Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

odtwarzacz ~1,5k


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
od jakiegoś czasu się rozglądam za przyzwoitym przenośnym graniem.
Słuchawek brak, znaczy docelowych. Ale niech pogoni prawie wszystko :)
Repertuar różny.
Neutralna/lekko ciepła charakterystyka.
Wygląd/wielkość bez znaczenia. Ale fajnie żeby pograł powiedzmy 10h.
funkcja daca to raczej standard teraz? w tej półce
Budżet jw ok 1500zł, mogą być używki.
Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbym na pierwsze opinie posiadaczy Fiio X5 III, bo myślę że w swojej cenie może pozamiatać, dźwiękiem i możliwościami, android, tidale... albo od razu brać w ciemno, bo w przedsprzedaży jest w kwocie jaką chcesz przeznaczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam ten sam dylemat z tym ze mogę dorzucić jeszcze pare stówek :) do tego 1,5k.

jeśli chodzi o fiio i przed-sprzedaż na mp3storze to za te cenę warto chyba go nawet w ciemno zakupić bo cena rekomendowana przez fiio jest w granicach 400USD (tudzież EURO), myślę ze nawet w początkowej fazie będzie można zaryzykować stwierdzenie ze można będzie nieco zarobić na odsprzedazy :) (no i design nowego fiio jest fajny)

 

 

NA HF sa juz zdawkowe pierwsze recenzje http://www.head-fi.org/t/828402/fiio-x5-3rd-gen-2x-akm-4490-balanced-out-dsd-dxd-dts-android-dual-card-slot-mastering-quality-audio/720#post_13123978

często jeszcze polecane sacayin'y onkyo i pioneery ale tu cena za nowe to 2k+

Edytowane przez gorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam ten sam dylemat z tym ze mogę dorzucić jeszcze pare stówek :) do tego 1,5k.

jeśli chodzi o fiio i przed-sprzedaż na mp3storze to za te cenę warto chyba go nawet w ciemno zakupić bo cena rekomendowana przez fiio jest w granicach 400USD (tudzież EURO), myślę ze nawet w początkowej fazie będzie można zaryzykować stwierdzenie ze można będzie nieco zarobić na odsprzedazy :) (no i design nowego fiio jest fajny)

 

 

NA HF sa juz zdawkowe pierwsze recenzje http://www.head-fi.org/t/828402/fiio-x5-3rd-gen-2x-akm-4490-balanced-out-dsd-dxd-dts-android-dual-card-slot-mastering-quality-audio/720#post_13123978

często jeszcze polecane sacayin'y onkyo i pioneery ale tu cena za nowe to 2k+

cayin n5 u chińczyków 316$ z yuin pk coś tam które za stówkę można pogonić teoretycznie, słuchałem go parę minut w sklepie i wydawał się spoko tylko 2k w polszy :(

Cayin N5 świetny odtwarzacz na AK 4490 testowałem parę dni ale ma jednego daca dlatego warto poczekać na fiio X5 III. Pozdrawiam.

słuchałem daców na 20 letniej kostce sztuk raz, śmiem twierdzić że jedna jest wystarczająca

z tego co mi się wydaje to słuchawki są wąskim gardłem w tego typu sprzęcie a nie ilość kostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

odświeżam
niby byłem zdecydowany na x5v3 ale zaczęły targać mną emocje bo to jednak pół wypłaty w ciemno wydane
ktoś z tego forum już go słuchał i może utwierdzi mnie w decyzji
tidale etc mnie w sumie nie interesują
w skrócie wymagania
sq>moc>użytkowanie?!>bateria>bajery typu android

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności