Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pabloj napisał:

A Soloista miałeś kiedyś? Ciekaw jestem jak względem niego 3X Performance wypada.

Nie miałem okazji , ciężko z pamięci o porównanie   c3 i playmate . Ale wydaje mi się że różnica jest w wielkości sceny, ale nie na 100% , bo nie miałem okazji słuchać ich na tych samych słuchawkach .

 

1 godzinę temu, Vaiet napisał:

Ciekaw jestem, czy i jak duża jest różnica między niskim a wysokim gainem w przypadku ZMF. Raz, że to 300ohmwe drivery a dwa, że skuteczność też jest w okolicach 100db. Ja na ten przykład słyszę znaczącą różnicę w graniu HD800S między niskim a wysokim gainem na Playmate.

Na wysokim gainie Tidala słucham na 5-7 , trochę obsłucham sprzęt , poznam słuchawki (dwa - trzy tygodnie )  i postaram się sprawdzić czy są różnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2020 o 16:05, Zamoy72 napisał:

Na amazon.de jest aq cinnamon 1.5m USB A-C.

 

Mam. Jest lepiej niźli fabryczny, ale nadal to nie jest "to"... USB 2.0. Nadal czekam na coś "godnego" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.05.2020 o 19:34, trez0r napisał:

 

Mam. Jest lepiej niźli fabryczny, ale nadal to nie jest "to"... USB 2.0. Nadal czekam na coś "godnego" :P

 

Tak jak już kiedyś pisałem bardzo dobrze się sprawdza z Bursonem ten kabelek. Dźwięk dużo gładszy, bardziej nasycony, gęstszy niż fabryczny USB z pierwszych partii. Ten obecnie to do śmieci się nadaje.

https://www.gfmod.pl/pl/p/Wireworld-Chroma-8-USB-C-C-3.1-1m/295

https://www.gfmod.pl/pl/p/Przejsciowka-adapter-kabla-USB-C-USB-B-dla-Burson-Conductor-3/309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, GRADO__Fan napisał:

Zastanawiałem się nad nim..., ale:

1. min. Ultraviolet

2. nie chce adapterów

 

IMHO w bursonie to nadal interfejs "pełną gębą" 2.0, tylko socket poszedł w górę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, trez0r napisał:

Zastanawiałem się nad nim..., ale:

1. min. Ultraviolet

2. nie chce adapterów

 

IMHO w bursonie to nadal interfejs "pełną gębą" 2.0, tylko socket poszedł w górę...

Ad 1. Klienci z radością zmieniali Fioletowego na mój tańszy nawet model.

Ad 2. To podziękuj producentowi sprzętu, że tak zawęził wybór kabli. Ja w ogóle nie rozumiem tej walki o jak najmniejsze gabaryty sprzętu stacjonarnego, żeby nawet gniazda USB B nie dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, trez0r napisał:

Zastanawiałem się nad nim..., ale:

1. min. Ultraviolet

2. nie chce adapterów

 

IMHO w bursonie to nadal interfejs "pełną gębą" 2.0, tylko socket poszedł w górę...

 

Czy tam jest nadal 2.0 czy 3.0 to w sumie bez znaczenia dla audio. 

Z USB C jest tylko Chroma albo Starlight. 
Przejściówka aż tak dużo nie degraduje skoro efekty są tak dobre

 

@majkel

Też nie rozumiem tej decyzji. Ale są oryginalni :P 

Edytowane przez GRADO__Fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, conrad1975 napisał:

Odwrócony Everest ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A nie, bo klasyczny Classic :D Zaskakująco dobrze zgrywa się z TH900. Niższy sopran się delikatnie uspokoił, choć nadal czuć lekkie rozjaśnienie. Myślałem, że scena bardziej się zamknie na szerokość, ale gra wciąż dość szeroko, a choć przybliżyło pierwszy plan, to nie są mimo to nachalne. Najlepsze jednak jest to lepsze wypełnienie w basie i średnicy. Więcej mięsa, więcej pałeru, więcej radochy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Vaiet napisał:

A nie, bo klasyczny Classic :D Zaskakująco dobrze zgrywa się z TH900. Niższy sopran się delikatnie uspokoił, choć nadal czuć lekkie rozjaśnienie. Myślałem, że scena bardziej się zamknie na szerokość, ale gra wciąż dość szeroko, a choć przybliżyło pierwszy plan, to nie są mimo to nachalne. Najlepsze jednak jest to lepsze wypełnienie w basie i średnicy. Więcej mięsa, więcej pałeru, więcej radochy :D

Ja na odwrót , z classic'a  zrobiłem odwrotnego Everesta ;) i moje TH900 dostały przestrzeni , detali i subbas z piekła rodem :) Nie chcesz zamienić dwóch Vivid'ów na dwa Classic'i ? Z chęcią popróbowałbym wersji vivid :) bo to chyba mój kierunek . 

 

P.S zastanawiam się jak z trzech classików zrobiłeś classic , chyba że na jeden kanał  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, conrad1975 napisał:

Ja na odwrót , z classic'a  zrobiłem odwrotnego Everesta ;) i moje TH900 dostały przestrzeni , detali i subbas z piekła rodem :) Nie chcesz zamienić dwóch Vivid'ów na dwa Classic'i ? Z chęcią popróbowałbym wersji vivid :) bo to chyba mój kierunek . 

 

P.S zastanawiam się jak z trzech classików zrobiłeś classic , chyba że na jeden kanał  :)

A spróbuję dzisiaj albo jutro odwróconego Everesta z TH900 :D

 

Mam komplet 4x Vivid i 4x Classic :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który zostaje? 
Zostaje na pewno większy :) nie mam jak porównać, bo mam mały problem z Playmate'm, przestał grać jeden kanał.. W związku z tym dostałem super ofertę od Bursona na upgrade do 3xp :)



Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten 3xp jest kompaktowy. Mocno się grzeje?
Rozmiar jest ok, nie rzuca się strasznie w oczy nawet w biurze :)
Jest ciepły w dotyku, ale bez przesady, grzeje się tak samo jak Playmate, pewnie trochę ponad 40 stopni.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Trochę już nasłuchałem się mojego Bursona C3 z Beyer T1 v2, pora na zmianę słuchawek. Co polecacie? Budżet 7 - 8 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayster Sam jestem bardzo ciekaw ZMF już od dawna mi świdrują w audiofilskiej części mózgu. Widziałem, że macie narazie tylko ZMF Verite C na stronie. Kiedy reszta modeli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności