Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Play od dłuższego czasu jest już w sprzedaży (sory za brak aktualizacji, brak czasu na fora ostatnio). Wszystkie wersje dostępne od ręki: https://audeos.pl/pl/p/Burson-Play-integra-sluchawkowy-z-wej.-mikrofonowym-do-PC/804

 

Dla forumowiczów znajdzie się fajny rabat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Playa od pewnego czasu. Najpierw miałem dostęp do sztuki przedprodukcyjnej, która nie zachwycała z kilku powodów, a prawie skończyłem test. Od niedawna dysponuję wersją sprzedażową, poprawioną, a mam też do niej trzy zestawy wzmacniaczy operacyjnych - Basic, V6 Vivid i V6 Classic. Muszę konkretnie zaktualizować to, co już zdążyłem napisać przy okazji wersji przedprodukcyjnej. Generalnie Play robi wrażenie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2018 o 22:11, maciux napisał:

 

Nie, wersję Basic Playa na NE5532 i NE5543. Mam trzy konfiguracje: Basic, V6 Vivid i V6 Classic: https://www.bursonaudio.com/products/play/

No to czekamy na relację. :) Sam się zastanawiam nad zmianą swojego AIM-a i Aune'a na Playa w którejś z tych konfiguracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwólcie zatem, że podrzucę link do wątku testowego Playa: 

 

 

Skupiłem się na możliwościach słuchawkowych, a i tak było co robić. Tak jak wspominałem testy zaczęły się kawał czasu temu. Miałem sporo problemów z pierwszą sztuką, która po czasie okazała się być przedprodukcyjną, bzyczała, mocno szumiała i zdążyła się zepsuć. Spalił się bezpiecznik, który w tamtej wersji urządzenia nie był łatwy do wymiany. Nowa, już sprzedażowa wersja Playa okazała się być już praktycznie bezproblemowa, chociaż to też nie sprzęt do skutecznych słuchawek.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć, jest może jakiś chętny na wymianę/sprzedaż zestawu opampów do bursona play? Tzn mam zestaw v6 classic i z chęcią bym spróbował vividów :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

To może ja dodam kilka spostrzeżeń osobistych dotyczących bursona v2+. Sprzęt w połączeniu z hd800 daje mi ogrom frajdy. Scena jest tak szeroka że mam wrażenie jakby każdy instrument grał w osobnej sekcji.  Dostrzegam dzięki których wcześniej nie byłem w stanie wyłapać w tym samym utworze. Bas jest soczysty, głęboki ale nie przesadzony. Wokal z kolei bardziej podoba mi się na LCD2. Sprzęt rewelacyjny i też jak dla mnie END GAME jeśli chodzi o główny wzmacniacz.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej podpinam bursona do kompa. Jeszcze w sumie nie miałem możliwości innego podłączenia bo nie miałem kiedy nim się nacieszyć (wyjazd sluzbowy). A jakim kablem łącze? Mam fajny kabelek usb który kupiłem raz3m z zestawem schiita, nie pamiętam teraz modelu, jak będę w domu to sprawdzę i dam znać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nikt o tym w bieżącym wątku jeszcze nie wspomniał, to pozwolę sobie napomknąć, że Burson CV2+ mniej więcej w drugiej połowie 2017r. (miałem trudności z określeniem dokładnej daty) przeszedł rewizję polegającą na zastąpieniu opampa Burson V5 nowym opampem Burson V6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności