Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zestawy głośników Edifier w łódzkim Mp3store


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Witam dostaliśmy na sklep 3 modele Edifierów i ti niespodzianka od producenta również testowe są to:

  1. R1100 - link do produktu
  2. R1600 - link do produktu
  3. R2600 - link do produktu

Jakos wiele nie oczekiwałem po Edifierach, ale moje pierwsze z nimi spotkanie zakończyło się bardzo miło. Te maluchy grały :) i to jak. Dlatego teraz jak tylko była okazja zamówiłem trzy modele i nie ma zawodu. R2600 oczaruje wielu, mniejsze na pewno też znajda swoich amatorów. One graja nie tylko emitują dźwięki w grach! Polecam. Każdy kto zdecyduje się na zakup będzie miał załatwiony rabat :)

Zapraszam na odsłuchy :)

 

 

 

Edifier Studio 6 (R2600)

Ten zestaw głośników 2.0 wyposażony jest w dwa niezależne wejścia RCA, umożliwiające podłączenie dowolnego źródła dźwięku. Łatwa regulacja poziomu głośności i selekcja źródła sygnału audio możliwa jest z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, dzięki bezprzewodowemu pilotowi zdalnego sterowania na podczerwień. Pokrętła regulacji poziomu głośności, tonów wysokich oraz tonów niskich są także zlokalizowane na łatwo dostępnym panelu kontrolnym z boku głośnika.

Dzięki zróżnicowanemu przetwarzaniu dźwięku, osobnym wzmacniaczom przeznaczonym do przetwarzania tonów niskich i wysokich, dynamicznemu zakresowi kompensacji głośności, elektronicznemu cross-overowi, drewnianym obudowom głośników i 124W niewiarygodnej mocy dźwięku - sygnowany przez markę Edifier zestaw Studio 6 z pewnością zadowoli nawet najbardziej doświadczonych miłośników audio.

 

Dane techniczne:

  • Moc wyjściowa: RMS 2 × 30W + 2 × 32W (THD+N=10%, f0=1kHz)
  • Odległość poziomu szumów: ≥85 dBA
  • Zniekształcenie wzmacniacza: ≤0,5%
  • Typ wejścia: 3.5mm stereo RCA
  • Źródło sygnału audio: AUX / PC
  • Pasmo przenoszenia:
  • R/L: 2.6KHz~20 KHz
  • SW: 20Hz~2.1KHz
  • Skuteczność wejścia: 900 mV ± 50 mV
  • Regulacja: główna regulacja głośności, pokrętła regulujące poziom tonów wysokich i
  • niskich
  • Głośnik niskotonowy: 6,5 cala (178 mm), magnetycznie ekranowany, 6 Ohm
  • Głośnik wysokotonowy: Ø 25 mm, z jedwabną kopułką, ekranowany magnetycznie, 6 Ohm
  • Wymiary: głośnik aktywny: 218 × 373 × 298 mm
  • głośnik pasywny: 218 × 373 × 294 mm
  • Waga: ok. 14,80 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Kilka fotek:

20161215_112203.jpg20161215_112214.jpg20161215_112235_001.jpg20161215_112239_001.jpg20161215_112455.jpg20161215_112502.jpg20161215_112510.jpg20161215_112531.jpg

 

Już najprostszy model zaskakuje bardzo pozytywnie. Duży z powodzeniem może zastąpić stacjonarne głośniki. Jak dla mnie lekko podkręciłbym bardziej średnicę. Bardzo dobre wykonanie i spasowanie elementów. Piloty w zestawie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie przedstawione, w pracy obstawiłem nimi każde pomieszczenie - nie wiem jak z cenami ale dwa lata temu to była rakieta cenowa. Najbardziej uniwersalne są środkowe 1600 - dobrej jakości, "konsumenckie" brzmienie. Studio 6 to już bardziej wokal preferują, do elektroniki mi nie podeszły, jazz jest bardziej niż dobrze.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności