Skocz do zawartości

Ranking IEM by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyli, że w zst szczegół jest oddalony, albo go nie ma - nowy Ryka nam rośnie! ;)

No to po co pisać, że są bliskie jak nie są...

Bo są bliskie sercu i portfelowi.
to napewno, ale nasz młody poeta odnosił się chyba do dźwięku ;) Edytowane przez lolomanolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba posłuchać samemu i ze swego źródła. Są bardzo muzykalne i jak dobry materiał dźwiękowy potrafią się pięknie odwdzięczyć. Problemy są gdy utwór jest nie najlepszej jakości. Wtedy potrafią zaprotestować. One po prostu muzykalne są, służą do słuchania a nie monitorowania muzyki. A kwestia przestrzeni to kwestia synergii ze źródłem z M1 i Note 4 jest bardzo fajnie. Z Fiio X1 różnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Imo właśnie takie są ZST ciemne, bliskie i przebasowione.

A jakież by miały być dla fana etów? ;)
Dokładnie. W punkt.
Napewno nie powinny być bliskie...

 

W porównaniu do etów mógłbym napisać, że są basowymi potworami a bas nachodzi na pozostałe pasma. Ale ogólnie to są tylko przebasowione. Może lekko, ale są :)

Rewelacyjnej sceny także nie mają, grają dalej od etów, ale nie jest to coś pokroju audeo.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Imo właśnie takie są ZST ciemne, bliskie i przebasowione.

A jakież by miały być dla fana etów? ;)
Dokładnie. W punkt.
Napewno nie powinny być bliskie...

W porównaniu do etów mógłbym napisać, że są basowymi potworami a bas nachodzi na pozostałe pasma. Ale ogólnie to są tylko przebasowione. Może lekko, ale są :)

Rewelacyjnej sceny także nie mają, grają dalej od etów, ale nie jest to coś pokroju audeo.

Tak się składa, że mam też audeo i znowu pudło kolego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audeo sa duzo jasniejsze, maja duzo mniej basu i graja sporo szerzej. Ciezko je nawet porownac. Jak slucham np Disturbed na kz to jest mega wygar na stopie ale jakos tak inne dzwieki za cicho i glos kolesia tez gdzies znika. Na audeo znowu cala reszta sie pojawia a mega stopa gdzies ucieka. Fajnie sie na zetestesach slucha ale nie sa to najlepsze sluchawki dla fanow jasnego lub rownego grania. Przy ich cenie jednak, ich to nie przekresla bo spokojnie mozna je kupic jako "te drugie". Ja bym szukal ofiar w swiecie basowych sluchawek bo tutaj moga co nieco namieszac i wygryzc "te jedyne" ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audeo sa duzo jasniejsze, maja duzo mniej basu i graja sporo szerzej. Ciezko je nawet porownac. Jak slucham np Disturbed na kz to jest mega wygar na stopie ale jakos tak inne dzwieki za cicho i glos kolesia tez gdzies znika. Na audeo znowu cala reszta sie pojawia a mega stopa gdzies ucieka. Fajnie sie na zetestesach slucha ale nie sa to najlepsze sluchawki dla fanow jasnego lub rownego grania. Przy ich cenie jednak, ich to nie przekresla bo spokojnie mozna je kupic jako "te drugie". Ja bym szukal ofiar w swiecie basowych sluchawek bo tutaj moga co nieco namieszac i wygryzc "te jedyne" ;)

To właśnie miałem na myśli pisząc o szczególe.

 

@lolomanolo ja odebrałem średnicę jako wycofaną, ale brałem poprawkę na moją średnicowość i opinie innych, żebym zmienił tipsy. Jeżeli można mówić w nich o graniu ,,z oddali" to tylko na tej płaszczyźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audeo sa duzo jasniejsze, maja duzo mniej basu i graja sporo szerzej. Ciezko je nawet porownac. Jak slucham np Disturbed na kz to jest mega wygar na stopie ale jakos tak inne dzwieki za cicho i glos kolesia tez gdzies znika. Na audeo znowu cala reszta sie pojawia a mega stopa gdzies ucieka. Fajnie sie na zetestesach slucha ale nie sa to najlepsze sluchawki dla fanow jasnego lub rownego grania. Przy ich cenie jednak, ich to nie przekresla bo spokojnie mozna je kupic jako "te drugie". Ja bym szukal ofiar w swiecie basowych sluchawek bo tutaj moga co nieco namieszac i wygryzc "te jedyne" ;)

Zawsze dla wariata zostaje próba wymiany armatury w kz. Bas pzostanie na swoim miejscu a reszta... no zależy jakie drivery się wsadzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze słuchawek znajdujących się na tej liście miałem jedynie GR07. Technicznie dobre, brak jakichś większych wad, ale ogólne odczucia na meh. Bezpłciowe, bez polotu, brakowało mi barwy i "nasycenia" - to się chyba nazywa powszechnie "neutralną sygnaturą".

Zdecydowanie lepsze wrażenie zrobiły na mnie Senki IE8 (o ile trafiło się na synergie, bo one wybredne były, ale z clipem spoko), a nawet zapomniane Radiusy. Podobnie Sunrise sw-xcape podobały mi się bardziej z s639.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po aktualizacji rankingu sięgnąłem po TFZ B2M. Muszę przyznać, że zgadzam się z recenzją Fatso. Mocno zaakcentowany dół, ale nie rozlewający się wszędzie. Wyposażenie i opakowanie na wielki plus.

 

Nie porównywałem ich do obecnie popularnych KZ ZST, bo ich nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po aktualizacji rankingu sięgnąłem po TFZ B2M. Muszę przyznać, że zgadzam się z recenzją Fatso. Mocno zaakcentowany dół, ale nie rozlewający się wszędzie. Wyposażenie i opakowanie na wielki plus.

 

widzieli niebieskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności