Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

policz sobie 5 tys szt razy 20 krajów plus 250-400 tys szt Azja na te droższe i 2-3 razy tyle na najtańsze razy to wszystko np. 2-3 $ i całkiem okrągła sumka wychodzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ameryka jedna i druga, Afryka to pryszcz? Oni też słuchają muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A Ameryka jedna i druga, Afryka to pryszcz? Oni też słuchają muzyki

Ta i wszystkie kraje kupują po 5tysi :)

Wyobraź sobie że najwyższa sprzedaż Fiio w EU jest w Polsce

 

A Ameryka jedna i druga, Afryka to pryszcz? Oni też słuchają muzyki

Ta i wszystkie kraje kupują po 5tysi :)

Wyobraź sobie że najwyższa sprzedaż Fiio w EU jest w Polsce

 

Ogromne ilości sprzedawane są w Azjii reszta to margines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy wyliczający ile powinien sprzęt kosztować bo tyle kosztuje jego produkcja, pracujecie za darmo? Rozdajecie swoje produkty? Usługi?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

????

A kto pisał o tym ile on powinien kosztować? Pisaliśmy ile kosztuje hardware/produkcja. Nie było o mowy o kosztach R&D czy innych, a co dopiero o tym jaką cenę za niego dać - to już kwestia strategii marketingowej, a nie kosztów.

Powinien kosztować tyle, ile ludzie są skłonni za niego zapłacić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wy wszyscy wyliczający ile powinien sprzęt kosztować bo tyle kosztuje jego produkcja, pracujecie za darmo? Rozdajecie swoje produkty? Usługi?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

????

A kto pisał o tym ile on powinien kosztować? Pisaliśmy ile kosztuje hardware/produkcja. Nie było o mowy o kosztach R&D czy innych, a co dopiero o tym jaką cenę za niego dać - to już kwestia strategii marketingowej, a nie kosztów.

Powinien kosztować tyle, ile ludzie są skłonni za niego zapłacić.

no właśnie, sobie dyeagujemy ile kosztuje materiał, a nie produkt :)

 

do tego ten grajek jest spoko zbudżetowany, nikt nie narzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sobie delikatnie marudzimy bo tylko cena znana a grajka mało kto widział.

 

Ja jestem ciekaw jak EQ działa, zarówno w streamingu jak i przy odtwarzaniu z plików. I na ile można dopasować grajka do słuchawek. I czy jest warty zakupu przez zdeklarowanego fana doków :) Póki co nowe FiiO wygląda na bardzo fajny all-rounder, którego preorderowa cena nie zabija.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mam. Na razie mogę napisać tylko o wrażeniach bardziej wizualnych niż słuchowych :) bo jestem w pracy...i to z córką. Pewnie dopiero wieczorem przyjdzie czas na słuchanie.

Moim zdaniem wygląda lepiej niz na zdjęciach. W zestawie dostajemy silikon i etui ze skóry (?) do tego przejściówka coaxial, kabel usb i ustrojstwo do wyjmowania kart pamięci. Bardzo dobre materiały. Wcale nie jest duży. W ręku leży pewnie.

Na mieście słucham z kart, swojej muzyki. Dopiero wieczorem odpalam Tidala i czasem w pracy gdy nie mam czegoś co chce posłuchać klient. Inne opcje nie są mi potrzebne na X. Wszystko działa płynnie. Uruchamia się szybko. Posiada dużo opcji konfiguracji i zabawy dźwiękiem - nie bawiłem się, brak czasu. Przy odpaleniu dsd z karty lekkie opóźnienie przy uruchomieniu i przeskakiwaniu utworów, ale nie w muzyce a w grafice wizualizacji - na początku opóźnienie. Przy zwykłych flac brak tego efektu.

 

O brzmieniu wieczorem lub jutro. Ja nie żałuję wydanej kasy :) Playera pozycjonuję wyżej niż DX80 na poziomie AK300 i QP1R - możliwościami dodatkowymi nawet wyżej. Choć to może być zachwyt nowością gdyż mam go 2 godziny dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O brzmieniu wieczorem lub jutro. Ja nie żałuję wydanej kasy :) Playera pozycjonuję wyżej niż DX80 na poziomie AK300 i QP1R - możliwościami dodatkowymi nawet wyżej. Choć to może być zachwyt nowością gdyż mam go 2 godziny dopiero.

Lepiej niż X7 + AM3?

 

 

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O brzmieniu wieczorem lub jutro. Ja nie żałuję wydanej kasy :) Playera pozycjonuję wyżej niż DX80 na poziomie AK300 i QP1R - możliwościami dodatkowymi nawet wyżej. Choć to może być zachwyt nowością gdyż mam go 2 godziny dopiero.

No i ciekawie czy tak ******ście jest, że nie ma czasu się od słuchania oderwać? Czy może szkoda czasu na pisanie, bo tak słabo jednak? :)

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O brzmieniu wieczorem lub jutro. Ja nie żałuję wydanej kasy :) Playera pozycjonuję wyżej niż DX80 na poziomie AK300 i QP1R - możliwościami dodatkowymi nawet wyżej. Choć to może być zachwyt nowością gdyż mam go 2 godziny dopiero.

No i ciekawie czy tak ******ście jest, że nie ma czasu się od słuchania oderwać? Czy może szkoda czasu na pisanie, bo tak słabo jednak? :)

 

Normalnie chyba pęknę ze śmiechu :D Ale faktycznie coś nam kolegę wyrwało... Crysis coś więcej napisze czy jeszcze egzaminy go trzymają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mam po prostu swoje życie.

 

Czas pracy sprawdzony na HD540 - 300ohm i IEM IT03, głównie te pierwsze. Włączone wi-fi, muzyka z karty i z TIDAL (mało), ekran jak w normalnym użytkowaniu - czas pracy w takich warunkach 10h i DAP zawołał ładowania. Wczoraj ładowanie 2,5 godziny ze zwykłej ładowarki od telefonu. Po 5 godzinach i niecałych 30 minutach pracy player pokazał 51% stanu baterii.

 

Player ma sporo mocy i radził sobie bez problemu z moimi 300 ohmowymi słuchawkami. Na dokach ibasso słychać lekki szum - podkreślam lekki. Zupełnie mi to nie przeszkadzało. Jeśli mieliście możliwość posłuchać Fiio X7 z AM3 to właśnie bardzo podobnie gra nowy X5.

Dźwięk lekko ocieplony, dynamiczny z dużą przestrzenią.

Sprzedaję ten sprzęt więc nie chciałbym być odbierany jako naciągacz czy ktoś podobny dlatego zdecydowałem się opisać tylko rzeczy ogólne nie wchodzić w szczegóły. Moje pianie z zachwytu odebrane byłoby jako reklama.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam po prostu swoje życie.

 

Czas pracy sprawdzony na HD540 - 300ohm i IEM IT03, głównie te pierwsze. Włączone wi-fi, muzyka z karty i z TIDAL (mało), ekran jak w normalnym użytkowaniu - czas pracy w takich warunkach 10h i DAP zawołał ładowania. Wczoraj ładowanie 2,5 godziny ze zwykłej ładowarki od telefonu. Po 5 godzinach i niecałych 30 minutach pracy player pokazał 51% stanu baterii.

 

Player ma sporo mocy i radził sobie bez problemu z moimi 300 ohmowymi słuchawkami. Na dokach ibasso słychać lekki szum - podkreślam lekki. Zupełnie mi to nie przeszkadzało. Jeśli mieliście możliwość posłuchać Fiio X7 z AM3 to właśnie bardzo podobnie gra nowy X5.

Dźwięk lekko ocieplony, dynamiczny z dużą przestrzenią.

Sprzedaję ten sprzęt więc nie chciałbym być odbierany jako naciągacz czy ktoś podobny dlatego zdecydowałem się opisać tylko rzeczy ogólne nie wchodzić w szczegóły. Moje pianie z zachwytu odebrane byłoby jako reklama.

Sprawdzałeś może wyjście zbalansowane? W specyfikacji w sieci jest informacja, że na wyjściu zbalansowanym przy tej samej impedancji jest podawana mniejsza moc niż na zwykłym. Ciekawi mnie jak to jest w praktyce.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy muzyke z tidala w trybie off line można zapisywać na karcie sd czy tylko w pamięci wewnętrznej?

Tak samo jak w X7 czyli wewnętrznej. Pracują nad rozwiązaniem.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Na HF coś pisali, że udało im się zapisać na karcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuciłem dziś rano Xa na sklep, prosiłem Azahiela żeby odpowiedział na wasze pytania, ale pewnie miał ruch i nie sprawdził.

Jutro sprawdzę i wam odpowiem.

 

A czy masz możliwość podpięcia X-a do ładowarki obsługującej QuickCharge? Bo te wspomniane 2,5h ładowania to chyba na zwykłej było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności