Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meizu E3


Antti888

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawosci dograłem malych pliczkow z tempa "opery" razem wszystkich na playerze bylo 1076 :)

I przezylem male zaskoczenie, bo niedosc ze nic sie nie dzialo z playerem, to jeszcze wszystkie te pliczki byly widoczne z przegladarki playera :) choc nic nie mozna bylo z nimi zrobic.. bo to byly gify...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z ciekawosci dograłem malych pliczkow z tempa "opery" razem wszystkich na playerze bylo 1076 :)

I przezylem male zaskoczenie, bo niedosc ze nic sie nie dzialo z playerem, to jeszcze wszystkie te pliczki byly widoczne z przegladarki playera :) choc nic nie mozna bylo z nimi zrobic.. bo to byly gify...

Czyli wychodzi że ograniczenie dotyczy czego? mp3? wszystkich plików muzycznych?

W sumie raca że pewnie 450 mp3 na 1gb to się nie zmieści. Dobre i to :)

 

 

pozdrawiam.

PlaMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi że ograniczenie dotyczy czego? mp3? wszystkich plików muzycznych?

W sumie raca że pewnie 450 mp3 na 1gb to się nie zmieści. Dobre i to :)

 

Pewnie tak, a z kąd takie info wogole wytrzasneles, bo w manualu nic o tym nie piszą..

Jedyne co mozna robic "obcymi" plikami to kasowac z poziomu playera.

 

Po zatym fajna prwezentacja playerka :D

http://www.meizu.com/propagandize/e3/index.html

 

nawet od srodka mozna poogladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie machneli.. bo w rzadnym manualu ani specyfikacji nie ma wymienionych takich ograniczen, poza tym:

No Bass & Treble adjustment; only a range of EQ settings

 

przeciez jest P.Bass :/ no i jeszcze wysokosc tonu bassu...

 

a moze to w e3c wprowadzono takie ograniczenie.. .tylko po co?.. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie mam ogromny problem z tym odtwarzaczem. Kupiony jakies dwa miesiace temu na allegro zawiesil sie moze ze dwa razy a uzywam czesto.

Dzis jednak kiedy go uruchomilem widze ze ustawienia sa wszystkie domyslne to znaczy jest tez jezyk chinski. z pamieci wiedzac co o i jak jest w tym odtwarzaczu poustawialem sobie tak jak mialem wczesniej. slucham chwile, wylaczylem go na pare min wlaczam i znow samoczynnie wlaczylu sie ustawienia fabryczne. Co to za blad, co robic? soft moj to n.014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spróbuj softy: 2.013 lub 2.015. Ja też miałam problemy na 2.014 (trochę innego typu - trzaski między utworami). Teraz mam 2.013 i jest OK. ;)

 

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...st&p=163046

tu masz download firmware wybieraj z pomiedzy 2.015 a 2.013.

wgrywanie tez bylo w tym temacie.

Po prostu kopiujesz rozpakowane 2 pliczki bezposrednio na odtwarzacz, nast go właczasz po odpieciu od kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Eee... Chyba coś przegapiłem :huh: . Zainteresował mnie ten E3C, bo to byłaby ciekawa alternatywa dla T10, jako odtwarzacza "na ulicę", planowałem bowiem szarpnąć się na combo Vibez+ T10/E3c. Ale nigdzie tego E3c nie mogę znaleźć - Allegro, Ceneo, nawet Google niewiele pomagają O_o. Ba - nie znalazłem nic nawet na amerykańskim ebayu :o. Niech ktoś mi wyjaśni - WTF?!?!? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja kupiłam Meizu E3 używany (przez jakieś 4 miesiące - tak wynika z faktury) w stanie idealnym od kobiety. Nie od e-kobiety znanej części posiadaczy E3. :P Faktycznie żadnych śladów użytkowania, wszystko sprawne). Zapłaciłam ok. 180zł. Kupiłam z ciekawości. I został. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Hej, ogromna prośba, odnalazłem swój stary odtwarzacz Meizu E3. Możecie podzielić się softem w wersji 2.015? Swoją drogą, czy ktoś posiada zapasową klapkę od baterii do tego modelu? Niestety już nie świadczą wsparcia dla tego produktu i zasugerowali mi przyjazd do Chin w celu naprawienia usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ogromna prośba, odnalazłem swój stary odtwarzacz Meizu E3. Możecie podzielić się softem w wersji 2.015? Swoją drogą, czy ktoś posiada zapasową klapkę od baterii do tego modelu? Niestety już nie świadczą wsparcia dla tego produktu i zasugerowali mi przyjazd do Chin w celu naprawienia usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności