Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie do końca wynika. ;) Bo faktycznie w pierwszym poście napisałeś, że zasilacze impulsowe są ok, a w drugim zasugerowałeś, że o wyborze zasilacza impulsowego do BC3 zadecydowała głównie mała waga, co sprawia wrażenie pewnego rodzaju sprzeczności (mam nadzieję, że Kolega @majkel się na moje pytania się nie obraził, bo ja jestem raczej amatorem w audio, więc moje pytania też są raczej amatorskie).

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że problem różnego zasilania w różnych częściach globu producent rozwiązał poprzez dołączenie do Bursona Conductora 3 stosownego zasilacza zewnętrznego.

 

https://www.bursonaudio.com/products/conductor-3/?utm_source=Burson+Customer&utm_campaign=692db3d9fa-EMAIL_CAMPAIGN_2019_08_16_04_40_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_dcbad555fe-692db3d9fa-47974771

 

 

Burson 3 (3).png

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mayster napisał:

Uruchomiłem wczoraj preorder na V3.

 

Poprawiłbym w opisie model ESS na 9038Q2M żeby uniknąć nieporozumień.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$1399 z wysyłką na oficjalnej stronie, czyli jakieś 5500 pln. Cena bardzo kusząca w porównaniu do V2+. Mocno się zastanawiam nad zakupem. 

W V2+ miałem problem z potecjometrem i występował szum w prawym kanale, nie wiem czy trafił mi się wadliwy egzemplarz czy ten sprzęt tak ma. Ciekawe jak będzie z tym modelem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kaylo napisał:

 

W V2+ miałem problem z potecjometrem i występował szum w prawym kanale, nie wiem czy trafił mi się wadliwy egzemplarz czy ten sprzęt tak ma. Ciekawe jak będzie z tym modelem. 

 

u mnie nie występuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kaylo napisał:

$1399 z wysyłką na oficjalnej stronie, czyli jakieś 5500 pln. Cena bardzo kusząca w porównaniu do V2+. Mocno się zastanawiam nad zakupem. 

W V2+ miałem problem z potecjometrem i występował szum w prawym kanale, nie wiem czy trafił mi się wadliwy egzemplarz czy ten sprzęt tak ma. Ciekawe jak będzie z tym modelem. 

 

6700*, bo na pewno nie przejdzie bez cła (w PL 6500). Szum jednostajny czy zależny od ustawień potencjometra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie miesiąca ma być dostawa wysyłana do mnie. Pójdzie 1-1.5 tygodnia, więc rozsyłanie przewiduję na 30 września. Doprecyzowałem tu termin bardziej, a nie go zmieniłem. Nie przewiduję żadnych opóźnień, choć z uwagi na formę sprzedaży i cały proces z tym związany warto brać poprawkę kilkudniową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2019 o 21:41, Mayster napisał:

W połowie miesiąca ma być dostawa wysyłana do mnie. Pójdzie 1-1.5 tygodnia, więc rozsyłanie przewiduję na 30 września. Doprecyzowałem tu termin bardziej, a nie go zmieniłem. Nie przewiduję żadnych opóźnień, choć z uwagi na formę sprzedaży i cały proces z tym związany warto brać poprawkę kilkudniową. 

 

Zaczęli już Panu wysyłać z Australii, czy nadal Pan czeka na informację o wysyłce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jestem ciut rozdarty... WA8 mi gra na prawdę bez parcia na zmiany ale mam drugi system z CD i nie mogę go podłączyć .... Z jednej strony czemu nie ma pełnego balansu ? Z drugiej poniekąd mi pasuje bo w DACu, CD XLR mam zajęty więc po RCA bym podpiął. Ciekawe jestem czy to napędzi takie LCD-4 i pochodne. 

 

Inną drogą krocząc można kupić oddzielny AMP, bo DAC już mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chcheckitout napisał:

Kurcze jestem ciut rozdarty... WA8 mi gra na prawdę bez parcia na zmiany ale mam drugi system z CD i nie mogę go podłączyć .... Z jednej strony czemu nie ma pełnego balansu ? Z drugiej poniekąd mi pasuje bo w DACu, CD XLR mam zajęty więc po RCA bym podpiął. Ciekawe jestem czy to napędzi takie LCD-4 i pochodne. 

 

Inną drogą krocząc można kupić oddzielny AMP, bo DAC już mam. 

O Z4 bym sie nie martwil. Przy okazji premiery C3 Burson przyznal ze ich sprzety sa.robione we wspolpracy z Audeze i stad maja tak swietna synergie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAC mi nie jest potrzebny, bo mam taki, który mi odpowiada. Bardziej mi chodzi o współpracę z Audeze i CD. USB aktualnie traktuje jako dodatek.

Muszę wypożyczyć. Idealnie by było jakby miał XLR...

Moc może i ma ale czy będzie synergia?. Czy takie HE6 popieści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności