Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do domu ok.300zł


reizen

Pytanie

Cześć.
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w doborze słuchawek do domu i TYLKO do domu.
Głównie będą podłączone do laptopa, jednak czasem na pewno też zdarzy się posłuchać czegoś z telefonu.
Na słuchawkach głównie będzie słuchana muzyka : rap, elektronika ... jednak szczerze mówiąc słucham każdego gatunku muzyki w zależności od samopoczucia,humoru, pory roku , zachcianek w sumie słucham wszystkiego POZA rockiem,metalem itd
także fajnie gdyby były w miarę uniwersalne.
Czasem obejrzę na nich jakiś film , serial, ale głównie muzyka, to to kryterium jest tu priorytetem. NIE GRAM W GRY.

Na początku upatrzyłem sobie Takstary HD6000, już miałem je dziś zamawiać , ale skoro słuchawek będę używać tylko w mieszkaniu, to może warto kupić coś wokółusznego/ otwartego-półotwartego?

Nie znam się na tym dlatego liczę na Waszą pomoc :)
Z góry dziękuję.

Edytowane przez reizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z czego będzie grało: głównie laptop (integra) oraz telefon LG G2 ( chociaż zamierzam zmienić na jabłko :) )

Budzet: do 300zł

Ewentualny budzet na DAC/AMP albo sam AMP pod słuchawki tego potrzebujące : 0 zł :) - ale na pewno w przyszłości dokupie jakiegoś daca, np Sabre U2 , ale narazie nie teraz :D

Czy Somic V2 nadadzą się dla mnie? Jeśli tak, to dziś sobie je sprawie , 43 dolki to rewelacyjna cena, przynajmniej jak dla mnie ( sporo zaoszczędze) a na internecie pozytywnym opiniom na ich temat nie ma końca , tylko.. tylko właśnie , czy nadadzą się dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takstar HD6000 właśnie nadają się bardziej do rocka, metalu niż do reszty, ale do elektroniki i rapu bedą w sam raz. Kolejna uwaga przez miesiąc po zakupie myślałem, że kupiłem imadło (mam dość dużą głowę), jak je kupisz to muszą się wygrzać bo na początku to taka ciepła basowa klucha, ale po jakimś czasie są fajne (jak ktoś nie słucha bluesa czy czegoś podobnego) i niestety są mało wytrzymałe, akurat słuchawkami się nie rzuca czy coś ale regulacja lubi pęknąć jak ktoś jej pomoże (u mnie brat).

 

Jak chcesz możesz je kupić chociaż ja kierując się własnym gustem kupiłbym somic v2, takstar pro80 lub grado sr60 (ostatnio była przecena, więc nie kosztowały 450 zł) albo akg k220 (te mnie jakoś nie fascynują ale podobno są dobre).

Edytowane przez Marek1415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

V2 zamówione na Ali z wysyłką PostNL? Jak tak to wysyłka idzie standardowo z Chin poprzez sortowanie w Amsterdamie. Tak było w moim przypadku.

Co do słuchawek, na AIM SC808 z welurami asymetrycznymi od HM5 mmm bajka :) Póki co, kilka h odsłuchów za mną dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamówiłem z gearbest.com , jednak faktycznie , w Holandii jest sortowanie , a nie wysyłka bezpośrednio z Holandii ( dopiero teraz doczytałem ) :)
Bardzo miło mi to słyszeć, co do welurów wezmę tę opcję pod uwagę , wydają się być bardzo przyjemne dla ucha :)
Narazie nie zamykam tematu, jak przyjdą napiszę jakąś opinię/małą recenzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności