Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, audionanik napisał:

Masz Brystona? Wow!

Hahaha chciałbym :D

Mam jedynie możliwość koleżeńskiego odsłuchu. No i właśnie ten pierwszy odsłuch sprawił, że musiałem sobie opampy zamówić, bo nagle H10 mi przestał grać tak wspaniale jak wcześniej ;)

Używany BHA-1 niestety w Polsce tak rzadki, że właściwie nie istnieje :/ Albo inaczej, używki są, tylko sprzedać już nikt nie chce.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Firegon napisał:

Hahaha chciałbym :D

Mam jedynie możliwość koleżeńskiego odsłuchu. No i właśnie ten pierwszy odsłuch sprawił, że musiałem sobie opampy zamówić, bo nagle H10 mi przestał grać tak wspaniale jak wcześniej ;)

Używany BHA-1 niestety w Polsce tak rzadki, że właściwie nie istnieje :/ Albo inaczej, używki są, tylko sprzedać już nikt nie chce.

 

 

 

W dodatku podrożał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad podmianą w moim AIM-ie 2x LME49720NA na 2x Burson V5, ale mam pewne obawy, czy to będzie dobre połączenie z moim wzmacniaczem - jak myślicie?

Sugeruje się tylko opisem z recenzji Evila. Obawy mam głównie względem góry, basu i szerokości sceny. Tyczy się to tylko AKG K712 - czy nie będzie miejscami za ciemno/za ciepło, bo już po dodaniu Aune'a S2 jest tak na styk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Adamesq napisał:

Ktos porownywal wzmacniacz Conductora V2+ do Brystona? 

Z pamięci (uprasza się o nie rzucanie pomidorami) to bha1 jest bardziej dociążony, potężny, dostojny i efektowny, z hd800 holografią zapiera dech w audiofilskich piersiach, ma tendencje do przeciągania dźwięków na dole;

cv2+ gra równiej i poprawniej, ale też "łał".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał:

Z pamięci (uprasza się o nie rzucanie pomidorami) to bha1 jest bardziej dociążony, potężny, dostojny i efektowny, z hd800 holografią zapiera dech w audiofilskich piersiach, ma tendencje do przeciągania dźwięków na dole;

cv2+ gra równiej i poprawniej, ale też "łał".

Nie pamietasz moze z jakim DACiem gral Bryston? Planuje jakis sensowny upgrade w przyszlosci i zastanawiam sie w ktora strone pojsc, ale najpewniej skonczy sie to dolaczeniem nowego czlonka do elitarnego fanklubu Burson Audio ;) 

Edytowane przez Adamesq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

articles_4d5c997ddecdad9f559bda38a0df3e5

Po przesiadce z Aune S6 i Sennheiserach HD6XX po XLR na Bursona ze stockowym kablem (ten z XLR wrocil do kabelmajstra na zmiane wtyku) slychac wyrazna roznice w wlasciwie kazdym aspekcie grania. O ile Aune ma bardzo podobna reprodukcje wokali (co tylko dobrze o nim swiadczy), tak bas, separacja, holografia jest zauwazalnie lepsza. Skraje pasm - bajka, Burson wyciaga z Sennkow to co najlepsze. Przekaz sie wygladzil, ta muzyka po prostu plynie. Jak wlaczylem utwor Moderat nagrany na zywo (Bad Kingdom) i poplynal bas to na chwile zabraklo mi oddechu :D Polecam, Robert Maklowicz :D

Edytowane przez Adamesq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności