Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Już je miałem w koszyku... ale ponad 100$ za przesyłkę... która dojdzie jakoś kwiecień-maj... ostudziło mój zapał.

Pierwsze wrażenia:http://www.head-fi.org/products/mrspeakers-aeon/reviews/17992

Podjarka jest :) ale co to za moda na ten elfi kształt :)

Bo homo audiofilus ma taki kształt uchów.

Zamówiłeś już ? :) liczę na Ciebie jako były posiadacz Sine i chyba OPPO

Miałem SINE, i lubiłem.

 

Jak tylko będą dostępne, to mam dostać w promocji. :)

 

 

A Oppo miałeś ? To czekam na opinie jak już dojdą, szczególnie z DX200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Już je miałem w koszyku... ale ponad 100$ za przesyłkę... która dojdzie jakoś kwiecień-maj... ostudziło mój zapał.

Pierwsze wrażenia:http://www.head-fi.org/products/mrspeakers-aeon/reviews/17992

 

Podjarka jest :) ale co to za moda na ten elfi kształt :)

Bo homo audiofilus ma taki kształt uchów.

Zamówiłeś już ? :) liczę na Ciebie jako były posiadacz Sine i chyba OPPO

Miałem SINE, i lubiłem.

Jak tylko będą dostępne, to mam dostać w promocji. :)

A Oppo miałeś ? To czekam na opinie jak już dojdą, szczególnie z DX200.

Oppo za muzykalne dla mnie :) Ale z DX200 to kusi wypróbować...

 

A Aeon to będą... dopiero kwiecień/maj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam, czy Ethery Flow zagrają świetnie już z przysłowiowego ziemniaka (np. Mojo, czy jakiś DAP wyższej klasy, AK300, DPX1, DX200) czy raczej bez toru za drugie tyle co same słuchawki lepiej nie podchodzić? Nie wiecie czy empeczystore wypożycza na odsłuch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam, czy Ethery Flow zagrają świetnie już z przysłowiowego ziemniaka (np. Mojo, czy jakiś DAP wyższej klasy, AK300, DPX1, DX200) czy raczej bez toru za drugie tyle co same słuchawki lepiej nie podchodzić? Nie wiecie czy empeczystore wypożycza na odsłuch?

Zagrają, u mnie dały czadu z mojo, a ich wlasciciel nie zglaszal, ze dzwiek jakis nietegez w stosunku do jego bursona cv+ (pierwsza wersja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takie pytanie mam, czy Ethery Flow zagrają świetnie już z przysłowiowego ziemniaka (np. Mojo, czy jakiś DAP wyższej klasy, AK300, DPX1, DX200) czy raczej bez toru za drugie tyle co same słuchawki lepiej nie podchodzić? Nie wiecie czy empeczystore wypożycza na odsłuch?

Zagrają, u mnie dały czadu z mojo, a ich wlasciciel nie zglaszal, ze dzwiek jakis nietegez w stosunku do jego bursona cv+ (pierwsza wersja)

 

 

Cholera, zła odpowiedź...

 

A poza tym jak Ci się podobały? Mają coś staxowego w sobie?

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chcę coś co gra lepiej od moich Lambd a przy tym jest domowo mobilne tak żebym nie musiał być uwiązany do biurka. A te elektrostaty od Speakera to pewnie za 15k będą.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche niedociazona srednica przy he4 i nie tak naturalna (na klasyce), dobra gora, wyraznie zaznaczona, ale bez ostrosci, dosc charakterystyczna dla planarow, lekko pastelowa choc wysokoidaca...i naprawde super bas - zejscie, masa, zwartosc, kontrola, zroznicowanie sa popisowe; troche inny charakter niz w 507, jest go wiecej i nie ma tak wycietych ostrych krawedzi, ale wysokiej proby.

Ogolnie imo swietne sluchawy, ale do klasyki i niektorych nagran dzezowych wolalem he4; do reszty lepsze flow.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ethery bardzo wybredne nie są i dlatego bez oporów zdradziłem dla nich he6...

 

ale ethery też dobrze się skalują i można z nich wiele wycisnąć

 

i wbrew pozorom to trochę mocy potrzebują, żeby je rozhulać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mieć kabel bal. do etherów do DX200 na srebrze od JD to sprawdzę, bo po SE grają na tyle obiecująco, że postanowiłem sprawdzić... czy DX200 da radę

 

po SE brakuje szybkości, dociążenia, niestety nie jest to petarda, choć brzmi całkiem nieźle

 

jak nie da rady to liczę na Aeon - potrzebują jeszcze mniej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności