Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja xDuoo X10


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :)

Faktycznie xDuoo wbiło konkurencji spory klin. Jak mocno odpowiedzą, to będziemy mieli dużo powodów do radości :)

A z Momentum faktycznie może być różnie. Z tym że niekoniecznie będzie muł. Na chwilę podpinałem do X10 basowe i ciepłe Cyberdrive Forte Classic, gdzie zamiast muła pojawiła się lepsza kontrola. Biły dołem konkretnie, ale się nie rozlewało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem C200 na czas recenzji i wcale tak różowo, to nie jest ;)

Właściwie ze wszystkich grajków jakie znam, to tylko o Alienie mogę powiedzieć, że co nie podłączę, to gra dobrze. Czasami jego szumy zbyt dominują, ale gra dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku X10 podobnie. Na ewidentnie złe nie trafiłem. Nawet TFZ, które ogólnie nie robią na mnie wrażenia, grały znośnie.

Ale podobnie jak w C200, raczej bym unikał ciemnych słuchawek ze schowaną górą. Oba te grajki nie są wybitne w tym zakresie, więc słuchawek nie wyratują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja.

 

Mam x10 od jego początków u nas i nadal nie mogę się nadziwić w kwestii cena/jakość. Mógłby spokojnie kosztować powyżej 1k i nadal, moim zdaniem, byłby opłacalnym zakupem. Co do jego bezpośredniej konkurencji, to miałem i c200 i plenue d (do konkurencji zaliczyłbym jeszcze AK Juniora) i - tak jak pisałem Inszemu - każdy z nich ma jakieś niezaprzeczalne zalepty, także dźwiękowe, ale całościowo wygrywa jednak x10.

 

@Seler - jeśli chodzi o połączenie z q-jaysami, to wypada bardzo dobrze, odnoszę wrażenie, że przy tej całej funowości takie jaśniejsze słuchawki dobrze mu robią. Przy czym z takimi triple-fi na kablu podkreślającym dodatkowo bas (Linum Bax) też nie jest źle. Owszem, ciemnawo i gęsto, ale nie mułowato i z dobrą kontrolą.

 

Mało go używam przenośnie, bo mam inne wynalazki, a poza tym połączenie x10 z xd-05 nie tylko świetnie wygląda na biurku, ale przede wszystkim rewelacyjnie brzmi, zwłaszcza jak podepnę takie T90.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak EQ to zdecydowanie poważny brak, bo często on ratuje z sytuacji miedzy zmianą słuchawek a zmianą DAPa. Ale jest to chyba wyłącznie softowy problem do nadrobienia tak jak z x3.


Tonalnie to trochę takie nano 6g? Czyli konkurent C200 ale nie A15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nano 6g tak mi się skojarzyło.

Dla mnie jedna z ważnych cech to uniwersalność przede wszystkim w elektronice bo tej staram się nie zbierać.

A gdy mam 2-3 pary dokanałowych tonalnie różnych chciałbym móc dopasować tak aby grało z każdą parą tak jak chce co często jest problemem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowy firmware v1.1

 

Change content:
1. Fixed a variety of bugs appears in Lock Key function.
2. After changing to off, only the power button will light up the display. No other buttons can be used to light up the screen, but the volume up / down, play / pause, and up / down functions are available.
3. Optimize the stuttering after changing songs.
4. Fixed some crashes when playing some kinds of songs.
5. Support for playing DTS format songs (suffix is. WAV).
6.Modify the selection item in the list view to change to a blue font

 

Link do pobrania: http://cloud1.zoolz.co.uk/s-PTyIHG3B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nowy firmware do xDuoo X10 v1.12 - jeszcze w fazie testowej ale jak ktoś ma ochotę może się pobawić: http://cloud1.zoolz.co.uk/s-4ujHuxS6

 

Changelog:

1. Optimized: Might have to wait for a long time to play when there are too many songs.

2. Fixed: some of the cover picture caused the crash problem (abnormal picture, the file format is wrong).

3. Fixed: the cover pictures show blurred.

4. Picked out the problem pictures.

5. Fixed: the CUE garbled.

6. Picked out unsupported APE.

7. Fixed: when not playing, the player will automatically shut down even being operated

Edytowane przez bigmaras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2017 o 15:34, bigmaras napisał:

 

Вата после добавления цены будет значительно ниже, чем польское распределение с гарантией на месте для пользователей форума

Nie jestem z Polski, po prostu dzielenie się informacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności