Skocz do zawartości

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

takie coś występuję u mnie tylko w nagraniach orkiestrowych, gdzie dynamika dźwięku jest elementarną składową muzyki,

poza tym nic takiego nie występuje na moim BCV2+

 

no i oczywiście jak u mykupyku, głośne fajerwerki w noc sylwestrową ;)

Edytowane przez Blondie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mialem 3 takie przypadki, zarty zartami ale troche mnie to martwi bo ten przeskok jest bardzo mocny i bolesny dla uszu. Delikatne poruszenie pokretlem i moc wraca na swoje miejsce. Nie kumam o vo chodzi, jeszcze sie zaczne bac go uzywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej odpowiedzi spodziewalem sie jako pierwszej i sie nie zawiodlem :-) senkju Myku

Tak mi się przypomniał film Barei:

 

- Pytanie dla zespołu z Zabrza. O jaki procent łóżek szpitalnych powiększyła się ilość miejsc w ostatnim okresie?

- 7218 godzin.

- He… No tak. Ale to jest odpowiedź na trzecie pytanie, którego jeszcze nie czytałem, a które brzmi: Ile godzin w czynie społecznym przepracowała służba zdrowia? Ale mam nadzieję, że jury uzna tę odpowiedź awansem. Prawda?

- Tak, jury uznaje odpowiedź.

:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burson Conductor V2+ oczywiście posiada pilota, w sam raz dla "starszych" - tylko 4 przyciski

cały aluminiowy - więc ciężko połamać, jedyny minus to ślady po palcach na szczotkowanym aluminium

 

Do Burson Conductor V2+ mam LCD-2 - gra to świetnie, LCD-4 grają lepiej, niestety cena zabija...

Edytowane przez Blondie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burson Conductor V2+ oczywiście posiada pilota, w sam raz dla "starszych" - tylko 4 przyciski

 

Mój ma 5 przycisków. Nie pamiętam abym brał wersję premium, więc dopytam, czy aby nie jest to przeoczenie ;).

 

 

Co do mojego wczesniejszego problemu z glosnoscia to od kiedy przestawilem pilota w inne miejsce problem jak narazie sie nie pojawil. Oby to bylo jednak to.

 

Może jakaś interferencja? Bo do tej pory przy takich objawach podejrzewałbym coś nie tak z układem PGA od potka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrafilo mi sie to 3 razy, ale co dziwne ,zawsze podczas ruchu ze sluchawkami na glowie. Pilot lezal w szufladce pod bursonem i co ciekawe skierowany byl centralnie w miejsce gdzie zawsze siedze i slucham muzyki. Kilka dni temu go przestawilem w inne miejsce i jak narazie odpukac spokoj. Scenariusz jak z dobrego filmu prosto z USA :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności