Jump to content
  • Similar Content

• By k_mis
      Witam, oddaje w dobre ręce moje Bluedio T4S z powodu rozmiaru i wagi. Wyglądałem w nich śmiesznie i głowa się pociła więc nie bardzo chciało mi się ich używać. 
      Szukam czegoś bardziej mobilnego, dużo spaceruje (pewnie jak każdy kto ma psa  ) i zawsze słuchawki mi towarzyszą. Do tego PS4, koszenie trway i czasem w pracy jak muszę się skupić a pracuje w przelotowym biurze i ciągle mam głośno. A wole głośną muzykę i jak hałas maszyn i rozmowy ludzi. 

Na słuchawkach mam zamiar słuchać rocka, muzyki elektronicznej, oglądać filmy i grać w ps4. 

Wstępnie wybór padł na:
      JBL TUNE 500BT - budżetowy model ale raczej z pozytywnymi opiniami który z tuzina budżetowych modeli wygrał możliwością składania co pozwoli mi je schować do kieszeni lub małej kieszonki plecaka a to jest dla mnie mega plus.
      Leci z chin transmiter jack -> bluetooth to bym mógł ich nawet używać z PS4. 
      Ale... boje się, że jednak mnie nie zadowolą i będę żałował zakupu a nie mam za bardzo gdzie ich przetestować. 

Możliwe, że uda się zwiększyć budżet i na razie  moimi faworytami są słuchawki Marshall Major III BT, ponoć dobrze grają, obsługują kodek aptx, fajnie się składają i co też ma znaczenie genialnie wyglądają. 

Jakieś inne słuchawki w tym budżecie z moimi wymaganiami polecacie? 
    • By Defir
      Witam,
      Szukam słuchawek dokanałowych truewireless, właściwie jedyny wymóg do żeby były dokanałowe, oczywiście żeby jak najlepiej grały i jak najdłużej wytrzymywały. Budżet do 200zł +-50zł. Znacie coś godnego polecenia? wszystkie polecane na tym forum jakie znalazłem kosztują 300+zł
    • By WojtekC
      https://hifiphilosophy.com/recenzja-raal-sr1a-true-ribbon/?caly-artykul=1

"Dla podsumowania najistotniejsze jest, iż to kolejne w ich historii słuchawki z samych wyżyn. Nieprzerastające wprawdzie obu systemów Sennheiser Orpheus, Sony R10 czy nawet Stax SR-009 z takim jak u nich głośnikowym wzmacniaczem poprzez dopasowujący transformator. Niemniej im równe, w pewnych aspektach liderujące. Kluczowe są przy tym trzy czynniki. Pierwszy – przetwornikowe wstęgi przechwytują z sygnału wyjściowego wszystko i perfekcyjnie modelują. (Czyli brak wad.) Drugi – dzięki konstrukcji otwartej w sensie dosłownym i większej mocy tych przetworników zjawia się czynnik potęgi brzmienia, u zwykłych słuchawek nie tak imponujący. I trzecia rzecz – też dzięki nieumownej otwartości uszy łapią sygnały z obu kanałów, a więc dźwięk binauralny bez szukania specjalnych nagrań, których praktycznie nie ma. W efekcie stały się te RAAL jakby dostępnymi do nowa AKG K1000, tyle że w wersji odmienionej konstrukcyjnie i stylistycznie."

• By Inszy
      SONICAST to nowa na polskim rynku koreańska marka, która zajmuje się sprzętem audio. Z naszego punktu widzenia najważniejszą gałęzią wśród ich produktów są słuchawki, a dokładniej cała linia słuchawek dokanałowych Dirac. Dzięki firmie Audioheaven dotarły do nas dwa modele przewodowe: Dirac MK2, mające zadowolić wielbicieli rozrywki, oraz Dirac+ MK2, przeznaczone dla fanów brzmienia zrównoważonego. W obu przypadkach mamy do czynienia z konstrukcjami opartymi na pojedynczym przetworniku dynamicznym SF (skrót od Superior Fidelity), wycenionymi na równe 199 złotych.
      O ile dobrze, gdy na rynku pojawia się konkurencja, to czy jest ona w stanie nawiązać walkę z dokanałówkami, które już zdążyły się zadomowić na naszym rynku? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Zapraszam do lektury 
      https://kropka.audio/test/sluchawki/sonicast-dirac-mk2-vs-dirac-mk2-porownanie/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy