Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, dziękuję za odpowiedzi.  

Ale skoro Vivid to rozdzielczość i analityczne brzmienie, a Classic ciepłej i bardziej nasycone, przypuszczam,  że chodzi o średnicę to może faktycznie taki Mix się uzupełni, co wy na to?

Na tą chwilę narazie zamówię Vivid single w miejsce OPA 604, a później za jakiś czas dual w miejsce AD827.

 

P.S.

A jakie propozycje w miejsce HA-3, bo może nie ma sensu "upgradować" Cayina 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mayster napisał:

V5 nie nadawały się do sekcji I/V, miały  stosunkowo niskie max. napięcie zasilania, brak ochrony reverse voltage itd. Potem coś tam poprawili, ale V6 już jest pod tym kątem poprawiony i nie sprawia problemów. Przy czym to były problemy wynikające z nieprawidłowej aplikacji, a nie wady samego opa V5.

Pełna zgoda. Wciąż mam Lycana od Ciebie i słucham V5 na przemian z V6 Vivid. Jeden i drugi ma pozytywne cechy w dźwięku i nie mogę zdecydować, który ma zostać :) Szkoda, że Bursonowi nie wyszło coś pośredniego. HD-600 mam z Twoim przewodem. 

Edytowane przez slawsim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak mnie kuszą ostatnio fostexy T60rp. Mam playmate vivid. Mam Senki HD 600 ale do rapu, popu i elektroniki grają dla mnie troszkę za delikatnie i nie mają wystarczająco basu. Szukam czegoś jako uzupełnienia do hd 600  bo one zostają że mną na pewno. Ma ktoś może z kolegów taką konfigurację? T60rp i Playmate Vivd. Jeśli tak proszę się wypowiedzieć jak się sprawuje takie połączenie. Z góry dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam T50rp ale po bas mod @Perul z kątowymi padami HM . Jak mam ochotę naładować się pozytywnym bitem to z chęcią do nich wracam, niestety po   przesiadce na  th900mk2 coraz rzadziej ;) Mam playmate classic dzisiaj sobie je przypomnę tak z ciekawości , to dam znać :) może się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radzik55 napisał:

Szkoda, że testował najbardziej bazową wersję a nie tą, w której są już opki od Bursona :) Niemniej czuję, że to będzie dobry kierunek ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vaiet napisał:

Szkoda, że testował najbardziej bazową wersję a nie tą, w której są już opki od Bursona 

Mają uzupełnić o v6 classic, znów szkoda, że nie sprawdzą wszystkich kombinacji :)

Wg mnie najlepsza jest mieszanka classic i vivid. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MFRD napisał:

Mają uzupełnić o v6 classic, znów szkoda, że nie sprawdzą wszystkich kombinacji :)

Wg mnie najlepsza jest mieszanka classic i vivid. 

No mnie zależy na tym, żeby kupić co najmniej Vivid i dwa opki V6 Classic, żeby móc zrobić Everesta. Wtedy mam wszystko to, co najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Vaiet napisał:

No mnie zależy na tym, żeby kupić co najmniej Vivid i dwa opki V6 Classic, żeby móc zrobić Everesta. Wtedy mam wszystko to, co najlepsze

Dokładnie tak, w razie czego można "na odwrót" je montować i też zmieniać lekko brzmienie. 

Było powyżej, ale Audeos ma akurat promo - 450zł za 2 duale - super cena :)

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MFRD napisał:

Dokładnie tak, w razie czego można "na odwrót" je montować i też zmieniać lekko brzmienie. 

Było powyżej, ale Audeos ma akurat promo - 450zł za 2 duale - super cena :)

Pozdr

 

No właśnie, dlatego tym bardziej ciężko się oprzeć takiej opcji zwłaszcza, że to jest dla mnie sprzęt-Marzenie w przypadku grania w sieciówki. Zwłaszcza w Apex albo PUBG się sprawdzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Vaiet napisał:

No właśnie, dlatego tym bardziej ciężko się oprzeć takiej opcji zwłaszcza, że to jest dla mnie sprzęt-Marzenie w przypadku grania w sieciówki. Zwłaszcza w Apex albo PUBG się sprawdzi.

Faktycznie, jeśli jeszcze mikrofon używasz to konkurencji za wiele zdaje się nie ma :) 

Ja tylko do słuchania używam i jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nowe sterowniki https://www.bursonaudio.com/burson-playmate-swing-firmware-upgrade/

U mnie niestety jakiś błąd 😕

(Device opened.Ready for firmware update.Entering upgrade mode ... Upgrading firmware ... 0 of 25344 bytes transferd.TUSBAUDIO_GetDfuStatus: Function failed with error code 0xEF000004.Firmware upgrade failed)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sirJax napisał:

Ale CCleaner czyści pliki rejestru, po usunięciu błędów w rejestrze i restarcie nie powinno być problemu. 

Niestety nie pomogło .43039167_Beztytuu.thumb.png.4bf7487a02999c115b59bbb9c5877161.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to jest, sterowniki Xmosa, czy firmwafe Bursona?

Jak te pierwsze to może stąd zassać? 

https://www.xmos.com/file/usb-audio-class-20-evaluation-driver-windows

Ale odłącz urządzenie 😊

 

Edytowane przez sirJax
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej się rozchodzi o aktualizacje sterownika w playmate. Tam jest tak że trzeba zainstalować starszy sterownik , zaktualizować plikiem

(XMOS_BursonAudio_20190306_DFU.bin) playmate , potem odinstalować stary i zainstalować najnowszy. Inaczej najnowszy nie chce działać .

 

sirJax  Dzięki ,działają  . Do aktualizacji  urządzenia się wstrzymam , mam nową płytkę  w playmate i może temu coś nie działał .Poczekam co mi support odpiszę .

Edytowane przez radzik55
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Macie instrukcje do tych nowych sterowników ?

https://www.bursonaudio.com/burson-playmate-swing-firmware-upgrade/  ten link nie działa.

Bym był wdzięczny jakby ktoś podrzucił.

Edytowane przez Tomaszbp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znikło, ja im wysłałem zapytanie  o aktualizacji , to na razie czekam na odpowiedz. ( przeważnie odpisują na następny dzień , a już czekam parę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności