Skocz do zawartości

Wasze ulubione zamnięte które mieliście dłużej niż 3 miechy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, neonlight napisał:

Jak grają tak, jak Classic'i, to szkoda zachodu, bardzo słaba rozdzielczość i przewalony bas, a na plus łatwość wysterowania, ciepłe i łagodne brzmienie, no i wygoda użytkowania. Kompletnie nie rozumiem zachwytów bodajże kolegi @fatso, w czasie ich premiery. ;)

Generalizujesz troche. Roznie graja z roznym sprzetem. Zgodze sie ze tak jest na wzmakach lampowych, tak mi tez troche graly na Cayin i5, ale juz nie mam/mialem zadnego przewalonego basu na Ultimie, Cayin IHA-6 czy na NuForce Icon HDP. Wciaz jest potezny ale kontrolowany i potrafi byc naprawde szybki. To muzykalnie grajace sluchawki za calkiem niezla cene.

Notabene @Fatso sluchal ich swego czasu wlasnie miedzy innymi na IHA-6.

Edytowane przez lsd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uff, trochę jeszcze zza światów, ale pisać niby mogę. 

To ja zostałem z Lambda Pro (się spaliły ostatnio i cierpię), HD650, Meze99 (właśnie) i Beyerami DT880 Manufaktur. I to wszystko mam już parę lat. To i w sumię 2 wiadra IEMów (CIEMów).

Niby nadal mam w domu 20+ zestawów słuchakowych, ale HD650 i AuneS6 albo niedawno zeszłe Lambdy - to jest mój podstawowy wybór.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, trochę jeszcze zza światów, ale pisać niby mogę. 
To ja zostałem z Lambda Pro (się spaliły ostatnio i cierpię), HD650, Meze99 (właśnie) i Beyerami DT880 Manufaktur. I to wszystko mam już parę lat. To i w sumię 2 wiadra IEMów (CIEMów).
Niby nadal mam w domu 20+ zestawów słuchakowych, ale HD650 i AuneS6 albo niedawno zeszłe Lambdy - to jest mój podstawowy wybór.

Welcome back:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupuj. Kto Ci chłopie broni!?
 
I wykasuj to" pisanie mobilnie", bo ten podpis czasami ma więcej sensu niż twoja wniesiona treść.
Wymień procesor bo czasy atari to już troche dawno.
To nie o mnie było.

taptak ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, retter napisał:

Wymień procesor bo czasy atari to już troche dawno.
To nie o mnie było.

taptak 😜
 

Chłopie, nie spamuj!

Jesteś wszędzie i piszesz o niczym.

 

Zamiast spamu, polecam lekturę słownika ortograficznego języka polskiego.

Na pewno znajomość jego będzie Ci bardziej pomocna i użyteczna w życiu niż ilość nabitych postów na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fatso napisał:

Nie mam żadnej nerwicy. Nadal ogarniam możliwości tego co sobie zostawiłem :)

A żeby było na temat to mam jeszcze Fischer Audio FA-003. Będzie już z 5 lat. Guma się już na nich łuszczy a nadal grają mi pięknie.

Ominęło Cię łuszczenie ekoskóry na Oppo PM-2, PM-3 i AKG K550 II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Fatso napisał:

Nie mam żadnej nerwicy. Nadal ogarniam możliwości tego co sobie zostawiłem :)

A żeby było na temat to mam jeszcze Fischer Audio FA-003. Będzie już z 5 lat. Guma się już na nich łuszczy a nadal grają mi pięknie.

I nawet nowy wpis na https://audioivoodoo.blogspot.com/?m=1

 

Oby jak najwięcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Spawn napisał:

I nawet nowy wpis na https://audioivoodoo.blogspot.com/?m=1

 

Oby jak najwięcej :)

Miłoszowi życzymy zdrówka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Obecnie od lata 2015 jak obok, a wcześniej  - Akai ASE 30.

(Witam, przeniosłem się czasowo z audiostereo..., gdzie padł im dziś z rana portal i forum)

I pozdrawiam !

Edytowane przez xetras
korekta czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AH-D600 mam już tyle że ho ho i nie szukam żadnych innych zamkniętych. Ostatnio do nich pady nowe sobie sprawiłem, teraz znów grają bardziej 3D z większym basem. W zasadzie wolę granie otwartych słuchawek, ale po zamniętych oczekuję właśnie tego co mam w denonach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Akai ASE 30 - przez 3 i pół dekady, a teraz są gdzieś w pawlaczu.

Ultrasone Pro900 - po 5 latach ogłuchł lewy kanał, a wycieczka do serwisu jeszcze przede mną.

Zastępczo - mobilne HFi 15G, ale to żaden komfort i żadna frajda.

Edytowane przez xetras
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności