Skocz do zawartości

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Czy po tym opisie jesteście w stanie rozpoznać jaki DAC jest w środku? PCM czy ESS Sabre32 ES9018 ? Człowiek (sklep) sprzedaje nówkę sztukę ale jest z lekka niezorientowany...

 

Cytat

◆ Conductor V2 + (Conductor Buitsu - plus) is a USB-DAC built-in stationary headphone amplifier equipped with a pre-amplifier function. Mounting the unique "V5 SS" op, and to use a transformer right and left 70W to the amplifier circuit of a pure class A operation by FET, achieve high output of its class of 8.2W × 2 (16Ω). To a high of plane-driven or impedance to which the driving force is required headphones, and then drive to the high sensitivity to any of the spoil without high-quality sound.

Input: Analog RCA × 2, optical digital × 1, USB (type B ) × 1, coaxial digital × 1
Output: Headphone · Ø6.3 stereo jack × 1, pre-out × 1, DAC output × 1
frequency response: 0 Hz ~ 56 kHz (± 1DB)
USB-DAC function: 44.1kHz ~ 384kHz / 16bit · 24bit · 32bit, DSD 2.8MHz · 5.6MHz · 11.2MHz
corresponding OS: Windows XP, 7,8,10, Mac OSX or higher, iOS, Android (OTG function required)
S / N ratio: 96 dB
THD (THD): less than 0.003% (30Ω, at 1W output)
THD (THD + N): less than 0.0005% (1 KHz)
channel separation: 142dB at1KHz , 135dB at20KHz
rated output: 8.2 W × 2 (16ohms load)
power: AC100V50 / 60 Hz
power consumption: about -W
dimensions: (width) 255 × (height) 80 × (depth) 265mm
Weight: about 7kg

 

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam fajnego do-it-all na dłuższy czas. Narazie jako towarzysz dla DT990 Pro, a w przyszłości dla DT1990 (lub co tam jeszcze mi się nawinie ;) ). Funkcjonalność jakiej potrzebuję to podstawowy DAC po USB, ale interesuje mnie warstwa dźwiękowa. Możesz w skrócie opisać jego charakterystykę brzmieniową? Są jakieś znaczne różnice względem poprzednika? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KaszaWspraju napisał:

Proszę na przyszłość ograniczyć  off top do rozsądnych rozmiarów.

A dlaczego kolega usunął mój post, w którym zacytowałem instrukcję producenta CV2+ odnośnie wygrzewania nówki sztuki? Dobrze byłoby, gdyby moderacja wcześniej czytała to co usuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Melo2573 napisał:

A dlaczego kolega usunął mój post, w którym zacytowałem instrukcję producenta CV2+ odnośnie wygrzewania nówki sztuki? Dobrze byłoby, gdyby moderacja wcześniej czytała to co usuwa.

Moderacja nic nie usunęła, tylko na moją prośbę przeniosła nasze pierdy do "o wszystkim i o niczym".

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To post scriptum jest takie, że o wygrzewaniu Bursona można poczytać w wątku "o wszystkim i o niczym". 📨

 

EDIT: A dla tych, którzy uważają jednak, że szukanie informacji o Bursonie w innym wątku jest zbyt męczące wklejam cytat jeszcze raz: ;)

Cytat

Ponieważ sprzęt przyjechał jako niemalże nowy (bo mający zaledwie godzinę przebiegu), został standardowo poddany procesowi wygrzewania, podczas którego faktycznie dźwięk uległ zmianie na lepsze, głównie w zakresie głębi oraz dynamiki. Na początku (pierwsze godziny pracy) bas ulega wypełnieniu, ale potem tonalnie nie zaobserwowałem już specjalnych zmian. Jedynie na sopranie udało się usłyszeć zniknięcie subtelnego wrażenia surowości. Sam Burson przestrzega, że proces wygrzewania się sprzętu może potrwać nawet kilka tygodni, a dokładnie zaleca 100 godzin. Sztuka nabyta już na własność potwierdziła sporą większość obserwacji nt. wygrzewania z recenzji. Osobiście uważam próg pełnych 24-30 godzin za optymalny, po którym można dokonywać krytycznych odsłuchów tego urządzenia.

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-burson-conductor-virtuoso-2-plus/

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności