Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Probowal... jest o tym temat gdziesmy dyskutowali. Duzo zalezy od odbiornika. Przy dobrym, zwlaszcza z wlasnym zasilaniem roznic nie zauwazylem albo byly na granicy percepcji i mogly byc autosugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wniesie zmianę stanu kasy na koncie :)

A tak serio, to ja dla przykładu mam kabel z osobno prowadzonymi żyłami zasilania i sygnału. Tak dla poprawności.

O wyższości tego rozwiązania nad standardowym nie będę pisać, bo raz, że już o tym było, a dwa że nie chcę wywoływać w Sylwestra shitstormu ;)

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek trzeba soe dowiedziec chocby jak burson zasila usb.

Ostatnio czytalem dyskusje wlasnie o osobnej linii zasilania dla jednego z audio gd.

Koles mowil jak to wazne ze slyszy roznice... zwlaszcza jak stosuje rozdwojony kabel i zasilanie ciagnie np. z power banka.

Potem sie dowiedzial ze audio gd od dluzszego czasu linii zasilania z usb w ogole nie wykorzystuje... wysyla w dev/null w ogole nie podlaczajac tych pinow.

I sie chlopak zmieszal :))))

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burson V2 + OPPO PM-3 = :wub:

Wiem, trochę to niesprawiedliwe. Wzmacniacz dwa razy droższy od słuchawek. Zawsze miałem odwrotnie.

Ale teraz rozumiem @Synthaxa, że z tanich słuchawek, odpowiednim torem, da się wycisnąć ostatnie soki. :)

Jeszcze Hifimany sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z natywnym DSD w bursonie? kiedy ustawiam DSD (zamiast PCM) w opcjach w foobar2000 to cisza jak makiem zasial, gra dopiero kiedy przestawie DSD na PCM, pomoze ktos?

wrzuć zrzut ekranu ustawień wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z natywnym DSD w bursonie? kiedy ustawiam DSD (zamiast PCM) w opcjach w foobar2000 to cisza jak makiem zasial, gra dopiero kiedy przestawie DSD na PCM, pomoze ktos?

A Foobara masz dobrze skonfigurowanego?

http://www.audiostream.com/content/how-play-dsd-file-using-foobar2000#klxqozlL4hAswVh2.97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. The first thing you'll need to do is install the custom drivers provided by your DAC manufacturer. These drivers will come on disc or in most cases you can also download them from your DAC manufacturer's website.

a to wlasnie pytam,czy cos poza drivery Xmos musze zainstalowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za popieprzony system ten windows. Odwiedź trzy fora netowe, potem podskocz, spluń trzy razy przez prawe ramię, napisz smsa do cioci, zakręć młynka tułowiem, podrap się po duupie oraz zaszczekaj...i już działa;.co to qrwa ma być? Jakaś tresura użytkownika? Jak dobrze, że już nie używam tego dziadostwa do audio.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności