Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Noah napisał:

@Chcheckitout co za elektrostaty kupiłeś ? Pochwal się 

 

Nie kupiłem. Piszemy o padach od elektrostatów do naszych Etherów. Można już je kupić choć nie ma wiele informacji o samych słuchawkach od Mr. Speakers. Mają być na AudioShow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Chcheckitout napisał:

 

Nie kupiłem. Piszemy o padach od elektrostatów do naszych Etherów. Można już je kupić choć nie ma wiele informacji o samych słuchawkach od Mr. Speakers. Mają być na AudioShow. 

Te ethery w komisie mnie zmyliły ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Palpatine napisał:

Może po Staxach nie robią tak wielkiego wrażenia.

Ja tylko w tym miesiącu gościłem w domu: X2, Owle,712,HE500, T1/II, Eleary i wspomniane Ethery Flow. I o ile wg mnie Eleary to prawdziwe dojrzałe granie i killery w swojej ekm mojej cenie, to Ethery Flow to inna klasa. Tutaj nie ma braków, muzyka płynie tak swobodnie...potrafi być technicznie i angażująco, jasno i ciemno. Bardzo szybko, dynamicznie z piękną holografią, świetna sceną tą w głąb szczególnie. Cena nowych to kosmos, ale używki za 5/6 tyś :ph34r:

 

Czepiam się, bo mi brakowało naturalności w barwie, są trochę sztuczne - to słychać w "klasyce".

Są staaaanowczo za drooooogie!!!!!!!!!!!!.

Eleary zaś bardzo mnie ciekawią; po rozmowie tel. z @Compton-em to mój musieć słuchać namber łan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał:

Czepiam się, bo mi brakowało naturalności w barwie, są trochę sztuczne - to słychać w "klasyce".

Są staaaanowczo za drooooogie!!!!!!!!!!!!.

Eleary zaś bardzo mnie ciekawią; po rozmowie tel. z @Compton-em to mój musieć słuchać namber łan.

Klasyki słucham mało, znacznie więcej muzyki filmowej to mój w zasadzie n1 i tutaj Ethery spisywały się bardzo dobrze.

Natomiast jeśli zależy Ci na neutralności to Eleary to bardzo dobry kierunek. Polecam sprawdzić. Duża doza neutralności, z bardzo solidną podstawą basową, fajnie ułożona sceną i ponadprzeciętną holografią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego co piszecie, że muszę Etherom dać jeszcze jedną szansę. Dla mnie brzmiały jak popsute. Epatowały średnicą tak, że aż mdliło, bardzo mało barwne słuchawki :( No i ta wąska scena. Wersja zamknięta dużo lepsza, dużo więcej barw i powietrza, a scena dużo lepsza. Ale słuchałem tylko w salonie i na Mojo, ale z mojego laptopa i moją muzyką. Co prawda porównywałem wtedy kilka modeli, moje TH900, TH610, T5 v2, OPPO PM-3 no i te dwa modele Ether. Wtedy robi się taka "perfumeria", wszystkie dźwięki się mieszają. 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ethery reagują znacznie bardziej na nagranie niż tor, ale ogólnie rzecz ujmując, to tak:

Z Little Dotem 6+ grały ciepło, średnicowo. Z bliskim i namacalnym przekazem, potężnym basem czasami wymykającym się spod kontroli oraz przygaszoną łagodną i trochę jednostajną górą.

Z Brystonem BHA-1 grają szybko, rytmicznie, dynamiczne, rozdzielczo, nawet jasno. Przekaz jest bardziej żywy, pulsujący, mocno angażujący ale za to mniej mniej romantyczny i klimatyczny.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ethery 2 niby od miesiąca w sprzedaży na stronie Mr Speakersa, od ponad tygodnia w mp3 store, ale znaleźć o nich choćby słowo komentarza (pomijając pseudo recenzje na hajp-fi) to jak szukanie igły w stogu siana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny spadną jak massdrop dostarczy pierwszy drop ether c. Czyli czerwiec 2019 r. ;-). Nawet recenzenci co zwykli zaczynać recenzję od tego jaki Dan Clark jest fajny, zaczęli wprost mówić, że są przeszacowane te słuchawki (ether) i to grubo. Więc czekam na efekty w popycie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grały jak popsute, miałem wątpliwości czy cały zestaw Questyle do którego były podpięte był prawidłowo pospinany interkonektami. Jeśli wszystko było w porządku i nie był to jakiś prototypowy egzemplarz, to tytuł „klapa roku” jest jak najbardziej zasłużony - IMO. Voce podpięte do Eurydice też mnie nie zachwyciły. Z obecnie dostepnych Etherow zdecydowanie preferuje Ether Flow.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności