Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Burson Audio


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Bajka ! :) A co myślicie o tych ich kabelkach ?

 

Cable+? Jestem trochę sceptyczny, zwłaszcza w kontekście ceny, jaką przyszłoby zapłacić w PL. Choć sam pomysł dosyć ciekawy.

 

Ale jak rozumiem to jest end game do czasu aż wyjdzie Conductor 3 :)?

 

Każdy ma swój własny end game, czyli sprzęt który daje mu maksymalną przyjemność i podchodzi pod maksymalną granicę możliwości/chęci finansowych. To że wyjdzie V3 czy V4 zapewne nastąpi, niekoniecznie musi to być progres, niekoniecznie musi też oznaczać chęć/konieczność sprzedaży V2. I minie zapewne ku temu sporo czasu. To nie DIFY gdzie konstruktorek wypuszcza co rusz "najwspanialsze" i "najcudowniejsze" wersje swojego wzmacniacza, mające deptać poprzednie, również przecież kilka miesięcy temu "najwspanialsze" i "najcudowniejsze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na pewną refleksję.

Ja swojego BCV2+ kupiłem niespodziewanie.

Owszem był na meet Żywiec 2016 w rogu sali czarny Burson, ale wydawało mi się, że nie mam do takiej klasy sprzętu "podskoku",

ponieważ liczyłem na odsłuch i ewentualne kupno sprzętu z półki cenowej Aune S16 i jego następców.

Niestety, tak z ciekawości podpiąłem do BCV2+ LCD-4 i wtedy dotarło do mnie czego tak na prawdę szukałem w audio.

To było to!

Później dłuższe eksperymenty z podpinanymi słuchawkami (a trochę tego było) i za każdym razem powtarzalny efekt - świetny dźwięk z BCV2+,

po tym wszystkim dołożył swoje eksperymenta kolega audionanik podpinając do BV2+ Burson Soloist'a i kilka par słuchawek...

porównań co niemiara, dyskusji, przeżyć - "na kilogramy", ale najważniejsze:

- bez uprzedzeń,

- bez żadnej presji,

- bez hype

- zgodnie stwierdziliśmy, że BCV2+ ma w sobie niesamowity potencjał, świetnie gra i wart jest swojej ceny.

 

Jeden minus jest taki, że wszystkie te przeżycia były dostępne tylko dla tych co byli wtedy w Żywcu,

więc jeśli macie możliwość spotkania się i posłuchania BCV2+ korzystajcie z tej okazji.

 

Wracając do mnie.

I tak oto jak w tej przypowieści: Gdy znalazł dobry sprzęt audio, poszedł, sprzedał wszystko, co miał, i kupił go.

Dla mnie to baaardzo dużo kasy, ale było warto.

Nie będę wyrokował, ale na dzień dzisiejszy, jak to powiedział kiedyś user EvilKillaruna, stwierdzam, że jest to dla mnie - END GAME.

 

 

ps

Prośba.

Jeśli ktoś ma fotki z tego spotkania w Żywcu to proszę o zamieszczenie na forum, bo ja mam tylko takie,

a okazuje się, że jedno z ciekawszych spotkań pod względem towarzyskim (w bardzo zacnym gronie) i

pod względem możliwości odsłuchów dużej gamy produktów audio, jest słabo udokumentowane fotograficznie.

Z góry dzięki.

 

20161008_1246338gj05.jpg

 

20161008_111741utkss.jpg

Dwa zdjęcia i dwa razy od tyłu mnie widać :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś grożą :ph34r:

Jeszcze kilka lat temu żona tylko pukała się w czoło jak coś kombinowałem z audio, jeździłem, słuchałem zmieniałem, poprawiałem itd. Teraz jak widzi jakąś zabawkę, której wcześniej nie było w domu robi się zwyczajnie agresywna i tak jakoś dziwnie patrzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć hajpy robimy. Także uważaj, bo jako że go słuchałeś na meecie, za komplementy sprzętu będziesz wkręcony do spóły ;).

 

No słuchałem i zrobiły na mnie duże wrażenie, HD600 dostały skrzydeł :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie brak środków, jak się znajdą, to kolejne zawiłe tłumaczenia, jeszcze tylko zjepka i potem już muzyczna nirwana...taki schemat.

a nie lepiej stworzyć taki ruch w sprzęcie, żeby druga połowa straciła rachubę, plus że wszystko za stówę jest, a tak w ogóle pożyczone, a jak już moje, to dlatego że no po prostu zaraz sprzedam drożej :)

 

mojej drugiej połowy na szczęście nic nie obchodzi co to tu, to tam stoi, lampka jakaś świeci, czy jakieś dziwnie grube kable gdzieś sterczą... jedynie nie toleruje kartonów, bo gracą... i te trzeba szybko do piwnicy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="mykupyku" post="1400935"

 

a nie lepiej stworzyć taki ruch w sprzęcie, żeby druga połowa straciła rachubę, plus że wszystko za stówę jest, a tak w ogóle pożyczone, a jak już moje, to dlatego że no po prostu zaraz sprzedam drożej

Każdy ma swoją taktykę, powyższą też stosuję po lekkiej modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił się mały poradnik audiomaniaka:

"Jak przeżyć w domu po zakupie nowego sprzętu audio? 1001 pomysłów"

:D

U mnie najbliższa rodzina jest zorientowana w realnej wartości kupowanego audio - zero problemów.

 

Ale za to dalsza rodzina już niekoniecznie... kiedyś powiedziałem, że kupiłem słuchawki CAL! i re-kablowałem, co w sumie kosztowało ok 350zł.

Myślałem, że spadną z krzesła - od tamtej pory stosuję kreatywną matematykę cenową dla większości znajomych i dalszej rodziny.

Edytowane przez Blondie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności