonach. 

• 3 months later...

Akai ASE 30 - przez 3 i pół dekady, a teraz są gdzieś w pawlaczu.

Ultrasone Pro900 - po 5 latach ogłuchł lewy kanał, a wycieczka do serwisu jeszcze przede mną.

Zastępczo - mobilne HFi 15G, ale to żaden komfort i żadna frajda.

Edited by xetras
poprawka