Skocz do zawartości

Nie dajcie się zwieść stałym,"dobrym" rycerzom,co nie podśmier


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Dajcie spokój, trzeba koleżankę naprowadzić na prawdziwe słuchawki a nie BOSE,

bo one są dobre tylko w tłumieniu szumów otoczenia a nie słuchaniu muzyki.

Warto rozszerzyć horyzonty i posłuchać innych słuchawek.

A jak pogodzić bezprzewodowe słuchanie z dobrą jakością?

Kable są moim wrogiem.

 

Ja pogodziłem i nie dam sobie wmówić, że to co słyszę to słabizna...

 

Jak? :)

 

Pewnie tak :)

 

http://forum.mp3store.pl/topic/143916-sony-mdr-1abt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek z Was zauważył, że nie jest to oryginalne akcesorium i nie jest to kabel sygnałowy, a zwykły 3rd partowy neckband dla osób aktywnych fizycznie?

Czy nie można przejść obojętnie obok tematyki Owocu i tego jaki to on zły, przeklęty i wizjonerski inaczej?

Czy temat przewodni wątku w ogóle podejmował którąkolwiek z tych tematyk?

Czy nie powinniśmy zmian na lepsze najpierw oczekiwać od nas samych, chociażby w kontekście przeżytych przed chwilą wraz z rodzinami Świąt?

 

potrollowane, jakaś mocna ta kawa była

 

To mogę teraz powarnować? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem teoretycznie (nie zawsze tak się uda praktycznie) mając do dyspozycji dajmy na to 300 zł na wykonanie słuchawek, lepiej będzie walnąć w miarę przewód, który będzie tańszy i powinien przewodzić sygnał lepiej niż bawić się w jakieś moduły, a w pierwszym przypadku mamy jeszcze kasę, żeby doinwestować w inne rzeczy niż bezprzewodowy przekaz sygnału do słuchawek.

Edytowane przez Marek1415
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek z Was zauważył, że nie jest to oryginalne akcesorium i nie jest to kabel sygnałowy, a zwykły 3rd partowy neckband dla osób aktywnych fizycznie?

Czy nie można przejść obojętnie obok tematyki Owocu i tego jaki to on zły, przeklęty i wizjonerski inaczej?

Czy temat przewodni wątku w ogóle podejmował którąkolwiek z tych tematyk?

Czy nie powinniśmy zmian na lepsze najpierw oczekiwać od nas samych, chociażby w kontekście przeżytych przed chwilą wraz z rodzinami Świąt?

 

potrollowane, jakaś mocna ta kawa była

 

To mogę teraz powarnować? :)

Warto autora wątku dopytać czy chce kontynuować i ewentualnie koleżankę czy przenieść

pytania do właściwego podforum. Moim zdaniem dalej nie ma co bo za często schodzi na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie było potem pretensji za konsekwencje, jeśli dostanie się % za sprowokowanie kolejnej zakrapianej Owocowo awantury. Ostatnio tematy te są równie widzę zapalne, co polityka, także nie ma w tym przesady. Nie ważne że to Hyde Park. Hyde Park określa tylko tematy przewodnie, które mogą być dowolne i niezwiązane z audio bezpośrednio. Ale w ramach nich jednak te minimum czy to chęci trzymania się clou, czy ogólnie pojętej profilaktyki unikania awantur, powinny nadal nam przyświecać.

 

I to mówię ja, osoba niespecjalnie przepadająca za tym producentem i jego produktami :). Ale nawet ja, w myśl zasady żyj i pozwól żyć, nie mam intencji nikogo obrażać lub prowokować. Oczywiście jeśli nie muszę oddawać ciosów :).


Warto autora wątku dopytać czy chce kontynuować i ewentualnie koleżankę czy przenieść
pytania do właściwego podforum. Moim zdaniem dalej nie ma co bo za często schodzi na boki.


I tak w kółko do następnego ;). Mi tam przyznam wszystko jedno, jedynie bylebyśmy się za łby nie brali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie było potem pretensji za konsekwencje, jeśli dostanie się % za sprowokowanie kolejnej zakrapianej Owocowo awantury. Ostatnio tematy te są równie widzę zapalne, co polityka, także nie ma w tym przesady. Nie ważne że to Hyde Park. Hyde Park określa tylko tematy przewodnie, które mogą być dowolne i niezwiązane z audio bezpośrednio. Ale w ramach nich jednak te minimum czy to chęci trzymania się clou, czy ogólnie pojętej profilaktyki unikania awantur, powinny nadal nam przyświecać.

 

I to mówię ja, osoba niespecjalnie przepadająca za tym producentem i jego produktami :). Ale nawet ja, w myśl zasady żyj i pozwól żyć, nie mam intencji nikogo obrażać lub prowokować. Oczywiście jeśli nie muszę oddawać ciosów :).

Warto autora wątku dopytać czy chce kontynuować i ewentualnie koleżankę czy przenieść

pytania do właściwego podforum. Moim zdaniem dalej nie ma co bo za często schodzi na boki.

I tak w kółko do następnego ;). Mi tam przyznam wszystko jedno, jedynie bylebyśmy się za łby nie brali.

Panie Moderatorze - wszystko gra. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie co racja to racja, jak koleżanka nie chce pomocy to nic na siłę....

A autor wątku maił słaby dzień i już tu nie zagada moim zdaniem do zamknięcia.

Dlaczego uważasz , że nie chcę pomocy? :) Powiedziałam tylko, że nie lubię kabli. Jestem za strumieniowaniem muzyki bezprzewodowo i w tym zakresie szukam nowości jak najbardziej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności