Jump to content
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 100zł, najlepiej dostępne w polskim sklepie

boro0005

Question

Witam wszystkich!

Z okazji małego zastrzyku gotówki postanowiłem wymienić swoje wysłużone słuchawki od Samsunga Galaxy S3 na coś nowszego i lepszego :) Zaznaczę, iż dla mnie te słuchawki brzmią całkiem fajnie, ale są już na wykończeniu (pęknięte kopułki), a kupno "nowych" na allegro poskutkowało tylko zakupem miernych podróbek :/

Po przejrzeniu co oferuje wujek google znalazłem kilka pozycji jak np:

- Xiaomi Piston v2/v3

- Brainwavz Alpha/Delta

- Snab Overtone ep-101m

- VJJB K4

Słucham głównie rocka/metalu, ale czasem też coś z klasyki czy po prostu lżejsza muzyka rozrywkowa :) Zależy mi też na dobrej jakości wykonania - miło by było mieć akcesoria jak klips, etui czy pianki, ale nie jest do obligatoryjne (można dokupić z innego źródła).

Po wstępnych poszukiwaniach okazało się jednak, że np Piston 2 nie są zbytnio dostępne, a trójki na aliexpress czy gearbest jakieś dziwne, nie mam przekonania czy to są te same które ludzie opisują w recenzjach i rekomendacjach. Ze Snabem podobno jest tak, że druga (nowsza) wersja brzmi dużo gorzej od poprzedniej...

Najchętniej kupiłbym coś w polskim sklepie z zapewnieniem o oryginalności i ewentualną gwarancją że to się nie rozleci, ale jeśli macie jakieś polecone "chińskie" miejsca to też jestem za :)

Doradzicie coś?

5 answers to this question

Recommended Posts