Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ranking IEM by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie nadal ciekawią KZ ZST.Szukam i szukam jakiś opisów i nic.Ktos opisze mnie więcej jak grają i z jakimi grajkami osiągają względną synergie?

Granie ,,\". Przyjemny misiowaty bas, niespotykany w tej cenie, wycofana średnica i mało wysokich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast nowych "lepszych " iemow z czolowki rankingow moze lepiej pozostac zwyczajnie przy swoich obecnych i zakupic ze te kase muzyke z dobrym masteringiem. Wtedy nawet te starsze , nieobecne w rankingu zagraja pieknie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mnie nadal ciekawią KZ ZST.Szukam i szukam jakiś opisów i nic.Ktos opisze mnie więcej jak grają i z jakimi grajkami osiągają względną synergie?

Granie ,,\". Przyjemny misiowaty bas, niespotykany w tej cenie, wycofana średnica i mało wysokich.

 

O kurdę, to coś (prawie) dla mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mnie nadal ciekawią KZ ZST.Szukam i szukam jakiś opisów i nic.Ktos opisze mnie więcej jak grają i z jakimi grajkami osiągają względną synergie?

Granie ,,\". Przyjemny misiowaty bas, niespotykany w tej cenie, wycofana średnica i mało wysokich.

 

 

45 minut od zamówienia a ja już widze że wtopiłem 12 dolców.... Damn you Fatso! :D

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie ,,". Przyjemny misiowaty bas, niespotykany w tej cenie, wycofana średnica i mało wysokich.

Nic podobnego. Zadnego misia na dole, średnica może lekko rozjaśniona, ale na pewno nie wycofana. Gory tez nie nazwałbym cofniętej.

 

Zmień tipsy.

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama zmiana tipsów na inne powoduję zmiany grania w każdych iemach, ja opisywałem na stockowych.

Dla mnie bas był na pierwszym planie, potem średnica ustępująca basowi, a wysokie to cóż jest ich mało, bardzo mało.

 

Jedyne do czego mógłbym naprawdę polecić słuchawki, to do grania. Grając World of Tanks naprawdę można poczuć potęgę i moc wystrzału armaty.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Granie ,,". Przyjemny misiowaty bas, niespotykany w tej cenie, wycofana średnica i mało wysokich.

Nic podobnego. Zadnego misia na dole, średnica może lekko rozjaśniona, ale na pewno nie wycofana. Gory tez nie nazwałbym cofniętej.

 

Zmień tipsy.

 

 

Co za zwrot akcji, lekko ponad godzina od zamówienia a emocje mam jak na rollercoasterze ;)

 

 

 

PS

Dobra już sobie daje siana z forum dzisiaj, wystarczająco głupot nagadałem i pieniędzy nawydawałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, choć nie armaturowy bas, lekko wyeksponowany, średnica gęstawa, choć rozjaśniona, lekkie sybilanty i fenomenalne wybrzmiewanie. Ot i tyle ode mnie.

 

Tipsy nie stockowe, jak już wspominałem mam worek tipsów. Tutaj testowałem na Earsonic biflange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w Samsungach In-Ear bas mi nie podchodził...

Widzę, że trzeba będzie trochę tipsów przerzucić...

Pianek też trochę mam. Zapowiada się ciekawie.

@Fatso one u Ciebie trochę pograły czy prosto z pudełka je oceniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie by interesowało lokowanie MEE P1 względem GR07. Wedle recenzji były blisko siebie, więc gdzie w rankingu? Top 15? Niżej?

No ja to jednak wolałem P1 od GR07... choć równocześnie nie miałem ;)
U mnie jest podobnie. P1 > GR07 Classic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano P1 były blisko GR07... Jak miały kabel hybrydę solid core od Smoka. A tak GR07 jednak lały P1-ki, zwłaszcza pod kątem głębokości sceny i basu, który w P1 jest dziwny. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie majster, ale czy twoja lista jest w miarę uniwersalna z różnymi grajkami, czy też jedna cudowna synergia tanich słuchawek z jednym konkretnym grajkiem (gdzie z innymi jest słabo) również winduje słuchawki wyżej w rankingu, czy traktujesz to w kategorii "wypadek przy pracy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje TOP5 uniwersalnych IEMów:

1. Etymotic ER4XR (brązowe filtry)

2. Etymotic ER4SR

3. Sony EX-1000

4. Etymotic ER4S

5. FLC8S (ale NIE na stock kablu... na stock kablu spadają niiiżej, a na 5-tym pojawiają się Shure SE846)

 

edit: a poszerzę do TOP5, bo do piątego miejsca mi dość łatwo... schodki są potem :ph34r:

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) no przerąbały u mnie z gr07, ale nie sromotnie, to bardzo dobre słuchawki, jednak w starciu z porządnie wygrzanymi fałsonikami przegrały. Gdybym słuchał tylko elektroniki i jazzu to bym sobie nabył, niestety spektrum muzy szersze a tam się gr07be sprawdza wzorowo.

 

edit,

 

a mój post to taki mały żarcik, z tego typu rankingów można korzystać, kiedy się doskonale zna gusta i oczekiwania osoby tworzącej ranking, a tak o to tylko fajne info, co się doświadczonemu Fatso po prostu podoba a co nie :)

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności