Skocz do zawartości

Kable cyfrowe, zasilające i głośnikowe


johnys

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • johnys zmienił(a) tytuł na Kable cyfrowe, zasilające i głośnikowe
  • 1 miesiąc temu...

Polecam gorąco produkty Johnys-a!

Wypożyczyłem na testy RCA Gold Ref oraz głośnikowe i zostały w systemie.

RCA są bardzo dobre (lepsze od używanych dotychczasowo Van der Hull the Name), ale wraz z Roksan Caspian M1  oraz Vienna Accoustics Haydn Grand SE, to kable głośnikowe zachwyciły swoją muzykalnością i świetną przestrzennością dzwięku.

Dla mnie rewelacja i best buy zarazem (zestaw subiektywnie wskoczył o oczko wyżej jeśli chodzi o klasę dzwięku, bardzo umiarkowanym kosztem).

I co istotne - opinię piszę już po ponad 2-miesięcznym używaniu przewodów od Janka - i ani mi w głowie szukać innych kabli :) 

  

Edytowane przez tyrexa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Testowałem kilka kabli głośnikowych w swoim systemie: tellurium qblack II, ricable, qed xt evolution, qed reference revelation, kacsa, van de hul hybrid sc122, cardas 101, struss i postanowiłem dalej testować bo zależało mi na kablu najbardziej naturalnym. Kabel glosnikowy mam w systemie i jestem zadowolony acz kolwiek dopiero rozgrzewa sie kabel qed reference revolution i zaczyna zmieniac swoje brzmienie.

Edytowane przez mario111111
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Z nietypowych kabli tym razem zasilający zakończony z jednej strony wtykiem typu C7.

 

🔌Wtyki moje ulubione czyli Viborg z czystej miedzi!🔌

 

 

large_ok.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamówiłem od Janka kabel zasilający do wzmacniacza na wtykach vilborga. No cóż, zamówiłem trochę dla świętego spokoju, bo do tej pory używałem zwykłego czarnucha od drukarki wygrzebanego w czeluściach piwnicy, bo producent nie dawał w zestawie żadnego. Byłem bardzo sceptyczny i w sumie już po złożeniu zamówienia trochę żałowałem, bo głupio trochę tak późno odsyłać, bo zmian nie uświadczyłem. Cena w porównaniu do oferowanych w sklepach branżowych była bardzo atrakcyjna; nie powiem, wcześniej przeglądałem oferty sklepowe, ale powiedziałem sobie, że takim pomyleńcem jeszcze nie jestem, żeby za jakiś kabel tyle płacić, więc ostatecznie padło na próbę generalną kabla Janka. Kiedy dotarła paczka, otworzyłem i. pomyślałem sobie, że dobra wepnę, zobaczę. Wygląd/wykonanie - ekstra, serio, od samego patrzenia gra lepiej; ale bez patrzenia też gra lepiej, zmiana w moim przekonaniu jest ogólna/generalna na plus, słyszalna wyraźnie. Kabel zostaje i szczerze polecam kable Janka; zasilający wziąłem na test, po udanym zakupie IC. Według mnie cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do tzw. firmowych kabli. Polecam spróbować, z mojej strony jednoznaczna rekomendacja.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności