Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

w jaki sposób kupić efekty viper? Trzeba te kody skanować komórką? jakąś aplikacją?

Tak, pokazaniu się kodu QR, trzeba go zeskanować, wyybrać rozaj płatności, przelinkuje Cię na bezpieczną stronę płatności i do płacenia, :-)

Większość jest o 0,49$, ale jeden trafił mi się za 1.99$ Nie pamiętam nazwy.

I przypisuje się do urządzenia czy konta Google jak apki z Google Play? Masz też x7- efekty dostajesz na oba urządzenia? I co po aktualizacji- zakup sam się potwierdza? Edytowane przez Lucky-Luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam. Według ostatnich zapowiedzi MP3store dostawy dla drugiej tury można się spodziewać dopiero ok. połowy marca. Wysyłki do MIP na stronie FiiO na razie nie widać.

http://m.fiio.net/en/stories/535

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Dire Straits "męczę" uszy. Instrumenty brzmią świetnie i muszę powiedzieć, że MF100 z X5III tworzą bardzo zgrany duet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Dire Straits "męczę" uszy. Instrumenty brzmią świetnie i muszę powiedzieć, że MF100 z X5III tworzą bardzo zgrany duet.

O, tak! Sułtani Swingu tuż po Private Invastigations z koncertowej to jest czysta Alchemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love over gold cała jest pełna smaczków. Wibrafony i inne cudeńka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love over gold cała jest pełna smaczków. Wibrafony i inne cudeńka :)

Będzie o FiiO: w piosence z ostatniej płyty Dire Straits: "You and Your Friend" o przyjacielskiej zazdrości wobec pary zakochanych, zawsze czułem, że Knopfler parę razy znacząco wzdycha. I teraz- na nowej x-piątce dokładnie to słyszę. I to mi się podoba- dobry player, dobry.

A utwór wybitny i znowu sobie przypomniałem, że miałem z początkowej frazy gitarowej zrobić dżingiel pod SMSy od paru przyjaciół. Może jutro.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie w nawiązaniu i krótko, żeby nie było zarzutu trollerki - Red Dot za 2016:

 

http://red-dot.de/pd/online-exhibition/?lang=en&c=0&a=0&y=2016&i=0&oes=iriver

 

Kolega AndrePL zwrócił mi na to uwagę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy efekty Viper wpływają ogólnie na dźwięk? W sensie, jeśli odpalę jakiś third party player (Neutron, Rockbox), to efekty vipera będą aktywnie wpływały na dźwięk (taki podwójny EQ) czy tylko na stockowy player?

 

Porównywał ktoś tego Fiio z Cayin i5?

Edytowane przez PsiCore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tych aplikacji.Neutron jest strasznie prądożerny.I na fiio gra to słabo.Stokowy player znacznie lepszy.Same efekty viper 30 dychy trzeba wybulić. Dzwięk można znacząco poprawić lub całkowicie zmienić lub totalnie pogorszyć.Trzeba się troszeczkę pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam też zewnętrznych aplikacji typu poweramp neutron jetaudio. Czekam na stabilny soft dziś przestał grać następny utwór przy wygaszonym ekranie trzeba było wcisnąć power i następny utwór się załączył. Zrobiłem twardy reset power i górny klawisz next i tam wipe i reset i pomogło. .Player świetny soft jeszcze trzeba poczekać . W i basso dx90 się zatrzymał na 2.5.1 i wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 nie przestaje mnie uwodzić. W tercecie X5+Aune B1+D7200 synergia doskonała. Niesamowita scena - szeroko i głęboko, położenie instrumentów mogę pokazywać palcem. Soczyste wokale, jest detalicznie, gładko, dynamicznie i na maksa muzykalnie, że nigdy nie byłem tak zasłuchany. Stare piosenki wybrzmiewają na nowo i parę unikatów w mp3 mocno skompresowanym brzmią duże lepiej niż kiedykolwiek.

Aż nie chce mi się wierzyć, że jakiś DAP może zagrać lepiej (sam DAP bez wzmaka) być może na podobnym poziomie, ale lepiej?... ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dj1978, a jak odbierasz X5 III w bezpośrednim połączeniu z D7200? B1 wprowadza tutaj duże zmiany czy raczej subtelnie podkreśla to co już jest dobre?

Bezpośrednio X5 i D7200 też do siebie bardzo dobrze pasują. B1 tak jak napisałeś, akcentuje to co już dobre, wyciąga jeszcze więcej smaczków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

B1 koloruje - masz piękny szkic węglem, a Aune zmienia go w obraz zrobiony kredkami świecowymi. Jak ktoś lubi to spoko. Takie efektowne brzmienie do przełknięcia, ale zawężenie sceny już nie mogę wybaczyć.

Jestem od miesiąca na etapie doboru wzmacniacza do HD600 za źródło X5III budżet max 1000 z hakiem. Bardziej do domu. Niestety ani Fiio A5, ani FCL, Fostex HP-V1, Aune B1 i wszystko co do tej pory przetestowałem nie dało rady i wszystkie zawężały scenę. HP-V1 zrobił typową sferę nawet dość szeroką, ale niestety bas jest za bardzo rozpasany.

Na razie mój wybór to SMSL sAp 9 on jeden najmniej chyba dodawał od siebie, ale tylko z wyjścia zbalansowanego zagrał pełna sceną, okiełznanym basem, intymną wyraźnie zarysowaną średnica i pięknie wybrzmiewającą górą bez nieczystości. Trochę przesadzam ale na tle konkurencji te drobne minusy SMSLa są mikroskopijne w porównaniu z resztą zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności