Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sprawy. Ja za to bawiłem się DX200 i ... cieszę się, że zamówiłem Fiio :)

Dx mi nie podszedł. Choć byłem już prawie przekonany do opcji - trzeba dogadać się z firma i zmienić zamówienie. Achy i ochy w temacie DXa skłoniły mnie do przemyślenia zamówienia i juz kombinowałem różnicę w kasie. Na szczęście odsłuch pokazał mi, że iBasso to nie jest moje brzmienie. Oczywiście doceniam je, a sam player jest świetny na pewno pierwsza trójka. Niestety to nie jest moje brzmienie.

Podrzymaj nadzieję czekających na Fiio i powiedz za jakimi słuchawkami lepiej Tobie gra X5? :)

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lepiej ułożony dźwięk, lepsza holografia i pozycjonowanie. Czyściej.

W DX80 czy X5III ?
Temat o fiio więc chyba on. No to poważny konkurent bo i funkcjonalność ogromna. Zastanawiam się czy nie za późno żeby dopisać się do preorderu...? Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dłuższego czasu chcę zakupić słuchawki AKG K702 oraz Sennheiser hd 600. Według opinii to świetne słuchawki i raczej powinny wpasować się w moje gusta muzyczne, bo stawiam na neutralność, przestrzeń i dobrą separację. Zamówiłem w preorderze Fiio x5 3 gn, ale zastanawiam się także nad ibasso dx200. I moje pytanie brzmi czy te playery dogadają się z tymi słuchawkami na które poluję czy lepiej dobrać do nich jakieś inne słuchawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lepiej ułożony dźwięk, lepsza holografia i pozycjonowanie. Czyściej.

W DX80 czy X5III ?
Temat o fiio więc chyba on. No to poważny konkurent bo i funkcjonalność ogromna. Zastanawiam się czy nie za późno żeby dopisać się do preorderu...?

 

 

Próbuj jak chcesz, co Ci szkodzi. Może nawet nie wszyscy zapłacili. Teraz cena 1600: http://forum.mp3store.pl/topic/143862-przedsprzedaz-fiio-x5-gen-iii-2017-rok/page-13#entry1428608

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dłuższego czasu chcę zakupić słuchawki AKG K702 oraz Sennheiser hd 600. Według opinii to świetne słuchawki i raczej powinny wpasować się w moje gusta muzyczne, bo stawiam na neutralność, przestrzeń i dobrą separację. Zamówiłem w preorderze Fiio x5 3 gn, ale zastanawiam się także nad ibasso dx200. I moje pytanie brzmi czy te playery dogadają się z tymi słuchawkami na które poluję czy lepiej dobrać do nich jakieś inne słuchawki?

 

 

Tak jak koledzy pisali wcześniej, do K701 obowiązkowo wzmacniacz. X5 gen. III nie podoła, dopiero jak podłączysz go pod jakiś sensowny wzmacniacz AKG na nim zagraja.

 

X5 ma tyle mocy by poprawnie wysterować Audez Sine, ale i tak operujemy tutaj przy końcowych wartościach wzmocnienia sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby akg k 702 zagrały dobrze potrzebny dobry wzmacniacz.Próbowałem podpiąć je do ibasso dx90 i colorfly c10 bez wzmacniacza i to trochę za mało.Gdy sparowałem ibasso z fiio e12 już było dużo lepiej. Myślę że podpinająć jakiś lepszy wzmacniacz od ibasso byłoby idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Ohmy to nie wszystko, liczy się także SPL, więc bardzo mnie dziwi, że tak trudno napędzić AKG K702, które mają tylko 62 Ohmy i SPL 105 db, a Senki HD600 300 Ohm i SPL 97 db. Byłem przekonany, że AKG szybciej mi pójdą na tym Fiio x5 III, a tu takie zaskoczenie. No nic, to pójdę chyba tylko w stronę Senek HD600. Ze wzmacniaczy mam tylko kieszonkowe Fiio e06 oraz Fiio e12 i właśnie na tym mont blanc senki według jednej z recenzji nie pokazują swojej całej klasy. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jaki wzmacniacz by się nadawał do połączenia nowego Fiio x5 oraz senek hd600?

Mam jeszcze pytanie do Superaty: jak według Ciebie się sprawdzają ibasso it03 z tym Fiio ? dobrze się zgrywają czy znasz jakieś lepsze połączenia? Mam jeszcze Note 4, S6 Edge Plusa oraz HTC 10 i czy do tych telefonów też by się sprawdziły te ibasso it03? Dzięki z góry za odpowiedź ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności