Skocz do zawartości

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, jacmiszcz92 napisał:

Nie rozumiem o co konkretnie pytasz. Wychodzi na to że chcesz podłączyć Bursona do NASa przez usb.

Na PC z Windows nie miałem problemów z odtwarzaniem muzyki i wideo pochodzących z zaszyfrowanej macierzy TrueNASa

Pytam o to czy combo Bursona jest w pełni kompatybilne z systemem Linux, na którym pracuje mój serwer NAS Qnap z zainstalowanym oprogramowaniem Roon, do którego za pomocą usb zamierzam podłączyć Burka. Mam w tej chwili pod niego podłączone 4 inne dac (smsl, Topping, Xduoo), które działają. Napisałem już do Bursona.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem gumowe, luźno rzucone pod burka podkładki na takie samoprzylepne pod meble. W każdym rogu nakleiłem po 2 (jedna pod drugą). Względem standardowych nóżek te 5-10mm prześwitu robi naprawdę dużą różnicę w temperaturach obudowy od spodu. Szczególnie latem

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości [mention=42206]Mayster[/mention] testuje Super Chargera 3A. Powiem krótko- reklama nie kłamie w tym przypadku. Jest czytelniej, szersza i głębsza scena, wiele wiecej detali, dynamiczniej. A w przypadku Soloista robi wrażenie, ponieważ juz wczesniej miał sporą. Szczególnie wyraźnie różnicę słychać w nagraniach muzyki klasycznej np. Muzyce kameralnej. Przelączalem zasilanie na tym samym albumie kilkukrotnie odtwarzanym.
Instrumenty brzmią jeszcze bardziej naturalnie.
Soloist 3XP ustawiony w trybie Power Amp sparowany z SMSL SU-9. Moje Ether CX skaczą z radości. Nie sądziłem że takie za przeproszeniem gówienko da taki efekt. Wow. Niepozorny zasilacz?....Nic z tego. Zdecydowanie upgrade dla Soloista.
Z czystym sumieniem polecam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe. Do tematu podchodzę sceptycznie, ale jednocześnie bardzo chciałbym być pozytywnie zaskoczony. Możesz mi podesłać na testy jak skończysz się bawić ;) Jeśli ten magiczny zasilacz będzie w stanie mnie przekonać, to być może zakupię.

 

Ponadto @Praedo jest zainteresowany spotkaniem i odsłuchem Burka. Z tym wynalazkiem miałoby to więcej sensu @Mayster @zielinskitomasz

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUSBAudio - Thesycon USB Audio 2.0 Class Driver for Windows
V5.27.0 (October 19, 2021)
* Fix: fixed a security vulnerability (update recommended)

https://www.thesycon.de/usbaudio/TUSBAudio_history.txt

Aune wydało poprawiony sterownik. Ponowiłem zapytanie do Bursona

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radzik55 dziekuję za podzielenie się pomiarami Bursonów!🙂👍 Muszę też przyznać Tobie rację, że model Reference oferuje brzmienie bardziej muzykalne, łagodniejsze, lepiej wypełnione, z tonalnością delikatnie przesuniętą ku niższej średnicy względem modelu Performance, co bardzo przypadło mi do gustu :) 

 

@Tommy66 jestem bardzo wdzięczny za możliwość jego podesłania do odsłuchu! Naprawdę świetny sprzęt!🙂👍

 

20211124_152401.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem ten post. Dziwne, że nikt nie porównał do zasilacza liniowego.

Na stronie bursona mają napisane, że 

Cytat

The Black Friday 2021 offer applies when accompanied by an order of a completed product from the Party, Performance or Reference series.

Dam znać czy przeszło mimo to

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem mieć ten wynalazek na początku przyszłego tygodnia, więc pod koniec napiszę parę słów.
 
Czy wiecie może skąd wziąć zasilacz liniowy 24V/3A dla porównania?
Przecież wiadomo że skrytykujesz. Teraz tylko kwestia jak bardzo.
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YT jest raptem jedna recenzja, która jednocześnie została umieszczona na oficjalnej stronie Bursona. Pada w niej określenie, że ten zasilacz robi różnicę porównywalną do zmiany okablowania słuchawek. To wiele wyjaśnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info @slawsim Wysłałem zapytanie

 

4 godziny temu, zielinskitomasz napisał:

Przecież wiadomo że skrytykujesz. Teraz tylko kwestia jak bardzo. emoji6.png

Jeśli będzie jakakolwiek pozytywnie odczuwalna różnica w jakości dźwięku, to dlaczego miałbym krytykować?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





 
Jeśli będzie jakakolwiek pozytywnie odczuwalna różnica w jakości dźwięku, to dlaczego miałbym krytykować?


Now właśnie też się zastanawiam. Napisz koniecznie bo ciekawy jestem jakie będą twoje odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacmiszcz92 napisał:

Jest różnica. Poczułem ją natychmiast po rozpoczęciu odtwarzania mimo ustawienia niskiej głośności.

 

A mnie sie zawsze dziwisz, że wymieniam w systemie kable zasilające na takie z wyższej półki :)

 

Może i do kabli słuchawkowych się przekonasz. Chociaż nie namawiam, bo za cenę tych wszystkich przewodów niejednokrotnie można zbudować dobry tor stacjonarny :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Jest różnica. Poczułem ją natychmiast po rozpoczęciu odtwarzania mimo ustawienia niskiej głośności.

Ciekaw jestem jaka różnica będzie z zasilaczem liniowym. Jak będziesz go miał, to proszę podziel się z nami spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichalZZZ :) Muszę listwę zasilająca wymienić, pewnie na Tomanka na początek. Bo jak wyłączam lampkę podłączoną do tej samej listwy co dac i Burek to mi dac przestaje odtwarzać. Niezly balagan tam musi być. A niby to tylko prąd. I niby tylko kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jaka różnica będzie z zasilaczem liniowym. Jak będziesz go miał, to proszę podziel się z nami spostrzeżeniami.
Również mnie to intryguje. Podpisuję sie pod apelem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności