Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, vonBaron napisał:

 

W sumie grają dosyć podobnie do T1 ale jeszcze lepiej.

Godzinę temu, Compton napisał:

Co do Etherów, do dla mnie nie grają jak T1v2 - inaczej budują przestrzeń, mają inne akcenty na paśmie, inną tonalność, w ogóle całkiem są inne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, decees napisał:

Aha, no to znaczy zeznania ustalone. :)

Będzie jakieś zgrubne podsumowanie w beyerowym wątku, czy Lorde je rozłożył i sprawił że są niegodne szerszego opisu? :D

Ja na temat T1v2 wypowiedziałem się już nie raz i nie dwa.

Siedzę sobie właśnie z Beyerami na uszach. Słucham sobie Armen Miran. Fajną mają głębię.

Więcej grzechów, poza wcześniej wspomianymi, nie uświadczam.

Ale do HE-4 im trochę brakuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym S16 i Etherami.

Basu jest ogólnie mniej niż z Balantine ale często zdarza mu się uciec z kontroli i zaczyna zbyt dominować.

Sopranów jest chyba ciut więcej niż z Balantine ale są takie piaszczyste.

Średnica mniej rozdzielcza.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vonBaron napisał:

Dziwna sprawa z tym S16 i Etherami.

Basu jest ogólnie mniej niż z Balantine ale często zdarza mu się uciec z kontroli i zaczyna zbyt dominować.

Sopranów jest chyba ciut więcej niż z Balantine.

Średnica mniej rozdzielcza.

Po tym się rozpoznaje dobrego wzmaka ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, octavarium napisał:

@Palpatine , Eleary będą miały coś do powiedzenia w tym starciu?

 

19 minut temu, vonBaron napisał:

Chyba raczej czy T1 w ogóle będą miały jakieś szanse. 

Nie mam Elearów więc nie porównam. Ale po przesiadce z T1 rev 2 które wręcz katuje trzeci dzień z rzędu jest opad szczęki.

Po dwóch godzinach muszę jedynie powiedzieć, że to najlepsze słuchawki jakie słuchałem. 

Bas, średnica, wysokie, scena, głębia, dynamika wszystko w punkt. Tutaj żadne pasmo nie robi jakiegoś wielkiego wow na starcie, ale jak zaczyna płynąc muzyka to "klękajcie narody". To są słuchawki kompletne.

To tak na szybko, jakaś większa analiza pod koniec weekendu.

Z minusów - pady mi jakoś specjalnie nie leżą, a w zasadzie ich kształt.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Compton napisał:

A mówili, że hajendy nie grajo :D

Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak to gra na Twoim torze, ale już u mnie jest pięknie. No i jeśli chodzi o wzmacniacz to na pewno najbardziej wymagające słuchawki, które u mnie gościły. Po BAL jakieś 50/60% dla głośnego słuchania muzyki, gdzie podobne wartości osiągam na T1 rev2 po SE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od połączenia, towarzystwa, nastroju no i czasu.

Ja na Etherki jeszcze na spokojnie czekam, aż będzie chwila aby sprawdzić, choć wygodą mi nie pasują.

Szkoda że u nas nie ma CanJam tak aby posłuchać króliczków, a nie A show gdzie tłok, ścisk no i nie ma pluszaków:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Noah napisał:

 no wiesz , poziom K701 to to nie jest!  to kabel od JD ? gruby jakis ,ile zyl ?

:D

Kabelek do miedź JD 2x2.

 

8 minut temu, Palpatine napisał:

Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak to gra na Twoim torze, ale już u mnie jest pięknie. No i jeśli chodzi o wzmacniacz to na pewno najbardziej wymagające słuchawki, które u mnie gościły. Po BAL jakieś 50/60% dla głośnego słuchania muzyki, gdzie podobne wartości osiągam na T1 rev2 po SE.

Z Brystonem jest miazga :)

Będziesz kiedyś w Toruniu, to wpadnij. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności