Skocz do zawartości

Astell&Kern AK380 SS


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

 

"Ja pozostanę i tak przy Astelach bo tutaj wszystko jest na wysokim poziomie. A to jest dla mnie również istotne."

 

Coś mi nie działa cytowanie to muszę ręcznie zacytować.

Nie wszystko jest jednak na wysokim poziomie, piszę to mając dwa astelle. No chyba, że piszemy tylko o dźwięku.

 

PS. Pytanie z innej beczki @Szczygiel - czemu masz w awatarze jakiegoś innego ptaka zamiast szczygła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@westberg

Ja do innej wypowiedzi się odnosiłem ;)

Porównywałem Ak380 z kilkoma urządzeniami stacjonarnymi markowych producentów z tej samej półki cenowej i w kilku przypadkach ciężko było dostrzec różnicę. Urządzenia grały na równi. Tyle że Ak380 jest mały i można go wziąć ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... to musiałaby być petarda kilka razy lepsza od AK320, bo tam słyszałem dopiero zalążki holografii znanej z toru stacjonarnego... ale przynajmniej tyle, bo w niewielu DAPach tego uświadczyłem... ale np w HA-P90SD.

 

Oczywiście wszystko jest względne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej pisał o samym sposobie prezentacji, barwie itp itd, przynajmniej tak to odebrałem ;)

 

Tak. Pisałem o barwie i sposobie, w jaki X5 III potrafi wciągać (angażować słuchacza).

 

 

 

 

 

Porównywałem Ak380 z kilkoma urządzeniami stacjonarnymi markowych producentów z tej samej półki cenowej i w kilku przypadkach ciężko było dostrzec różnicę. Urządzenia grały na równi. Tyle że Ak380 jest mały i można go wziąć ze sobą.

Saudio niejako wywołał mnie do tablicy swoim stwierdzeniem, że AK380 "nie jest wart nawet dla kogoś kogo stać". A jak Ty odniesiesz to, co napisał, do tego, co ma (czyli DX200) na podstawie większej ilości słuchawek, do których masz dostęp?

Czy według Ciebie DX200 jest lepszy, niż AK380?

Moim zdaniem DX200 to kompletnie nie ta "półka dźwiękowa", co AK380, ale oczywiście zdania mogą być różne...

 

 

Wulkan. Nie słuchalem jeszcze DX200. Musze podjechać i sprawdzić z ciekawości. Opinie są dobre.

Ja pozostanę i tak przy Astelach bo tutaj wszystko jest na wysokim poziomie. A to jest dla mnie również istotne.

Ale do IBasso zawsze miałem szacunek i ciekaw jestem co tym razem popełnili. Ciekaw jestem jak się ma do Questyle-a QP1r

 

Pewnie tak jest z większością drogich rzeczy. Ich fenomen polega na tym, że niestety każdy je może mieć.

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi ?

Czy sama cena robi z produktu jego ekskluzywność, fenomen ?

Porównując do zegarków te najdroższe w podstawowych funkcjach są mało dokładne

ale jako biżuteria jak najbadziej spełniają swoją funkcję, czy chodzi Ci o to samo w DAPach?

 

Up. nie piszę o DX200, odnoszę się do AK380 i jego ceny. Wulkan przypomnę C,i że X5III to półka K380 ;)

 

 

Ak380 mógłby być tańszy, tak jak wiele innych urządzeń. Ale producent oczekuje za niego własnie tyle i nic na to nie możemy poradzić. Grunt to nie kupywać w cenach rynkowych ;)

Można zawsze kupić Ak300 czy Ak320 albo nawet Ak70. W każdym z tych urządzeń jest bogata funkcjonalność i wszystko na najwyższym poziomie. To jest marka numer 1 na rynku i w 100% na to zasługuje.

Niektórzy krytykuja Ak380, że brzmienie wcale nie jest dużo lepsze albo , że w ogóle nie pasuje, ale na rynkach gdzie ludzi stać ten model cieszy się dużą popularnością.

 

Nie zgodze sie ze FiiO X5III to polka Ak380.

 

X5 III to nie półka AK380. W X5 III w stosunku do AK380 brakuje swobody dźwięku, rozdzielczości w obrębie średnicy i wysokich tonów, ale (ogólnie) barwa dźwięku w obydwu jest stosunkowo podobna.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności