Skocz do zawartości

Ranking IEM by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

A ja po aktualizacji rankingu sięgnąłem po TFZ B2M. Muszę przyznać, że zgadzam się z recenzją Fatso. Mocno zaakcentowany dół, ale nie rozlewający się wszędzie. Wyposażenie i opakowanie na wielki plus.

 

Miałem TFZ b2, ale jakoś mnie nie porwały. Przyznaję, że dobre, ale ogólnie dla mnie niczym szczególnym się nie wyróżniały.

 

Opakowanie i akcesoria to wzór do naśladowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem słuchać demo pro330v2, całkiem ok ale trochę grzeczne i jakby nie zjadły śniadania tylko wyszły po samej kawie... Ogólnie brakuje trochę dołu jak dla mnie i są dosyć łagodne ale średnica jest super, niestety w niektórych utworach może zasłonić resztę... No i podoba mi się że są odpowiednio jasne. Porównuję na zasadzie wrażeń ze słuchania ibasso it03.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie KZ ZST też zasłużenie się znalazły w TOP 10. Słucham od tygodnia.

Aha i dzięki temu rankingowi znalazłem kolejne świetne dokanałówki.

I do tego za grosze :) zapomniałeś dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dwie pary dałem 112zł w gearbest, wysyłka i jakieś ubezpieczenie do tego.

 

Na marginesie, ktoś słuchał trinity phantom master 4?

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kz zst. Grają bardzo dobrze i bardzo je lubię, jednak mnie na dłuższą metę trochę męczyły. Jako jedyna para słuchawek się nie sprawdziła. Ktoś fajnie to ujął, ze kz zsr jest jak kochanka. A kochanki nie są takie pociągające, gdyby były na co dzień :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Według mnie KZ ZST też zasłużenie się znalazły w TOP 10. Słucham od tygodnia.

Aha i dzięki temu rankingowi znalazłem kolejne świetne dokanałówki.

I do tego za grosze :) zapomniałeś dodać

 

Ja wyłowiłem z komisu ciut więcej niż 12$, nie chciało mi się czekać. ;)

Za grosze czy nie hype sprawdzony, opłacalność duża. Podobnie jak w przypadku Monków wśród pchełek lub lepiej, skoro już mowa o pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiral ear 5ult można dopisać do listy ( w pierwszej 3-jce)LEA to niesamowite słuchawki lecz SE5 ULT graja jeszcze pełniejszy dźwiękiem wiem bo mam oba modele :)

A to jest Twój ranking? ;-)

Dla Ciebie lepsze, a Fatso znajdzie milion powodów dlaczego ich nie ma w pierwszej 30stce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że niektórym z Nas se5 ult byłby na pierwszym miejscu :) no jak zwykle tu chodzi bardziej o prefencje bo to ta sama wysoka pòłka..

Zwróć uwagę że ciemy trudniej odsłuchać bo nie każdy ma demo albo jak się kolejka ustawi... O Panie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zauważyć, że takie np. V8 od 1964 też mają "pełniejszy" dźwięk od LEA. Problem w tym, że pełniejszy nie znaczy lepszy jakościowo.

I próba oceny jakości dźwięku powinna wyłączać własne preferencje, co oczywiście jest trudne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności