Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadałem X7 z AM1 oraz AM2 i 3 i faktycznie trochę słychać było szumienie , szczególnie przy wł WI-FI i czułych dokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Coś nam crysis wsiąkł. Chyba go wessało :o i nici z recenzji. Był crysis i crysis zniknął dla świata ze swoim X5 :o

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Harmony ?

 

Z drugiej strony szum to ja mam wbudowany w uszy więc nie wiem czy jest się czym przejmować ...

 

Na bank będą szumy na Harmony.

DAP za 2k zł i szumi... Szkoda gadać - ale 3/4 nowych DAPów szumi na wyjściu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Harmony ?

 

Z drugiej strony szum to ja mam wbudowany w uszy więc nie wiem czy jest się czym przejmować ...

 

Na bank będą szumy na Harmony.

DAP za 2k zł i szumi... Szkoda gadać - ale 3/4 nowych DAPów szumi na wyjściu

X7I kosztuje więcej niż 2k, bo o nim, nie X5III była mowa ;)

 

---

 

Lets go!

No, no, no... bdb responsywność, dość szybko to lata... zainstalowałem Firefoxa.

Nie jest gorzej niż w X7I z nowym softem, ale bardziej nie sprecyzuję... :ph34r:

A ergonomicznie lepiej niż X7 na pewno, szczególnie przy używaniu jedną ręką, bo jednak nie taki wielki kloc.

Względem Pionkana od razu rzuciły mi się bdb zamocowane gniazda - niezależnie od użytej siły przy wkładaniu/wyciąganiu i czy robię to pod właściwym kontem nic nie drgnie nawet minimalnie ;)

Ogólnie wykonanie pierwsza klasa, a dołączone etui lepsze niż to nie całkiem tanie od X7I xD

Żeby przyjrzeć się kwestii ewentualnych zakłóceń słucham teraz yt przez FireFoxa po WiFi...

0, czarne tło, ani pół szumu na ER4XR - FiiO niesamowicie się poprawiło, zaraz jeszcze będę testował z FT10...

Sygnatura dźwięku... mam wrażenie, że bardzo nie odbiega of X7I z AM3, na pewno nie jest to AM1, więc chwała FiiO xD

 

Pewnie jeszcze coś skrobać będę, ale nie za dużo, bo jestem za****ny projektami, a terminy oddania są w czwartek ;)

Po prostu sobie posłucham w trakcie pracy...

Jeszcze a propos mocy...

Drewniane T70 po BAL zdecydowanie dają radę, gdzie przy Pionku było zwyczajnie cienko ;)

Na razie postrzegam DAP bardzo entuzjastycznie.

Mykam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak różowo to czasami (np jak zablokuję dapa i odblokuję) to wideo na yt stoi w miejscu... ale dźwięk leci bez żadnej oznaki tego xD

No, ale raczej nikt nie kupuje X5III, żeby oglądać teledyski na yt, a raczej SŁUCHAĆ TIDALa, ewentualnie Deezera/Spotify ;)

 

Fajny dapik, fajny - imo lepiej przemyślany niż stary X7I i bardzij funkcjonalny od Pionka, bo ładnie nauszniki steruje...

 

Wracam spać, dobranoc.


PS: pewnie na aplikacji yt mobile nie występowałoby ww, ale tam nie można odtwarzać z wygaszonym ekranem :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności