Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pewnie ci co się wypisali, po posłuchaniu.

 

Pewnie dostają klauzulę do podpisania przed otrzymaniem testówki do rąk, że jak się nie spodoba, to nie wolno komentować :P
Albo jest tak dobry, że brak im słów, albo tak kiepski, że szkoda gadać. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A teraz nie widać Ich na liście.

Bo nie było ich na liście. Kasza był odsłuchiwać coś do swojego opusa, przy okazji słuchał D7200 i X5III, kolega Adam z forum nie pamiętam nicku przyjechał odsłuchać xa też przy okazji innych spraw. Kolejne dwie osoby wpadły z ciekawości też nie pamiętam nicków jeden ma Onkyo drugi AK300.

No i Azahiel :)

 

Czy jest na tym forum jeszcze ktoś kto miał okazje posłuchać jak gra ten odtwarzacz bo narazie mamy dwie powściągliwe opinie.Sztuka testowa chyba niedoszła. Napiszcie prosze coś więcej o samym sq bo porównanie do x7 zam3 to troszke mało.

Sam nie słuchałem, ale wg opinii z zachodniego forum: podobnie jak X7 AM3 ale jednak słabiej. Dodatkowo wyjście zbalansowane mocno szumi. Dlatego mnie już nie ma na liście.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

 

 

Na moich słuchawkach IT03 jeśli szum się pojawiał był niewielki i tylko na zwykłym wyjściu. Na balansie miałem ciszę i znaczniej czyściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na moich słuchawkach IT03 jeśli szum się pojawiał był niewielki i tylko na zwykłym wyjściu. Na balansie miałem ciszę i znaczniej czyściej.

 

 

Sorry, bo chyba coś mnie ominęło od czasów X5I, balansie czyli czym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Na moich słuchawkach IT03 jeśli szum się pojawiał był niewielki i tylko na zwykłym wyjściu. Na balansie miałem ciszę i znaczniej czyściej.

 

Sorry, bo chyba coś mnie ominęło od czasów X5I, balansie czyli czym ?

 

Na wyjściu zbalansowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Na moich słuchawkach IT03 jeśli szum się pojawiał był niewielki i tylko na zwykłym wyjściu. Na balansie miałem ciszę i znaczniej czyściej.

 

Sorry, bo chyba coś mnie ominęło od czasów X5I, balansie czyli czym ?

 

Balanced, wyjście symetryczne - potrzebny kabel 4 żyłowy do słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balanced, wyjście symetryczne - potrzebny kabel 4 żyłowy do słuchawek.

 

 

 

eeee, ale kiedys trzeba było mieć sprzęt z xlr-ami, co się tyczyło też słuchawek. Jakaś zmiana teraz zaszła ? jak wygląda wtyk w takim zbalansowanym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę nie w temacie a może tak. :) . Czy można kupić kabelek oprawiony 2.5 mm 4 pola DIY. Pozdrawiam. Gdyby była taka możliwość to przerobił bym sobie Koss porta pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Wojtek wywołał mnie do tablicy...
Nowa X5 po bardzo pobieżnych odsłuchach znaczniej bardziej podoba mi się od 2. generacji X5. Według mnie reprodukuje więcej szczegółów i potrafi lepiej kontrolować bas. DX50 też pokonał z podobnych powodów. Potwierdzam także słowa Kaszy, nie słychać zimnego cyfrowego dźwięku, jest pod tym względem podobny do AK300. Niestety słuchałem go jedynie przez 20 minut :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tych opinii od osób które miały kontakt z X5 III. A czasu na zapisy coraz mniej. Wydaje się, że jest dobrze, ale zachwyty są bardzo powściągliwe. Z drugiej strony trudno też wydać jakąś rzetelną opinię po pobieżnym kontakcie. A my byśmy chcieli oczywiście jak najwiecej się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z systemem nie ma problemów po dłuższym użytkowaniu. Spodziewałem się powtórki z x7, a tutaj miły zaskok. Generalnie bardzo sprawnie chodzi, ciężko mi się przyczepia do płynności.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mam wrażenie, że nikt nie pisze o dźwięku żeby nie psuć preorderu.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Może i tak ale nie wiem czy wiadomości tutaj pisane że progres w SQ jest do tego prowadzą a druga sprawa to że każdy ma na swój sposób inną percepcję i jeden odtwarzacz dla dwóch innych osób będzie miał inną wartość. Tutaj główny wyznacznik to właśnie postęp względem poprzedniej generacji X5 II ale jak widzimy nie tylko pod względem brzmieniowym ale i użytkowym w pełnym tego słowa znaczeniu bo nie tylko budowa się zmieniła ale i mamy tu kompletnie inny (dwa w zasadzie) interfejs obsługi.

 

Nie wiem więc czy preorder z tego powodu się posypie, i tak będzie sporo grajków w komisie bo nie każdemu z jakiegoś powodu podejdzie albo po prostu wróci w obieg po zaspokojeniu ciekawości :)

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności