Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

@ Vulkan, @ LuckyLuke

 

Proszę wybaczyć, o ile w tym wątku nikt nie użył takiego stwierdzenia, o tyle odnośnie tej recenzji -

myślę, że "wciąga nosem" kolokwialnie, ale całkiem dobrze oddaje wydźwięk filmu.

No i pojawiają się również na forum opinie, że jest lepszy od dx90. Co mnie martwi, bo strasznie się na niego (lub C10) napaliłem xD

Ibasso musi szybko wypuścić dx120, bo x5iii zwinie cały rynek.

 

@Pua

 

Mógłbyś rozwinąć ? Pod jakim względem jest dokładnie "lepszy" od dx90 ?

Edytowane przez Cyceron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiękowo nie jest lepszy niż dx90

Bardzo ciekaw jestem jak oceni go nasz forumowy wyrocznia Fatso :) DX90 i DX80 swego czasu stały w top10, myślę że daleko z niej nie wypadły a czy x5III znajdzie się gdzieś na liście... Oznaczałoby to że jest dobrym grajkiem na tle tych wszystkich które można było w tym rankingu zobaczyć :) Ja będę swojego zestawiał ze sprzętem stacjonarnym, tak samo jak z x5I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety colorfly c10 też dzwiękowo lepszy

 

 

Dzwiękowo nie jest lepszy niż dx90

Jak mozecie go oceniać po kilku-, kilkunastu minutach słuchania? Przecież wszyscy co dłużej używali pisali o zmianie SQ w miarę wygrzewania. Poczekajcie aż nabierze mocy urzędowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham i nasłuchać się nie mogę. Dźwięk bardziej szczegółowy, scena szersza niż w X5, ale za wcześnie na ostateczną opinie, układy muszą się wygrzać. Sprawdziłem też Bluetooth w samochodzie i jest bajka, tego głównie mi brakowało w X5 bo nie mam gniazda Aux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz ma trochę ustawień, przy porównaniu trzeba ustawić tak samo funkcję Gain, ja mam w obu hight, w x5iii są dodatkowo filtry, czego nie ma w X5.

Edytowane przez Mario_64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie - zapisywanie offline z Tidala działa tylko na slocie karty 1, jak mamy włożoną kartę do slotu 2 to nie ma możliwości wyboru zapisu na kartę SD

A da się np programy na kartę nr 2 przenosić? Możesz to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pazi1980, Rayfe

 

To dobrze, trochę mnie to uspokoiło. W końcu dx80 jest takim następcą klasy średniej dx50, a on nigdy nie konkurował z x5, najwyżej z x3. Ale jak byłby lepszy niż dx90 to byłbym zaniepokojony xD. Zresztą, co użytkownik to inny priorytet, dla jednych się liczy streaming, spotify, bluetooth, nowoczesne ui, ekran na całą obudowe, filtry, a dla innych wymienna bateria, jakość wykończenia, i sq xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pazi1980, Rayfe

 

To dobrze, trochę mnie to uspokoiło. W końcu dx80 jest takim następcą klasy średniej dx50, a on nigdy nie konkurował z x5, najwyżej z x3. Ale jak byłby lepszy niż dx90 to byłbym zaniepokojony xD. Zresztą, co użytkownik to inny priorytet, dla jednych się liczy streaming, spotify, bluetooth, nowoczesne ui, ekran na całą obudowe, filtry, a dla innych wymienna bateria, jakość wykończenia, i sq xD.

Każdy ma swoje "nadzieje", ja sie dopiero uspokoiłem, jak usłyszałem że X5III jest lepszy od DX200 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo frustrujące jest WiFi na tym chinolu. Jestem bardziej niż wkurzony, bo od 2 hrs woła, że błąd sieci podczas update'u firmware (sprawdziłem dwie różne sieci). Jak to ma tak wyglądać to nie liczę na streaming. Albo mam wadliwy egzemplarz, albo po prostu bubel. Zachciało mi się Fiio. Już żałuję, a nawet jeszcze nic nie posluchałem. Dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo frustrujące jest WiFi na tym chinolu. Jestem bardziej niż wkurzony, bo od 2 hrs woła, że błąd sieci podczas update'u firmware (sprawdziłem dwie różne sieci). Jak to ma tak wyglądać to nie liczę na streaming. Albo mam wadliwy egzemplarz, albo po prostu bubel. Zachciało mi się Fiio. Już żałuję, a nawet jeszcze nic nie posluchałem. Dziadostwo.

Może wgraj FW z pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo frustrujące jest WiFi na tym chinolu. Jestem bardziej niż wkurzony, bo od 2 hrs woła, że błąd sieci podczas update'u firmware (sprawdziłem dwie różne sieci). Jak to ma tak wyglądać to nie liczę na streaming. Albo mam wadliwy egzemplarz, albo po prostu bubel. Zachciało mi się Fiio. Już żałuję, a nawet jeszcze nic nie posluchałem. Dziadostwo.

Albo braki w umiejętnościach. Sprawdź ustawienia wifi, może masz oszczędzanie energii właczone i wyłacza ci wifi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jaro54

Very funny, ale to nie to. To była pierwsza rzecz jaką sprawdziłem.

Error Network co chwilę.

 

@dj1978

Hmmm.... Nie w tym rzecz. Nawet jak wgram FW z pliku to i tak do streamingu z takim łączem się nie nadaje, a po to go głównie kupiłem.

 

Kiszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No, ale jak jest walnięty (bo z tego co słyszę to tylko ja mam z WiFi problem) to trochę nie w porządku go w komis ładować.

Jakie macie transfery po WiFi?

Najpierw sprawdziłbym swoją sieć. U mnie śmiga, ale np kindle w mojej sieci domowej nie nie chodzi.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

X5 III sie zmienia. U mnie dopiero po ok ponad tygodniu grania po ponad 10h dziennie przestał sie zmieniać. Otworzył, dostał powietrza i góra zrobiła sie bardziej szczegółowa.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdziłbym swoją sieć. U mnie śmiga, ale np kindle w mojej sieci domowej nie nie chodzi.

Dlatego testowałem na dwóch sieciach. Po aktualizacji jest lepiej, ale i tak raz na kilka minut gubi sieć i zaczyna się dusić Spotify (akurat tu mam subskrypcję). Nie mówię już o DLNA - tam to wcale nie chce hulać. Zrobię reset i zobaczymy jutro.

Dziękuję za próbę pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności