Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wasze ulubione zamnięte które mieliście dłużej niż 3 miechy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez technicznie rozumiem szybkość i separację i rozgraniczam to od barwy ;)


Akurat w moim repertuarze PM-3 często średnio się sprawdzały i nie wiem czy nie wolałbym zostać z Listenami niż nimi xD

No i za grzeczne Oppo dla mnie :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra w Sine równie odlotowa co w Listen?

Bo Oppo 3 znajomy słuchał i to niby zamulone miśki ze świetną średnicą ale bez góry,czyli lipa ...

Po Listen to byłaby masakra Oppo...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lipa jednak chyba, jeszcze słabszy bas i średnica sucha, oj ten Crysis...he,he.

Synthax jest fanem dobrej średnicy...

Czyli jednak nadal Listen królami zamkniętych do 2 tys?

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem do tysiąca :ph34r:

Do 2-óch....

Dla mnie T70 bezapelacyjnie lepsze, ale na padach HM5 ofc (stok tragicznie pady dobrane do słuchawek).

Niski bas cudny, góra świetna... a jak wypełnić komorę akustyczną owatą to i średnica potrafi swoje pokazać ;)

 

---

 

A w drewienku to już w ogóle...

DTkbfro.jpg

To ostatnio to oczywiście rzucone tak luźno ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zależy, jak zdefiniować "dobrą średnicę". Jeśli komuś podobały się Focale Spirit Pro, a mi się na przykład bardzo podobały (tylko ta ich osławiona wygoda użytkowania), i na forum te Focale miały/mają wciąż wielu zwolenników, to Fischery FA-003Ti też powinny podejść brzmieniowo. Faktycznie są lepsze technicznie od np. HM5 (np. mają bardziej rozdzielczy dźwięk, są jeszcze bardziej neutralne tonalnościowo), ale ja po jakimś czasie jednak powróciłem do Brainwavz'ów, bo dla mnie mają "to coś" (bas niby gorzej kontrolowany ale wciąż dobry, a ogólnie dźwięk bardziej "wyrafinowany", nieco ciepły, niż techniczny, monitorowy).

 

No i co jak co, ale za określenie "głupie" przy FA-003 Ti, to duży dislike by się należał :P

 

Poza tym, z tego co tu piszecie, to te nowe Focale różnią się znacznie od FSP.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć nie jestem w klubie posiadaczy trzymiesięcznych...

 

to audeze sine są bardzo dobre, technicznie wyżej od listen

 

oraz dt r10 limba na bardzo starych driverach dt990pro 600 - to był dynamit, i ostro, i szybko, i basowo, i muzykalnie, bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od samego początku jak "zaczłem" szukać czegoś dla siebie (a to juz ze dwa lata bedzie) ustrzeliłem HFI-580 i puki co nie zamieniam. Pewnie dlatego że niuansów dzwiekowych jakoś nie wychwytuje a inne jakos na plus mnie nie zaskoczyły. Za to kilka mocarnie rozczarowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda...słuchał Crysis Listen?....które do 2 tys. z NOWYCH słuchawek mogą być lepsze technicznie?

Zamkniętych...T70 jednak sporo gorsze...

 

 

Audeze Sine.

 

Jak dla mnie to król. Nic lepszego do tej kwoty nie znajdziesz. 2 minusy. Pady do wymiany z miejsca i potrzebują czegoś co generuje 300mW@32Ohm. Więc telefony odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taka prawda...słuchał Crysis Listen?....które do 2 tys. z NOWYCH słuchawek mogą być lepsze technicznie?

Zamkniętych...T70 jednak sporo gorsze...

 

 

Audeze Sine.

 

Jak dla mnie to król. Nic lepszego do tej kwoty nie znajdziesz. 2 minusy. Pady do wymiany z miejsca i potrzebują czegoś co generuje 300mW@32Ohm. Więc telefony odpadają.

 

 

Sine lepsze od EL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taka prawda...słuchał Crysis Listen?....które do 2 tys. z NOWYCH słuchawek mogą być lepsze technicznie?

Zamkniętych...T70 jednak sporo gorsze...

 

 

Audeze Sine.

 

Jak dla mnie to król. Nic lepszego do tej kwoty nie znajdziesz. 2 minusy. Pady do wymiany z miejsca i potrzebują czegoś co generuje 300mW@32Ohm. Więc telefony odpadają.

 

Lepsze od PM-3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od EL? Audeze EL8? Stanowczo, nawet nie ma porównania. Wygodniejsze za to.

PM-3 słuchałem tylko przez chwilę i nie porwały mnie wcale. Od słuchawek na miasto oczekuję efektu "łał", tego nie było w Oppo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tylko z dwoma zamkniętymi modelami wytrzymałem ponad 3 miesiące - HP100 i K551. Pierwsze były chyba w ogóle u mnie najdłużej, przez pewien czas nic innego nie potrzebowałem, zero zakupów itp. Niestety zmęczony ich zamkniętością uciekłem w otwarte i po ostatnim krótkim romansie z DT770 Pro wiem, że na dłuższą metę zamknięte jednak nie dają rady. A już na pewno nie jako jedyne domowe słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności