Skocz do zawartości

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Na początku miałem wyśmiewać design i pisać coś w stylu "Włajaż, włajaż" ale jak to się mówi "after second thoughts" pomyślałem sobie, że ten kto tę puszkię zaprojektował jest geniuszem. I jeszcze te Astellowe-copperowe wstawki, no w tej cenie chciałoby się ich więcej. Nie mój target cenowy ale wygląd doceniam :D

 

rotary.jpg

 

golden delo.jpg

Edytowane przez Undertaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2023 o 13:03, adivxv napisał(a):

Burson-V-220-S1.jpg

https://www.bursonaudio.com/products/soloist-voyager/

 

Zakładamy słuchafony i lecim w kosmos. 

 

 

To jakaś nowa technologia że te 10W jest dostarczanych do słuchawek bezprzewodowych bez kabla?

 

Edytowane przez Spawn
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Słucham C3XR na High Gain na poziomie na głośności 1 i czasem jest za głośno. Na Low Gain podobna głośność to ok 35-40. Na High słuchawki brzmią mi dużo lepiej i nie wiem jak to ugryźć. Używam Tidal w trybie Exclusive. Mogę tryb wyłączyć i sterować głośnością systemu (MacOS), ale to wprowadzi dodatkowe zniekształcenia. Mogę podłączyć do 6.3 zamiast XLR, ale tracę atuty balansu. Jest jakieś wyjście? Nie sądziłem, że odbiję się od tego, że mam za mocny wzmacniacz 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.02.2024 o 20:30, Vulthoom napisał(a):

Burson V7 Vivid Pro i V7 Classic Pro

Kiedyś napisałem po różnych opiniach na temat V6 Vivid, że musimy poczekać na V7 wunderwaffe 😁 Może tym razem to będzie "to"? Oby nie był tak drogi jak SIL994

😉

Ciekaw jestem jak zagra w moim Lycanie.

Edytowane przez slawsim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Burson Conductor 3XP godnie walczy z Pierem. W oczekiwaniu na nowego Burka Voyager, faworytem do upgrade wzmaka  pozostaje Pass HPA-1… 

IMG_3184.jpeg

W dniu 3.01.2024 o 23:36, adriano2510 napisał(a):

Słucham C3XR na High Gain na poziomie na głośności 1 i czasem jest za głośno. Na Low Gain podobna głośność to ok 35-40. Na High słuchawki brzmią mi dużo lepiej

Mam to samo tzn w trybie gain high gra mi lepiej, ale wieczorami muszę zjeżdżać z głośnością do zera praktycznie

W dniu 13.02.2024 o 20:30, Vulthoom napisał(a):

Burson V7 Vivid Pro i V7 Classic Pro

 

burson1.thumb.JPG.06eda193834f43406b8bf5efc6e35954.JPG

 

burson.thumb.JPG.4608596e856ad8699abc7a78a172d086.JPG

 

Burson2.jpeg.a05b201ad60ead508941262fccf5ca90.jpeg

Ciekaw jak to się ma do muzea bo stare vividy nie mają podejścia 

Edytowane przez Golab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności