Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Prośba o pomoc w dostosowaniu Foobara.


wdwdr

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchając muzyki na kompie przyzwyczaiłem się do używania PotPlayera (kontynuacja starego KMPlayera), który jest w moim przekonaniu świetnym kombajnem multimedialnym. Jednak, z tego co się orientuję wszyscy (a na pewno zdecydowana większość) tu używają Foobara. No i chciałbym ten programik dostosować tak, by jego obsługa była podobna do tej znanej mi z PP i innych odtwarzaczy.

http://i.imgur.com/pxifbhE.png

 

Ale po kolei.

1. Foobar jest za duży, lubię mieć playera na wierzchu.

2. Za dużo tu zbędnych okienek - wystarczą mi podstawowe przyciski pauza, play, przewijanie, paseczek do orientacji, w którym momencie jestem utworu jestem. No i krzyżyk do zamknięcia programu.

3. Skróty, chciałbym sterować Foobarem za pomocą klawiatury - czyli: spacja - pauza i strzałeczki do przewijania i zwiększania lub zmniejszania głośności.

4. W smartphonach lubię to, że zawsze mam dostęp do wszystkich utworów. Po włączeniu programu widzę puste pola... No i jakby jeszcze udało się chować i pokazywać listę odtwarzania za pomocą kombinacji klawiszy to już byłoby zupełnie idealnie.

A może po prostu wydziwiam, a z Foobarem nie da się nic zrobić? Albo jakość odtwarzanej muzyki jest na podobnym poziomie - że nie ma sensu kombinować.

5. I ostatnie na koniec. Czy ktoś mi wytłumaczy jak ogarnąć DSD. Bo robiłem według jakiegoś tam poradnika na stronie Asusa (chyba jeden po polsku) i tak mi się wszystko spierniczyło, że muzyka nie gra, daca komp nie widzi... ehh EDIT: zainstalowałem jeszcze raz stery od X1S i działa. Za DSD bez pomocy się nie zabieram smile.png

 

Sprzęt na jakim działam do K550 + Aune X1S podpięty kablem USB pod kompa (z Windą 7 na pokładzie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Foobar po minimalizacji wygląda tak:

attachicon.gifPrzechwytywanie.JPG

Nie wiem czy o to Ci chodziło?

 

Co do DSD, to wklejałem ostatnio link w Fanklubie Bursona z ustawieniami Foobara.

Co to za skórka?

 

chyba że to po prostu poukrywana spora część foobara pod 10?

Edytowane przez Ugz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Foobar po minimalizacji wygląda tak:

attachicon.gifPrzechwytywanie.JPG

Nie wiem czy o to Ci chodziło?

 

Co do DSD, to wklejałem ostatnio link w Fanklubie Bursona z ustawieniami Foobara.

 

Dokładnie o coś takiego mi chodziło.

Już prawie osiągnąłem swój cel. Podpowiedz jeszcze jak zmienić kolor przycisków na ciemny. Bo białe, na białym to tak średnio.

 

EDIT: Chyba tym razem udało mi się ogarnąć te DSD... Wytłumacz mi proszę jeszcze jak sprawdzić czy te DSD jest na pewno aktywowane.

Edytowane przez wdwdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności