Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kable słuchawkowe


johnys

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku chciałbym się pochwalić moimi kablami do słuchawek. Idea doboru odpowiedniego przewodnika do konkretnego modelu słuchawek ma tu kluczowe znaczenie.

Konkretne kable podczas testów dedykowałem konkretnym słuchawkom dzięki temu można być pewnym poprawy jakości dźwięku a nie jak w przypadku niektórych kabli słuchawkowych i "kroku w bok"...

 

Kabel do słuchawek HD800 zbudowany z miedzi OCC i zakończony wtykiem Amphenol Pro

 

VkY7BDO.jpg

 

NGY7Do9.jpg

 

Kabel do słuchawek Sennheiser HD600/ HD650 w kilku odmianach, wykonany z miedzi OCC oraz z miedzi OFC ekranowanej

 

eodom6C.jpg

 

gl1l791.jpg

 

 

gKhbOAo.jpg

 

P03bhLV.jpg

 

Ql8nX7X.jpg

 

Kabel do słuchawek Audeze LCD2 i LCD3 w 2 odmianach - z miedzi OCC złoconej litej o raz z miedzi OCC srebrzonej o strukturze LITZ

 

4D8g8Wr.jpg

 

9Y0lE73.jpg

 

 

Kabel do słchawek HifiMan HE5 i HE6 z miedzi OFC ekranowanej

 

i7MHELI.jpg

 

EiAM2K5.jpg

Edytowane przez johnys
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Z nowości dochodzi kabel do słuchawek typu Custom IEM.

Referencyjny przewód na 8 różnej grubości przewodnikach z litej miedzi monokrystalicznej srebrzonej i złoconej. Każdy emaliowany i w rurce teflonowej w odpowiedniej geometrii.

Do splittera kabel zaopatrzono w miękki oplot typu techflex techflex multifilament. Wtyczki od strony słuchawek są z miedzi pozłacanej. Jack jest opcjonalny, w grę wchodzi różnież 4 polowy jack dla zbalasowanego połączenia w playerach typu Sony ZX2 itp. 

 

F3SDDab.jpg

 

kqqoktc.jpg

 

74Lq2Vq.jpg

 

ukhMD75.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

zamówiłem i dostałem posrebrzoną miedź do focal elear- jest znaczna poprawa. Bas przestał buczeć. Scena i separacja instrumentów ładnie się rozciągnęły. Nie jest to żadna hala ale mam do testów utwór z muzyki poważnej skrzypce z orkiestrą i ładnie było je słychać w otoczeniu orkiestry a nie między. Trochę spadła dynamika, szybkość słuchawek w porównaniu do stockowego kabla, ale mi ta mniejsza agresja pasuje. Wykonanie bardzo ładne no i ta wygoda, na krótszym i lżejszym kablu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności