Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja Audio-Technica ATH-MSR7 [Świąteczna]


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak nie pomyliłem się w ich ocenie. Tylko dziwił nie fakt, że zainteresowanie nimi jest raczej zerowe. Ja zostałem z HP100 tylko i wyłącznie przez wygodę. Jednak ten docisk był zbyt uciążliwy.

 

Wysłane za pomocą mTalk

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zrodził mi się w głowie nawet w pewnej chwili wniosek, że osobom którym nie pasują z jakiegoś powodu PM-3, spodobają się MSR7 i na odwrót."

Trafiłeś tu w sedno. MSR'ki męczyły mnie zarówno w komforcie użytkowania jak i dźwiękowo, górka w wyższej średnicy chwilami powodowała skrzywienie na mojej twarzy gdy zaszeleściło. Do dziś pamiętam ten ból głowy od pałąka. Pomimo tego wytrzymałem jakoś z nimi rok, ale nie wspominam ich najlepiej. Kupiłem PM-3 i czuję, że właśnie tego potrzebowałem. Mam je również rok, ale towarzyszą mi znacznie bardziej pozytywnie uczucia. Myślę, że zostaną ze mną jeszcze dłuższy czas... no chyba, że Oppo wypuści następce ;)

Edytowane przez adriano2510
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od lipca/sierpnia korzystam z MSR7 - kupionych od all'a z forum.

Nie mam takiego doświadczenia ze słuchawki, jakie Wy posiadacie, jednakże, to moje najulubieńsze słuchawki spośród tych, które miałem.

 

Niestety, po roku czasu nauszniki straszliwie popękały - na wiadomość firma Audio-Technica niestety nie raczyła odpowiedzieć. Możecie polecić jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy tylko mi się wydaje, że wizualnie to to są w zasadzie OPPO PM3? :)

 

Tak nie za bardzo... teraz mam takie wrażenie, że skrzywdziłem MSR'ki. DX90 bardzo fajnie zgrywa się z PM-3, szczególnie z B1, ale z Audio-Technnicami to nie było najlepsze połączenie, skoro duża część utworów powodowała skrzywienie na mojej twarzy. DX to nie jest taki uniwersalny grajek, najlepiej się czuje z ciepłymi i ciemnymi nausznikami. Chciałbym spróbować ich jeszcze raz, ale z czymś pokroju Twojego kałacha, qp1r, pono itp.

20160206_185323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HM5 na MSR7? Pasują wcale nieźle (testowałem), aczkolwiek dźwiękowo niekoniecznie dzieje się bardzo dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSR7 z padami HM5 może zbyt jasno brzmieć.

z tego co ludzie pisza to pady supersoft poteguja V-ke

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, że wizualnie to to są w zasadzie OPPO PM3? :)

Siódemki są ładne choć od Trójek bardziej plastikowe. Widze, że nastąpił "Renesans" ATH7 (a ja tak dawno je miałem ). Sensu powrotu jednak nie widzę . I tak za dużo sprzętu w domu.

 

Ale porównanie dźwiękowe Trójek i Siódemek by się przydało. Na AK300, może na Colorfly którymś. Nie na zasadzie bitwy na śmierć i życie tylko taki przyjacielski sparring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bachankas, on 25 Jan 2017 - 11:10, said:snapback.png

MSR7 z padami HM5 może zbyt jasno brzmieć.


Gregio, on 24 Jan 2017 - 18:40, said:snapback.png

z tego co ludzie pisza to pady supersoft poteguja V-ke


;)

 

Ja bym stwierdził, że wyciągają prawe ramię V-ki :P chociaż może asymetryki vs symetryczne też inaczej wpływają, zależy też od konstrukcji słuchawek.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności