Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak

"Hello,

Thank you for your email and your support for Burson Audio.

We realized that the update vis USB is not working for some customers and we are investigating this issue right now.  Please allow us a few more days to deliver a solution that's workable for everyone.

Please also note that this is an optional update, not a patch.  So please revise to the old driver and continue enjoying the Playmate for now."

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 13:31, Weird_O napisał:

Dziś odkryłem cały potencjał Conductora. Okazało się, że do tej pory miałem źle skonfigurowanego foobara, przez co burek brzmiał super, ale tylko super.

Po obejrzeniu filmu, do którego link wklejam poniżej, i wykonaniu wszystkich kroków dokładnie w takiej kolejności jak jest to pokazane (oczywiście instalując stery nie od fiio , a od bursona), spadłem z krzesła... odpalam dsd i ... BOŻESZ TY MÓJ JAK TO BRZMI! Cóż za naturalność, gładkość dźwięku! Cóż za mikrodynamika! Toż to jest niemożliwe jak to teraz gra...

 

Masz stockowy kabel USB czy jakiś lepszy? Bo u mnie ze "zwykłego" laptopa Acer + stockowy kabel USB Bursona dźwięk jest niezły ale jednak trochę ostry. Lepszy dźwięk mam z transportu CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie głupie pytanie ale zaryzykuję: 

czy jest opcja podpięcia kolumienek 8ohm do bursona cv2+ bezpośrednio kablami głośnikowymi? 

W dniu ‎09‎.‎06‎.‎2019 o 12:13, Melo2573 napisał:

 

Masz stockowy kabel USB czy jakiś lepszy? Bo u mnie ze "zwykłego" laptopa Acer + stockowy kabel USB Bursona dźwięk jest niezły ale jednak trochę ostry. Lepszy dźwięk mam z transportu CD.

 

furutech adl formula 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc... Mam i ja Playmate'a :D Póki co szybka zabawa, działa, jest cacy, ale... Panel od sterowników XMOS pobranych z ich strony widzi urządzenie, ale  po zainstalowaniu driverów Bursona ani widu, ani słychu. Jakieś rady?

pulpit.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vaiet napisał:

Panel od sterowników XMOS pobranych z ich strony widzi urządzenie, ale  po zainstalowaniu driverów Bursona ani widu, ani słychu. Jakieś rady? 

Pisałem z Suportem Bursona, mają jakiś problem i nie wszystko playmate da się zauktalizoawac. I że jak naprawia problem, dadzą znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, radzik55 napisał:

Pisałem z Suportem Bursona, mają jakiś problem i nie wszystko playmate da się zauktalizoawac. I że jak naprawia problem, dadzą znać.

W sumie jak lata ze sterownikami Xmos, to mnie to nie boli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vaiet napisał:

No więc... Mam i ja Playmate'a :D Póki co szybka zabawa, działa, jest cacy, ale... Panel od sterowników XMOS pobranych z ich strony widzi urządzenie, ale  po zainstalowaniu driverów Bursona ani widu, ani słychu. Jakieś rady?

pulpit.png

Witamy  w ekskluzywnym ale pełnym cierpień  klubie , jaka wersja playmata jeśli można zapytać ?  Jabłko stwarza mniej problemów niż winda , mam jedno i drugie  i stwierdzam ,że do muzy tylko jabłko. 

P.S> Czadowa bitmapa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, conrad1975 napisał:

Witamy  w ekskluzywnym ale pełnym cierpień  klubie , jaka wersja playmata jeśli można zapytać ?  Jabłko stwarza mniej problemów niż winda , mam jedno i drugie  i stwierdzam ,że do muzy tylko jabłko. 

P.S> Czadowa bitmapa :) 

Ustawiony Everest, ale generalnie mam pełen komplet opków :D

Odkopię tapetę i wrzucę później, hehe.

 

Przy okazji jedna kwestia, bo żona już narzeka, że jest problem, a mnie nie ma w domu. W sumie pamiętam podobną kwestię z czasów, kiedy miałem iBasso DX80 i używałem go jako USB-DAC. W pewnym momencie zaczynał wydawać z siebie jednostajne, krótkie "piiiip". Na tę sekundę czy dwie, nie było słuchać nic poza tym dźwiękiem. Jest na to jakaś rada, czy to problem, z którym trzeba żyć?

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, radzik55 napisał:

Zainstalowana sterowniki nowsze niż z strony Bursona ?

Zainstalowałem najnowsze ze strony Thesycon i... to jest pakiet Evaluation, czyli po godzinie użytkowania sprzętu, co 5 minut będzie wydawać z siebie "beep". Na chwilę obecną, a miałem cały kwadrans, wyglądało to u mnie tak, że najnowszy pakiet exe ze strony Bursona po instalacji nie widział sprzętu (kabel USB Viablue), za to pakiet Thesycona widział bez problemu. Zassałem go z linka, którego ktoś tu wrzucił bodaj 2 strony temu, ale nie chce mi się teraz sprawdzać, kto był autorem posta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sterowniki z strony Bursona , te z 14 luty i będzie wszystko grało i śpiewało jak trzeba .

 

Edytowane przez radzik55
luty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radzik55 napisał:

Zainstaluj sterowniki z strony Bursona , te z 14 luty i będzie wszystko grało i śpiewało jak trzeba .

 

Buk zapłać dobry człowieku! Ogarnę i wezmę się za osłuchiwanie Elexów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiony Everest, ale generalnie mam pełen komplet opków
Odkopię tapetę i wrzucę później, hehe.
 
Przy okazji jedna kwestia, bo żona już narzeka, że jest problem, a mnie nie ma w domu. W sumie pamiętam podobną kwestię z czasów, kiedy miałem iBasso DX80 i używałem go jako USB-DAC. W pewnym momencie zaczynał wydawać z siebie jednostajne, krótkie "piiiip". Na tę sekundę czy dwie, nie było słuchać nic poza tym dźwiękiem. Jest na to jakaś rada, czy to problem, z którym trzeba żyć?

Mam na to teorię szczególnie jak żona ładna to playmate jak to playmate zazdrosny i piszczy a tak na serio używam z 3 miechy i nic nie piszczy, może dlatego że żona nie dotyka ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, conrad1975 napisał:


Mam na to teorię szczególnie jak żona ładna to playmate jak to playmate zazdrosny i piszczy emoji3.png a tak na serio używam z 3 miechy i nic nie piszczy, może dlatego że żona nie dotyka ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A ja swojej musiałem udzielić instruktażu, żeby skowytu potem nie było, że młody chce grać w Lego Jurassic, a tu dźwięku brak :D Ba, nawet pozwoliłem jej pomacać Elexy pod moją nieobecność ciekaw, czy jej się spodobają :D Taki dobry ze mnie małż, ha!

 

Ale opków to za cholerę bym jej nie dał zmienić :x

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, conrad1975 napisał:

U mnie z sterownikami z tej strony, też piszczało , z oryginalnymi z strony bursona, gra i śpiewa ;)

Edytowane przez radzik55
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, radzik55 napisał:

Możesz spróbować zaktualizować Bursona, w ponad połowie się udaję :) 

Wtedy najnowsze stery chodzą .

Zaktualizować? Tzn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej była instrukcja .

Musisz ściągnąć.

XMOS_BursonAudio_20190306_DFU.bin

Odpalić TUSBAudioDfu

(C:\Program Files\Thesycon\TUSBAudio_Driver)

Uruchomić tym ten plik Bin .

 

Potem odinstalować stary sterownik i zainstalować ten najnowszy Bursona  .

 

Ale poczekaj ,może nie pamiętam dokładnie i ktoś mnie poprawi .

Edytowane przez radzik55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zobaczyłem, że po ponownym uruchomieniu komputera panel ze starszej wersji nie wykrywał mi Bursona... Więc zrobiłem rzecz zalecaną. Odinstalowałem sterownik starszy, zainstalowałem go ponownie, zrobiłem update firmware, odinstalowałem stary sterownik i wgrałem nowy. Póki co, fruwa :) Nie bawiłem się w konfigurację ASIO ani WASAPI póki co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności