Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Które najlepsze T1?....a gdzie tam, najlepsze Dla mnie ,do mojej muzyki, w pewnych zakresach, oraz za uniwersalność i wygodę użytkowania...

Również za to że są sporo tańsze od innych obecnych topowców:)

Na pewno do innych topowców T1 rev2 mają sporo braków,jak mniejsza scena na boki, zbyt przyciemniony przekaz jednak, średnica mogłaby być ciut lepsza, bas nie schodzi tak nisko jak trzeba...

Brak też ogólnego dociążenia i nasycenia, analogowości z planarów.

Saudio zawsze pisałem że T1 są najlepsze dla mnie do mojej muzyki,choć i tak wypadają okazale w pewnych zakresach z każdymi innymi.

Po co by je miał i uważa za wzorcowe do testów P.Ryka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to mistrzowskie osiągnięcie technologii Tesli Beyera, co zrobić że tak detaliczne,przejrzyste i szybkie w przekazie te T1?

Że nawet HE1000 wydały mi się przy nich miękkie i zbyt łagodne?...a kosztują 3 razy mniej T1.

U mnie nie mają łatwo słuchawki, musi być wyraziście, czysto, emocjonalnie, głębia sceny,bas szybki i twardy jak skała...

Teraz pytanie za 100 punktów, jakie by Saudio kupił słuchawki gdyby miał 4tys zł , a wiedział że w ciągu 2 lat więcej kasy nie dostanie?

Ja zawsze będę gloryfikował słuchawki tańsze a dające niewiele mniej od droższych topowców,bo tak powinno być, taniej a równie dobrze.

Teraz jest spora konkurencja,są Focale Elear, zaraz MR. Speakers Aeon...rynek jest bardzo płynny...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sly30 napisał:

To, że ktoś coś posiada, szczególnie recenzent nie jest miarodajne. Recenzent dziś posiada jedno, jutro już coś innego. Poza tym dlaczego coś posiada też może mieć różne przyczyny. 

To prawda, w przypadku P.Ryki myślę ,zatrzymuje słuchawki które są inne ,grają inaczej od innych topowych ,aby były dobrym punktem odniesienia w czasie testów,sam bym tak robił...Ma t1 ma też Hawki, pięknie się uzupełniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kabel DUM (distinctly un-magical) za raptem 199$ został stworzony naprzekór hiendowym kablom, które to niby nic nie wnoszą.

Nie wiem co tam do niego włożyli, ale chyba siano, bo po podpięciu do Etherów kabelka od Jimmiego na czystej miedzi, ten wyraźnie nie-magiczny przewód na stałe wylądował w szafie.

Na marginesie, sprawa z kablem od AudioQuesta (poza właściwościami mechanicznymi) nie jest tak jednoznaczna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kabel od Owli i Nighthawk Carbon jest bardzo wysokiej jakości" - to zdanie usłyszałem w Top Hifi jak byłem na odsłuchach. Podobno dopiero jakiś kabel za 2k mi polecał sprzedawca aby usłyszeć różnicę brzmienia. Odpuściłem, uznając że i tak nigdy nie kupię kabla o wartości słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Już słucham:rolleyes:

Najpierw podłączyłem do S16 i było mocno średnio.

Z Balantine to już inna para kaloszy.

W sumie grają dosyć podobnie do T1 ale jeszcze lepiej.

Bas jeszcze szybszy i schodzi do piekła, wokale pięknie żywe i nie syczą, góra bardzo dźwięczna. Jedynie T1 są dla mnie wygodniejsze bo pady w Etherach trochę cisną.

Niestety żeby pokazać pełnie możliwości potrzebują dobrze nagranych płyt. Nie zagrają wszystkiego super.

Ciężko je w sumie opisać słowami bo tego trzeba posłuchać. Nie można się w nich nudzić, serce bije od razu szybciej.

Dla mnie wygrywają np z takimi HE-6

Na pewno nie są to słuchawki dla kogoś kto poszukuje analityczności.

Chciałbym je mieć bez dwóch zdań na zamianę z HE-4.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawia mnie co Was skłania do pozbywania się doskonałych słuchawek. Ja pozbyłem się tylko jednej pary ze względów praktycznych, pozostałe które kupiłem są ze mną do dziś. A he1000 zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Chyba nie potrafiłbym się takoch słuchawek pozbuć, nawet na rzecz etherów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ZenekHajzer napisał:

Zawsze zastanawia mnie co Was skłania do pozbywania się doskonałych słuchawek. Ja pozbyłem się tylko jednej pary ze względów praktycznych, pozostałe które kupiłem są ze mną do dziś. A he1000 zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Chyba nie potrafiłbym się takoch słuchawek pozbuć, nawet na rzecz etherów.

Zenek, nie dołuj! Nie dołuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności