Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

 

Narazie brak środków, jak się znajdą, to kolejne zawiłe tłumaczenia, jeszcze tylko zjepka i potem już muzyczna nirwana...taki schemat.

a nie lepiej stworzyć taki ruch w sprzęcie, żeby druga połowa straciła rachubę, plus że wszystko za stówę jest, a tak w ogóle pożyczone, a jak już moje, to dlatego że no po prostu zaraz sprzedam drożej :)

 

mojej drugiej połowy na szczęście nic nie obchodzi co to tu, to tam stoi, lampka jakaś świeci, czy jakieś dziwnie grube kable gdzieś sterczą... jedynie nie toleruje kartonów, bo gracą... i te trzeba szybko do piwnicy :)

Kilka lat temu kiedy u mnie był spory ruch w temacie to właśnie tak to funkcjonowało jak mówisz, z tymże rzeczywiście wtedy o dziwo sporo kupowałem taniej (ze zwijającego się sklepu lub komisu) i sprzedawałem drożej :) Sporo też pożyczyłem na odsłuch. Ale ogólnie w pewnym momencie żona się pogubiła i przestała zwracać uwagę na roszady ;) No ale to stare, dobre czasy...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się wpisał do fanklubu, lecz V5 z opa301 w Hlly się wzbudzają. Gra to przecudownie i różnica względem wcale nie tanich i słabych lme49990 i ad797br jest spora. Bardzo nad tym ubolewam, gdyż z opisów EvilKillaruna wynika, że podobna jakość w innych sprzętach kosztuje znacznie więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak rozmawialiśmy już na PW, niestety takie są czasami uroki sprzętu wybitnie pochodzącego z Chin. A także urok wzmacniaczy operacyjnych, które nie zawsze i nie wszędzie da się bezboleśnie zaaplikować. Tyczy się to również wspomnianego AD797, o którym też już czasami różne się rzeczy słyszało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wpisuję do fanklubu z Soloistem MkII. To co on wyczynia z senakami HD600 to bym nie uwierzył, gdybym sam tego na własne uszy nie usłyszał :wub:

Dodam jeszcze, że K701 też przeniósł w inny wymiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To i ja się wpisuję do fanklubu z Soloistem MkII. To co on wyczynia z senakami HD600 to bym nie uwierzył, gdybym sam tego na własne uszy nie usłyszał :wub:

Dodam jeszcze, że K701 też przeniósł w inny wymiar :)

 

A jak z HD650? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rodzina Bursonowa sie powiekszyla o moje V2+ . Polubilismy sie od pierwszego odsluchu.

Gratki! :)

Nie jest za ostro z HD800?

 

 

Dlaczego miałoby być ostro? Sabre w V2+ nie ma zapędów do tego (przynajmniej z driverami 3.20) :)

Edytowane przez Mayster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak te wzmacniacze mają się do headonica?

 

Są ładniejsze. Plus CV2+ to integra, więc pytanie co najwyżej dot. CV2. Kilka zdań jest w wątku mojej recenzji Conductora. Ja swego czasu dwukrotnie wyraziłem publicznie chęć przeprowadzenia testów. Na tym się to skończyło. Także więcej poza pierwszym zdaniem swojego postu do powiedzenia nie mam :).

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To i ja się wpisuję do fanklubu z Soloistem MkII. To co on wyczynia z senakami HD600 to bym nie uwierzył, gdybym sam tego na własne uszy nie usłyszał :wub:

Dodam jeszcze, że K701 też przeniósł w inny wymiar :)

 

A jak z HD650? ;)

 

Jak sprawdzę to dam znać. Na razie dobrze mi się słucha na HD600 i nie chce sobie psuć tej przyjemności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar sprzedać senki HD650, bo już nie pamiętam kiedy je słuchałem i podreperować nadszarpnięty budżet po zakupie Soloista. No ale niestety, podpiąłem do Bursona i zagrały tak dobrze, że nie ma mowy aby się ich pozbyć. 650-tki nabrały przestrzeni, szczegółowości nie tracąc swojej łagodności i muzykalności. Czyli pozbyły się swoich dotychczasowych wad pozostawiając to co w nich jest dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet ja używam go już z K1000 jako głównego DACa. A myślałem że nic nie odciągnie mnie od DACa-80 i tylko Rosja zniszczy każdego. Oczywiście nadal szanuję, zwłaszcza za tą ciepłoprzestrzenną organikę, ale na razie w drugim systemie. Wprowadziłem też małą modyfikację i HAP-100 dostał oba SS V5. Od razu zagrał jak złoto, większa dynamika, głębia i o dziwo sporo basu. Powrót na stock - na bardzo wydajnych słuchawkach słychać fale AM :). Ekstendery działają jak anteny.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jako jedyny kupilem go bez wczesniejszego odsluchu. Po przeczytaniu kilku recencji odnosnie jego brzmienia mialem konkretne oczekiwania. Pierwszy odsluch zakonczyl sie szerokim bananem na ustach , po wygrzaniu jest jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności