Skocz do zawartości
  • 0

Zik 3 vs Beats studio


Yszty

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam możliwość za symboliczna złotówkę :D ale jeżeli maił byś wybrać to które? ew jakie inne na bluetooth? Widziałem też niczego sobie palxy backbeat sense lub pro wersja co wy na to?

Edytowane przez Yszty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko zależy czego oczekujesz.Bo to tak jakby napisać że chce dobry samochód,żeby fajnie jeździł.No ale chcesz tira czy Smarta?Diesel czy benzynę? itd itp.Napisz jaki lubisz dźwięk(czy ma być więcej basu,sporanów,wokali,czy wszystkiego na równi),czy słuchawki mają być ciepłe(kluchowate w brzmieniu),neutralne czy zimne(bardziej sykliwe),czy mają być muzykalne (słuchanie relaksujące,dla przyjemności)czy analityczne (wiernie oddawać nagranie),jakiej słuchasz muzyki,pod co mają być podpięte,czy mają być dokanałowe,czy większe(nauszne lub wokółuszne).Czy muszą być koniecznie na bt?po kablu masz dużo większy wybór słuchawek dobrej jakości.A co do Twojej propozycji,ta firma to jakiś noname,nie pakowałbym się w to.

 

edit: p.s budżet też określ,ponieważ są i słuchawki za 20 000zł,więc nie szalałbym tak z określeniem "cena nie gra roli" :P

Edytowane przez delfin150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

o kolego no dobra :D

1. Ciepłe brzmienie

2. zbalansowane basy

3. Ogólnie większość rodzaju muzyki prócz klasyki.

4. Bluetooth i kabel ( tak muszą bt mieć :D)

5. outdoor

6. 2000 zł

7. słuchanie dla przyjemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.komputronik.pl/product/261707/sennheiser-momentum-wireless-black-m2-aebt-.html

 

I już nie szukaj dalej :).W podobnej cenie i jakości będziesz miał jeszcze b&o beoplay h7 i h8,ale to inna charakterystyka brzmienia(ponoć lubią sobie syknąć na górze).Senki to ciepłe muzykalne granie,w tej cenie przy tych wymaganiach raczej nic lepszego sobie nie wymyślisz.To tyle ode mnie,może jeszcze któryś z kolegów poleci jakąś alternatywę,w końcu nie jestem alfą i omegą ;).A i pozwolę sobie dać Ci radę w imieniu moim i zapewne 99% użytkowników tego forum,wszelkie produkty z pod znaku beats,sms(słuchawki 50centa),jakieś parroty,razery i inne pesudo ekskluzywne marki dla bogatych gimbów sobie odpuść,to nie gra...w ogóle :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ewentualnie do powyższych możesz dorzucić Urbanite XL Wireless, w porównaniu do starych Momentum miały więcej basu, dodatkowo wzornictwo jest bardziej młodzieżowe. Obie pary powinny być do przesłuchania w Media Markcie lub Saturnie.

 

Ewentualnie w grę mogą wchodzić też jakieś modele Sony, ostatnio jeden z forumowiczów kupił właśnie takie słuchawki, ale chyba jeszcze nie dzielił się wrażeniami. Dodatkowo jeszcze wspomniane przez Delfina Beoplay.

 

EDIT: z bezprzewodowych są jeszcze AKG K845 BT, ale granie raczej nie wpasuje się w twój gust (są mniej rozrywkowe - w porównaniu do powyższych).

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wszystkim za opinie jak cos wybiorę powiem co i jak ! Niestety senkow nie mam dostępnych :( Jak cos jeszcze wymyślicie dajcie znać ! Pozdrawiam i wesołych !

 

Edit:

Niestety mam do wyboru: zik 3, beats studio, plaxy backbeats sense lub pro. Wiem ze pewnie nie są one warte cen itd. Ale z wymienionych które będą najbardziej opłacalne lub bliższe wymienionym wyżej cechą?

Edytowane przez Yszty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyzby dodatek do abonamentu zamiast telefonu? Nie lepiej wziac tanszy abonament bez dodatkow + inne sluchawki na raty ze sklepu lub na raty payu z allegro? Miesiecznie wyjdzie ci tak samo albo taniej, a nie jestes skazany na przereklamowane marki od swojego dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam zik 2 ponoć bliźniacze brzmienie do zik 3. Przyjemne brzmienie, bas nie zalewa, mnóstwo

predefiniowanych ustawień i efektów w aplikacji sterującej + możliwość wprowadzania własnych. Jest BT i kabel. fajnie sprawdzają

się na zewnątrz dzięki technologii NC, Z minusów lekki szum w tle zapewne pochodzący

od systemu NC. Jak wymagasz absolutnie czarnego tła to nie dla Ciebie. Poza tym

bardzo uniwersalne słuchawki - przyzwoite granie w różnych rodzajach muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności