Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To sa dosc skuteczne sluchawy, nie przesadzajmy z ta moca...bo ja juz tu na forum mialem okazje przeczytac, ze listeny potrzebuja mocnego wzmaka...litosci :)

Myślę, że tu chodzi bardziej o to, żeby wzmacniacz narzucił im swoją sygnaturę a nie, że mocy brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mieć kabel bal. do etherów do DX200 na srebrze od JD to sprawdzę, bo po SE grają na tyle obiecująco, że postanowiłem sprawdzić... czy DX200 da radę

 

po SE brakuje szybkości, dociążenia, niestety nie jest to petarda, choć brzmi całkiem nieźle

 

jak nie da rady to liczę na Aeon - potrzebują jeszcze mniej mocy

Dzięki @myku, wyleczyłeś mnie z pomysłu podjęcia próby zastąpienia Dharm Etherami :)

Aeon faktycznie mogą być ciekawą konstrukcją dla urządzeń mobilnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To sa dosc skuteczne sluchawy, nie przesadzajmy z ta moca...bo ja juz tu na forum mialem okazje przeczytac, ze listeny potrzebuja mocnego wzmaka...litosci :)

Myślę, że tu chodzi bardziej o to, żeby wzmacniacz narzucił im swoją sygnaturę a nie, że mocy brakuje.

no tak, mocy potrzebują ale nie jakoś bardzo dużo, ważne żeby wzmacniacz grał pełnym i szybkim dźwiękiem, rozdzielczość, sepa, holo itd. pod tym względem ethery są wymagające i nie rozwiną się w pełni bez dobrego toru

 

no i ja lubię czuć prąd w orto... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamwodzu,cóż za fajny stojak na słuchawki...he,he.

Mądrego to aż przyjemnie posłuchać

Muszę jeszcze korek nieco dopracować, na dniach wkleję w korek wieszak drewniany.

Edytowane przez jamwodzu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 7.04.2017 o 19:50, nsk napisał:

Ja już chyba 3 recki czytałem, nie śpimy myku!

 

e tam, to nie były recki tylko przymiarki :)

 

Dnia 8.04.2017 o 13:44, Chcheckitout napisał:

Ciut jestem napalony na te Aeony. Jakby poszły z dobrego DAPa to już nie potrzebuje IEMów.

 

no liczę że to wreszcie zagra z DAPa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2017 o 22:42, mykupyku napisał:

 

e tam, to nie były recki tylko przymiarki :)

 

 

no liczę że to wreszcie zagra z DAPa

 

W polskim sklepie cena wywoławcza 4 klocki. Trochę sporo jak na takie słuchawki. Konkurencja o połowę tańsza (na rynku wtórnym) OPPO PM-3, Audeze Sine ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
4 godziny temu, Compton napisał:

Kto ma okazję posłuchać Flow na lampie, to polecam.

P1370135.JPG

Z Bursonem było bardzo dobrze, a na LD jest mega!

 

Założę się, że dźwięk zrobił się bardziej "cielesny"/namacalny; góra nieco zgubiła to planarne plaskanie (takie lampowe czary-mary); choć technicznie pewnie wcale nie jest lepi:P.

No i lepsze wrażenie głębi się pojawiło...(holo, jak mawiają znawcy tematu:)).

Takie tam, wieczorne gdybanie:ph34r:...to ja już chyba sobie pójdę popracować, albo spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Bardzo opieszale podchodziłem do podłączenia Etherów do Little Dota, raz ze względu na parametry samych słuchawek (możliwe brumienie), a dwa ze względu na brak kabelka xlr.

Ale podpinając do dziurki SE - dead silence.

Muzyka popłynęła z bliską namacalną średnicą, gubiąc przy tym pojawiający się wcześniej lekki pogłos, bas dostał jescze zejścia i wygładzenia na midbasie a góra stała się jeszcze bardziej soczysta i aksamitna.

Dynamika i wykop i szybkość pozostały. Tak samo jak lekka duszność i ściśnięcie dźwięków.

Także do Jazzu nadal wolę HEki, ale rock - klękajcie narody!

 

Trochę te Flowy pokrzyżowały mi plany.., kurdę, nie tak miały grać. W każdym razie nikt w recenzjach o tym nie pisał.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wyglada, ja dość krótko porównywałem w warunkach meetu więc się nie wypowiadam,choć zgadzam

się z opinią Comptona.

HE1000 mają tylko tą niedogodność że trzeba im kabelek podmienić, w Etherach już nie ma takiej potrzeby.

Może w nowej wersji HiFiManów V2 już nie trzeba ale tego nie wiem.

Mają fajną cechę grają tym lepiej im lepszy sygnał, np. porównanie na nich KANNA i SP1000 po prostu zabija tego pierwszego,

choć to fajny grajek. To samo jest na stacjonarkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do HE1000 vs Ether Flow:

Mr.Spekers zrobił naprawdę dobre planary, Ba, nawet bardzo dobre!

Na tyle dobre, że w moim osobistym rankingu wyprzedzają takich tuzów jak LCD-3, HE-6 i SWSy (w dowolnym wykonamiu).

Co do wspomianych HEków, to mają trochę inne podejście do prezentacji.

Hifimany są bardziej zwiewne, ulotne, przestrzenne, napowietrzone, otwarte, sceniczne, eteryczne, holograficzne, lżejsze, jaśniejsze.

Flow dominuja natomiast makrodynamiką, sprężystością, rytmiką, potęgą brzmienia, dociążeniem, masywnością, wypełnieniem.

Co do poszczegónych zakresów napiszę niebawem, bo wychodzem na grilla ;)

Jeżelic chodzi o przybliżenie dźwięku ( jeżeli mam nie obrażać wyższości Hawków), to Flow grają podobnie do Audeze...LCD-X.

A HE1000, to HE1000. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności