Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham Soloista 3xp z moimi HE1000SE dzięki uprzejmości @zielinskitomasz.

Z Qutestem gra bardzo fajnie, ale jeszcze lepiej z Hugo2 w trybie obejścia potencjometru.

Bardzo szeroka scena - aż momentami nienaturalnie dla mnie, bo nie jestem do aż takiej przyzwyczajony.

Ma świetną kontrolę całego pasma, a jednocześnie nie jest suchawy jak np. Violectric v590.

Jest bardziej dociążony/wypełniony od SMSL SP400 i ma lepszą dynamikę.

Szkoda że nie jest ciut kolorowy jak np. Wells Audio Milo od @Baksiu11, albo jak sekcja ampa w Compland DAC215, bo wtedy byłby dla mnie super.

Edytowane przez konrad_a
  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacmiszcz92 napisał:

@adriano2510 A co to się stało że opki w komisie?

Uznałem, że 4 to za dużo i pozostawiłem hybrydę Muzg'a na LP Stage i V6 na I/V Stage. Chwilami ilość szczegółów przytłaczała, hybryda to złoty środek. Ślamazarne ale dociążone V6 na DAC'u i szybkie, przestrzenne Muzgi na AMPie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

:) Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Fakt, heki wymagają przyzwyczajenia, ale ten etap mam już za sobą

Bardziej chodziło mi o to, że kolejne dwa opki tak dobitnie wyciągały performance ze sprzętu, że obnażyły jego wady i ukazała się ta "sabrowska" natura. Na LP Stage bardzo dobrze robią Bursonowi, ale cały komplet również na I/V Stage może zmęczyć. Vividy potrafią to zakryć, czasem mniej doskonałe znaczy lepiej ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zielinskitomasz napisał:
3 godziny temu, Elhaz_77 napisał:
Ładowarka sieciowa za 1399 zł? emoji43.pngAha, doczytałem, że to jest SUPER ładowarka....

To jakaś prowokacja?

Nie. Mam dobre kable zasilające, słuchawkowe, interkonekty, które kosztowały kilka stówek, ale ładowarka za prawie półtora tysiąca zrobiła na mnie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mam dobre kable zasilające, słuchawkowe, interkonekty, które kosztowały kilka stówek, ale ładowarka za prawie półtora tysiąca zrobiła na mnie wrażenie.
Myślę że lepiej operować ceną 285$ jako punkt wyjścia.
Dla mnie to też duża kasa. Pytanie które sobie stawiam to czy ta konstrukcja realizuje w rzeczy samej założenia które jej postawiono. Wiemy i jest to bezdyskusyjne że podłe zasilanie, może namieszać negatywnie.
Podpięcie wielu urządzeń do tej samej, zwykłej listwy, w tym laptop, lampka to destrukcja dla dźwięku. Przy kabelkach za 1200 zlotych to zamordyzm.
Innymi słowy - wypada sprawdzić i ocenić na ucho.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podpisać listę.

 

Miałem lata temu HA - 160D i gdzieś to za mną chodziło.

Po nieudanych  kombinacjach z filtrami w celu uzyskania neutralności dżwięku w amp. [było za ciepło i za gładko, Fezz na lampach stock gra bardziej tranem] wpadłem na ,,genialny'' pomysł i podpiąłem kabel słuchawkowy stock.

Jest to strzał w 10.

 

 

IMG_20211108_233933.jpg

Edytowane przez Tommy66
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tommy66 napisał:

Pozwolę sobie podpisać listę.

 

Miałem lata temu HA - 160D i gdzieś to za mną chodziło.

Po nieudanych  kombinacjach z filtrami w celu uzyskania neutralności dżwięku w amp. [było za ciepło i za gładko, Fezz na lampach stock gra bardziej tranem] wpadłem na ,,genialny'' pomysł i podpiąłem kabel słuchawkowy stock.

Jest to strzał w 10.

IMG_20211106_125848.jpg

 

Raczej bym nie przykrywał tego Bursona, cała obudowa to jednak radiator i zauważalnie ogranicza się oddawanie ciepła (chyba, że to tylko do zdjęcia).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy combo Bursona jest komtabilne z Linux- czy np. będzie współpracował z moim NAS Qnap na linuxie? Korci mnie żeby wreszcie sprobować Bursona.


Na stronie Audeos jest taka informacja:

 

Kompatybilne systemy:

  • Windows XP
  • Windows 7
  • Windows 8
  • Windows 10
  • macOS
  • iOS
  • Android (wymagana obsługa OTG)
Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lobuz1 napisał:

Czy combo Bursona jest komtabilne z Linux- czy np. będzie współpracował z moim NAS Qnap na linuxie? Korci mnie żeby wreszcie sprobować Bursona.


Na stronie Audeos jest taka informacja:

 

Kompatybilne systemy:

  • Windows XP
  • Windows 7
  • Windows 8
  • Windows 10
  • macOS
  • iOS
  • Android (wymagana obsługa OTG)

 

Jak współpracuje z androidem to i z linuxem powinno. Wg postów na innym forum sprzed 2,5 roku jakiś sprzęt Bursona (nie jestem w temacie, ja tu przelotem w reakcji na "Linux") na XMOS działał, a z tego co widzę aktualne sprzęty nadal z XMOS korzystają więc w teorii nie powinno być problemu. Tzn, linux jako kernel obsługuje. Czy oprogramowanie NAS nadaje się do czegokolwiek w tej kwestii, to osobna historia.

Edytowane przez unic0rn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Oprogramowanie NAS świetnie nadaje się do tego (mam Roon) a te stare posty czytałem. Potrzebuję potwierdzenia kogoś kto to sprawdził. Jeśli to możliwe to czy nie ma jakiś ograniczeń itp. Ktoś pisał w tych starych postach o potencjalnych problemach z dsd.

@Mayster czy Bursony współpracują z linuxem?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co konkretnie pytasz. Wychodzi na to że chcesz podłączyć Bursona do NASa przez usb.

Na PC z Windows nie miałem problemów z odtwarzaniem muzyki i wideo pochodzących z zaszyfrowanej macierzy TrueNASa

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności