Skocz do zawartości

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Compton napisał:

Ten trzeci już jest, tylko się schował :D

Teraz porównuję dużego z małym

IMG_6843.JPG

Zastanawiam się nad transportem do tego małego czarnego :) zastanawiam się nad jakimś streamerem . Myślałem o auralic mini. Ma ktoś jakieś doświadczenia , pomysły ?Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Compton napisał:

Który ładniejszy?

 

Starszy Conductor Virtuosso najładniejszy. Klasyczna, prosta i ponadczasowa forma. :) 

 

Znalezione obrazy dla zapytania burson conductor virtuoso

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V3 to rewolucja pod każdym względem. Wyglądu też.  Choć USB C to myślę, że do audio to przedwczesny krok, ale zobaczymy.

 

Teraz wygrzewany Conductor ma już 250h i muszę przyznać, że zmiana jest znaczna.  Dźwięk nabrał trojwymiarowości i większej płynności w barwie. Teraz łapie się na tym, że chcą przesłuchać fragment żeby tylko rzucić uchem i nawet nie wiem kiedy i przesłuchałem 3 kawałki :P więc niewątpliwie dźwięk wciąga

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, GRADO__Fan napisał:

Teraz wygrzewany Conductor ma już 250h i muszę przyznać, że zmiana jest znaczna.  Dźwięk nabrał trojwymiarowości i większej płynności w barwie. Teraz łapie się na tym, że chcą przesłuchać fragment żeby tylko rzucić uchem i nawet nie wiem kiedy i przesłuchałem 3 kawałki :P więc niewątpliwie dźwięk wciąga

Mam tak samo.

Wczoraj z C3 spędziłem więcej czasu niż słucham łącznie w całym tygodniu.

Przede wszystkim to co się rzuca na uszy to przestrzeń i trójwymiarowość dźwięków.

Przeleciałem moją playlistę z kilkudziesięcioma utworami po to aby sprawdzić jak jest w nich zorganizowana scena i akustyka - na Bursonie robi wrażenie.

Poza tym na wyróżnienie zasługuje górne pasmo - otwarte, przestrzenne, rozdzielcze o złotawo błyszczącej barwie.

Blachy perkusji wybrzmiewają i mienią się dodając utworom energii, kolorytu i życia.

Dziś od rana czas na iDSD PRO.

 

 

Podmieniłem teraz opampy dual na wersję Classic.

Posłuchamy co to gra

 

IMG_6858.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Compton napisał:

Wczoraj z C3 spędziłem więcej czasu niż słucham łącznie w całym tygodniu.

Przede wszystkim to co się rzuca na uszy to przestrzeń i trójwymiarowość dźwięków.

Oj tam w tej cenie, to on łaski nie powinien robić😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maciux napisał:

@Compton A jak w porównaniu do Everesta?

Zmiana Vivid na Classic w C3 jest mniej odczuwalna niż w Playmate, ale zmiany są podobne, czyli bliższa średnica, mniej powietrza, bardziej skoncentrowanie granie.

Nadal zachowana jest świetna rozdzielczość, jakość wysokich tonów czy kontrola basu.

Classic nie schodzą aż tak nisko w basie jak Vivid ale midbasu mają za to kapkę więcej.

4 minuty temu, sirJax napisał:

Oj tam w tej cenie, to on łaski nie powinien robić😁

No to DAC-215 w tej samej cenie niestety robi :)

A tak na poważnie, to nie mówię to o scenie jako takiej, że jest duża. To jest świetnie zbudowana całościowo prezentacja łącznie z planami, głębokością, szerokością, lokalizacją i separacją. Tu wszystko słychać, całą akustykę nagrania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Compton napisał:

No to DAC-215 w tej samej cenie niestety robi :)

Słyszałem tego Coplanda, też na mnie nie zrobił większego wrażenia. 

Edytowane przez sirJax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak chcę podpiąć Burka cv2+ jako preamp do wieży Technicsa HD51 to RCA wpinam do "PRE OUT" czy "DAC OUT"? I najważniejsze pytanie: czy to nie yebnie? 😛

Kolumienki to Monitor Audio Silver 4i, one mają 8ohm z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Weird_O napisał:

Koledzy, jak chcę podpiąć Burka cv2+ jako preamp do wieży Technicsa HD51 to RCA wpinam do "PRE OUT" czy "DAC OUT"? I najważniejsze pytanie: czy to nie yebnie? 😛

Kolumienki to Monitor Audio Silver 4i, one mają 8ohm z tego co pamiętam.

 

Ścisz tylko na początku i nic nie yebnie :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem pod dac out i nadal moge sterowac dźwiękiem z Bursona :O

Gra jednak o wiele ciszej niż przy pre out, wieżę muszę podgłaśniać niemal do samego końca. Gra to wszystko gorzej niż z mojo. Może to kwestia marnej jakości kabla rca dodawanego w zestawie z cv2+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Weird_O napisał:

Podpiąłem pod dac out i nadal moge sterowac dźwiękiem z Bursona 😮

Gra jednak o wiele ciszej niż przy pre out, wieżę muszę podgłaśniać niemal do samego końca. Gra to wszystko gorzej niż z mojo. Może to kwestia marnej jakości kabla rca dodawanego w zestawie z cv2+.

Aha, no tak w CV2+  na DAC OUT też działa regulacja głośności. Dziwne to ale tak jest w tym modelu.
To jeśli gra ciszej to podłącz do PRE OUT

A co do dołączonego kabla to jest zwykły taki. Jest bo jest. Poważny audiofil na takiego nawet nie spojrzy :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności